Как мога да получа достъп до раздела RC?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
За да получите достъп, трябва да сте активен участник във форума. В раздела RC публикуваме най-ценните трудове. Например, синтез на легален канабиноид (WoW!).
Най-активните потребители на форума ще имат право да отправят покана до някой друг.
Пишете заявления за покана тук.
 
Last edited by a moderator:

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
Здравейте!

бих се интересувал много от приложението на областта RC'S, възможно ли е това?
tnx
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Условията за получаване на достъп до РК са описани по-горе многократно.
 

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
Прочетох указанията за получаване на достъп до раздела rc, но исках да попитам за твърдението за оставяне на заявлението тук, (заявлението?) И трябва да се нагиздя тук, за да получа достъп? Аз съм продавач, но аз съм просто той е стент на продажба на членовете на те са нови
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Вие не сте продавач в нашия форум. Но останете нащрек, близо сте до получаването на безплатен достъп.
 

fibinachi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2022
Messages
7
Reaction score
10
Points
3
Искам само да кажа, че когато открих този форум, се запалих, защото от години търся форум на химическа основа за активни вещества. Имаше огромна празнина от кошера и родия до сега. Освен че научавам всичко, което мога, за синтеза на активни вещества и допринасям, където и когато мога, химическите изследвания се оказват моята истинска област на интерес. Имам опит с редица изследователски химикали и всеки ден прекарвам известно време в разглеждане на наличните магазини и отбелязвам на кои продавачи все още може да се има доверие и кои са започнали да мамят. Ще кажа следното: през последните две години цялата сцена претърпя голям удар. Струва ми се, че съотношението между измамниците и истинските продавачи се увеличава всеки ден, а със сравнително скорошното сваляне на някои от най-забележителните останали китайски продавачи, нещата са в движение. Като прибавим и забраната на редица подрежими на reddit заради снабдяването или превземането на rarechems от хакери, просто се радвам, че намерих нов дом по отношение на хобито си.
Нетърпелив съм да науча всичко, което мога, да си изкарам хляба и да допринеса.
 

Cilicia

Don't buy from me
New Member
Joined
May 29, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Все още съм съвсем нов, но бих искал да имам достъп 😏
 

awesomesteaks

Don't buy from me
New Member
Joined
May 28, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Здравейте на всички, бих искал да бъда поканен в раздел RC, аз съм новобранец, но ще се опитам да остана активен и да уча много! изключително се интересувам от изучаването на химията и начините за производство на прекурсори на прекурсори, благодаря ви за този форум и ценната информация.
 

eduardo salamanca

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 13, 2022
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Доскоро си мислех, че в днешно време знанието вече дори няма стабилна дефиниция, като се има предвид, че от интернет можеш да получиш почти всякаква информация. Но откакто се интересувам от наркотици, видях, че има много скрити синтези и методи за производство на наркотици (не само в този форум), които не можеш да получиш от интернет. Отначало не бях доволен от това, защото това означаваше, че не мога просто да потърся в търсачката някой наркотик и да получа най-добрия метод за производството му. Но после осъзнах, че това може да е нещо добро. Освен че много хора произвеждат нискокачествени - потенциално опасни - наркотици, тъй като всеки може да бъде най-информиран за всичко, обществото често се поляризира и за мен беше доста деморализиращо, когато исках да направя проучване по дадена тема, знаейки, че цялата информация вече е изнесена навън. Фактът, че има информация за наркотиците, предназначена да бъде получена само от най-блестящите химици, ми дава надежда. Освен това добавя много мистичен аспект към химията, което според мен е доста забавно.
 

matbuhahah202

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 14, 2022
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Къде е този раздел RC, търся го навсякъде. дали е скрит за членовете, които не са поканени?
 

Toomuchname

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2022
Messages
35
Reaction score
23
Points
8
Намира се на страницата с форуми, с име "Химикали за научни изследвания".
 

woohoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 21, 2022
Messages
56
Reaction score
22
Points
8
Какво има в раздела RC? Бих искал да видя.
Виждал съм почти всяка структура на лекарство, откакто се появи Research chemicals, мисля, че ще видя нещо, което съм виждал преди.
 

abbadon

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 4, 2022
Messages
50
Reaction score
11
Points
8
Здравейте, HEISENBERG
Имам ли вече възможност да получа достъп до раздела RC?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Поздрави. Не, все още не можете, не виждам да сте допринесли достатъчно за форума, за да го направите.
 
Top