Как мога да получа достъп до раздела RC?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
За да получите достъп, трябва да сте активен участник във форума. В раздела RC публикуваме най-ценните трудове. Например, синтез на легален канабиноид (WoW!).
Най-активните потребители на форума ще имат право да отправят покана до някой друг.
Пишете заявления за покана тук.
 
Last edited by a moderator:

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Бих искал да получа достъп до раздела RC, тъй като там е по-голямата част от опита ми и мога да допринеса най-много.
 

Doc/Rackstackers

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 21, 2022
Messages
4
Reaction score
12
Points
3
От първоначалната си регистрация съм доста активен член и се надявам да стана само по-активен, когато времето ми позволи. Бих се радвал да ми бъде предоставен достъп до rc раздела и мога да ви уверя, че ще се отнасям към форума с уважение и професионализъм. ББ е бил фар за това "какво да се прави" в тези трудни времена за оригиналите на даркнет. Гледайки как един след друг сайтовете на котва падат под ударите на алчността, измамите и ЛЕ, принципите, към които вие и вашата общност се придържате, са това, към което трябва да се стреми всеки пуритан. Независимо дали ще ми бъде признат достъп до RC секцията или не, знайте, че BB е моят дом в дн и аз съм изключително благодарен за цялата упорита работа, която вършите!!!
 

ProxyProxy

Don't buy from me
New Member
Joined
May 23, 2023
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
Здравейте, искам да кандидатствам за строго некомерсиален достъп до раздела RC. Считам се за ентусиаст, а не за производител, тъй като нямам лаборатория и скоро няма да се сдобия с такава. В този смисъл интересът ми към раздела RC е единствено за да задоволя интелектуалното си любопитство и да съм в крак с последните събития на тайната сцена по отношение на техниките за синтез и структурно-функционалните връзки. Разбирам количеството пари, време и усилия, които се влагат в създаването на нови RC. В резултат на това ще се придържам и ще уважавам нуждата ви от секретност. Може би нямам най-много публикации в сравнение с други членове на форума, но винаги се опитвам да ги направя възможно най-дълги и информативни, тъй като това е най-добрият начин да се насърчи интелектуална дискусия. Оценявам, че обмисляте моята кандидатура. Ако досега не сте убедени в мотивите ми, искам да предложа услугите си, за да помогна за разширяването на Уикисекцията на форума в замяна на достъп до секция RC. Ако проявявате интерес, моля, изпратете ми съобщение, за да ми кажете как мога да помогна. Благодаря.
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
Здравейте, ще бъда честен веднага, искам да вляза в раздела за RC, за да печеля пари. Сега съм в много трудно положение, но старите ми проучвания и безграничната любов към химията ме доведоха тук, във вашия форум. Изпитвам голямо уважение към работата ви и след като изгледах видеоклипове със синтези на различни вещества, все повече се убеждавам в професионализма ви. Ще бъда много благодарен в случай на положителна присъда.
 

sizofrexx

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2022
Messages
14
Reaction score
10
Points
3
Здравейте, искам да получа достъп до раздела RC, но не разполагам с толкова много пари. Не мога да влизам във форума заради работата си, опитвам се да влизам, колкото мога.
 

ginadin

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
2
Reaction score
12
Points
3
Нямам търпение да прекарам достатъчно време в слушане и да си изградя достатъчно добра репутация, за да получа достъп до групата RC
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Кандидатстване за достъп до раздел RC. Опитвам се да публикувам неща, които могат да помогнат на другите, и ми е много интересно да видя всички химикали за научни изследвания, които са наоколо
 

Cool5678

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 21, 2023
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
Добър ден, искам да получа достъп до раздела RC
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
365
Reaction score
177
Points
43
Следобед мога ли да се присъединя, моля 😃
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Здравейте, дадох ви достъп.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
365
Reaction score
177
Points
43
Благодаря ви, господине
 

SkylineSalesCannaboids

Don't buy from me
Resident
Joined
May 11, 2023
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Бих се радвал да имам достъп до раздела RC. В момента съм в процес на извършване на всичко, за да бъда доставчик и производител. Специализиран съм в областта на синтетичните канабиноиди. Приготвял съм 5fadb, mdmb-4en-pinaca, известен още като 5cladba, adb-pinaca, 5fmdmb2201 и adb-butanica. Оценявам общността и с удоволствие бих споделил знанията си с всеки, който иска да започне собствена лаборатория. Мир ✌️ ☮️ и просперитет ✨️. Хубав ден.
 

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
Бих желал да получа достъп до секцията rc.
Харесва ми да разработвам и тествам нови лекарства и бих се радвал да обсъдим някои идеи.
 

thevines2

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 9, 2023
Messages
20
Reaction score
8
Points
3
Все още просто се надявам, че ще мога да вляза там, че съм в rcs от 15 години +
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Здравей, Тер, аз съм далеч от профай. Аз съм просто новак и искам да науча повече за химията.
 

BlueCat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
17
Reaction score
9
Points
3
Здравейте. Вероятно съм нов по отношение на времето за регистрация, но най-вероятно вече знаете в какви термини допринасям за развитието на форумите. Ще бъда благодарен, ако отворите тази врата и за мен.
Благодаря 😊
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Бих желал да получа достъп до раздела RC. Често дебна, често публикувам и се опитвам да създавам добро съдържание за форумите
 

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
Здравейте, мога ли да получа достъп до раздела RC? Аз съм химически технически сътрудник с опит в областта на органичната и неорганичната аналитична химия. Имам страст да се занимавам с молекули и да обмислям потенциални нови вещества, да проучвам начини за модифицирането им, така че вече да не попадат в обхвата на действащите законови разпоредби, или да намирам аналози, които потенциално биха могли да бъдат ефективни както в съществуващи, така и в изцяло нови химични групи. Аз съм аутист и често прекарвам целия си ден, потопен в тези "специални интереси", защото те са значителна част от живота ми. Имам много идеи, които с удоволствие бих обсъдил с всички вас, и почти ежедневно измислям нови и вълнуващи концепции. За съжаление не мога да реализирам всички от тях, но те продължават да пленяват интереса ми (който бих предпочел да запазя в тайна). Не разполагам с необходимите средства за закупуване на достъп до тази област, тъй като все още съм в процес на обучение, но вярвам, че идеите ми биха могли да бъдат истинска придобивка за тази общност. Моля, дайте ми възможност да обменим идеи относно тези вещества. Наистина ми е интересно да чуя вашите мисли за моите идеи и дали сред тях може да има истински скъпоценни камъни.
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Здравейте, с удоволствие бих се присъединил към раздела за рс!

Тук съм, за да се уча, и най-накрая намерих форум с цялата информация, която търсех.

Би било страхотно да мога да се присъединя!
Интересува ме да се запозная с хора със същото мислене и да натрупам знания!
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Здравейте, Искам да получа достъп до раздела RC, тъй като можете да сер им много ActiveX, и повече
 

ALab

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 28, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Здравейте, интересувам се от раздела за РК. Обмислям платения вариант, но списък с намек за това, което можем да намерим, ще бъде високо оценен. С уважение,
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Здравейте. Разделът на проекта е за нови психоактивни вещества. Тук екипът на форума на ББ публикува нови легални вещества от класовете на канабиноидите, опиатите и дисоциативните вещества с възможни положителни психоактивни ефекти. Също така можете да намерите информация за потенциални изследователски вещества, които вече са били тествани.
 
Top