Как мога да получа достъп до раздела RC?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
За да получите достъп, трябва да сте активен участник във форума. В раздела RC публикуваме най-ценните трудове. Например, синтез на легален канабиноид (WoW!).
Най-активните потребители на форума ще имат право да отправят покана до някой друг.
Пишете заявления за покана тук.
 
Last edited by a moderator:

Grandthumb123

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 23, 2022
Messages
36
Reaction score
37
Points
18
Кандидатствам за достъп.
Здравейте, надявам се, че мога да внеса малко знания в този форум, обичам да чета и да научавам всичко, което този форум предлага!
Благодаря ви!
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
31
Points
18
Бих искал да получа достъп до раздела RC:)
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
ако искате да получите достъп до раздела RC, трябва или да си платите за него, или да прекарате достатъчно време във форума и да допринесете с част от знанията си или услугата.
 

farukhocaoglu

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
Администраторът все още ли дава безплатен достъп до RC за активни/предоставящи информация потребители?
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Здравейте Бих искал да поискам достъп до обхвата на рс. За да разширя изследванията си. Благодаря ви много
 

Harticus

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 19, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
Просто търся някакви различни рецепти, правил съм ДМТ от мимоза хостилис и метамфетамин по метода на една тенджера. Бивш потребител на хероин И фентанил Имам 2 месеца чисти от опиоиди и включена и изключена зависимост от опиоиди в продължение на 20 години. Понастоящем само употреба на скорост и трева и понякога бензо. Ако сте били фентанилов наркоман преди това, тогава знаете, че скоростта е като вино, а фентанилът е шибан лунапарк, примесен с абсент. Ако никога не сте използвали опиати, моля, не го правете, момчета за истински. ТОЙ ЩЕ ВИ ЗАСМУЧЕ ОЩЕ ПЪРВИЯ ПЪТ, КОГАТО ГО ИЗПОЛЗВАТЕ, АКО ВИ ХАРЕСВА ДАУНЪРСҺТТР://!!!!! НЕ СЕ ЗАНИМАВАЙТЕ С ИДЕЯТА ЗА ОПИАТИ. Всичко останало, ами шибаният алкохол е най-лошият наркотик според мен, вероятно равен с фентанила/хероина. Всичко останало в умерени количества е добре. Имам 19 пияни на публични места, предозирал съм с хероин 0 пъти и съм предозирал с фентанил 10+ пъти. Ако употребявате фентанил и кажете, че сте били като мен, защото се опитвах да откажа около година. Така че около веднъж месечно се отказвах за около ден и половина и не можех да се справя, а след това вземах един удар и се предозирах. Аз съм 6,0 230lbs пушене фентанил цял ден всеки ден за 3 години направо нещо е, че това не е като хероин, защото толерантността ви към фенталина ще намалее драстично дори след като не използвате за 1 ден и както казах, честно казано, предозирах точно този начин prob 5 или 6 пъти. Всекидневната употреба беше бонг и нектар колектор скорост и фентанил бих ги смесвам заедно на фолио тя става лилава, ако ги смесите на фолио. Но аз съм женен и работя все още (това, което те наричат функциониращ наркоман) единствената причина, поради която функционирах, беше да поддържам навика си към наркотиците. Както и да е, бих се радвал да бъда включен в каквото и да е, пичове, аз съм на 37 години и живея в Ориндж Каунти Калифорния, Гардън Гроув и да, оттам е най-великата група в историята. SUBLIME!!!!!!

R.I.P. Брадли Ноел
 

Attachments

  • 4YuoVLAkSw.jpeg
    4YuoVLAkSw.jpeg
    3 MB · Views: 258

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Добър ден, бих искала да имам достъп до раздела RC. Надявам се да мога да допринеса,

Благодаря!

@HEISENBERG
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Здравейте, искам да получа достъп. Благодаря много
 

Entropic0blivion

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 24, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Здравейте! Аз също бих искала да имам достъп до раздела RC. Мисля, че имам някои добри идеи, с които да допринеса за раздела. Добър ден на всички
 

Marc-BenzoScam

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Ще ми бъде от голяма полза да имам достъп до раздела за РК.
 

JuicyG

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 13, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Бих искал и покана и да бъда активен участник в този форум и да допринасям колкото е възможно повече.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Бих искал да получа покана, аз съм активен потребител.
 

Sailor

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 24, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
Уважаеми администратори на ВВ, допринесох със знанията си относно превръщането на CBD във високо D8 за всички заинтересовани и бих искал да кандидатствам за достъп до раздела RC.
 

Nasty19659669

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 23, 2023
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Добре, първо и преди всичко, затова ли не мога да гледам видеоклипове?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Можете да гледате видеоклипове
 

Nasty19659669

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 23, 2023
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Хайзенберг, не мога да накарам нито един от тях да играе. Не съм напълно сигурен обаче защо.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
;)

BB SOLUTION Вход: Включете в списъка на химичните вещества и препарати, които се използват в химията.
HQ1 001
010101 BB
BLANCO HEAVEN

BB FORUM
онлайн 0-01
101010 BBF
СВЕТОВНА МРЕЖА,

Blanco Heaven, подарък

По отношение на: Заявление за достъп до RC

Уважаеми господин Хайзенберг,

Бих искал да кандидатствам за позицията член на RC Access.

Да споделям открито мотивите си тук засега няма да е най-умният ход, но ако е необходимо, бих се радвал лично да разясня мотивацията и намеренията си, така че съм отворен за това, ако е необходимо.

Убеден съм, че съм силен кандидат за предлаганите възможности и съм сигурен, че мога да бъда добавена стойност.

Предполагам, че съм успял да ви предоставя достатъчно информация и очаквам отговор.

С уважение,

SWIBB
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
View previous replies…

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
?" Това означава, че няма?
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
широка гама... харчи разумноһттр://.... знаете ли какво, оставете го такъв, какъвто е, нямам нужда от него. благодаря
 

Anubis

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 24, 2022
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
Надявам се да получа достъп до RC, това беше дълъг път, през който преминах, преди да стигна дотук.
 
Top