Как мога да получа достъп до раздела RC?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
За да получите достъп, трябва да сте активен участник във форума. В раздела RC публикуваме най-ценните трудове. Например, синтез на легален канабиноид (WoW!).
Най-активните потребители на форума ще имат право да отправят покана до някой друг.
Пишете заявления за покана тук.
 
Last edited by a moderator:

Doxi999

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2022
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
Здравейте,
Бих искала да имам достъп до "RC секцията", очевидно регистрацията ми не е от 1 месец, но съм тук от началото на този форум в режим на гост ( Предполагам, че ме мързеше да си създам акаунт ). Готов съм да споделя всичките си знания на тази общност
 

cantgetitright

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 23, 2022
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
Здравейте. Просто исках да кажа високо и да се представя. CGIR на вашите услуги. аз съм ветеран от войната срещу наркотиците. както и повечето от нас тук, предполагам. Имам опит в областта на синтеза, екстракцията, пречистването, снабдяването, отглеждането и т.н. Ако мога да помогна на някого, не се колебайте да попитате. един ден ще имам достъп до RC и наистина ще мога да блесна. добър ден, всички.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Дава ви достъп: - Достъпът до информация за химичните науки е ограничен до 1 млн. Проверете
 

x9Ev3nTh0riz0n9x

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
1
Добър вечер на всички. Може да ме наричате Уолт. Израснах, учейки се как да правя псевдоредукции в редукция на Бърч (модифицирана с използване на Li вместо Na). С удоволствие бих научил някои от по-новите методи и бих искал да поискам достъп до изследователски химикали. Чудесно е да се види сайт като този, очаквам с нетърпение да науча много!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Моля, прочетете по-горе, че сме говорили многократно за условията за достъп до RC. Все още не можете да получите достъп до него, но всичко е във вашите ръце.
 

x9Ev3nTh0riz0n9x

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
1
Трябва да кажа, че съм заинтригуван от това. Много е радващо да имаш персонал, който толкова силно да се интересува и от качеството. Добре дошли, сър. За мен е удоволствие да се запозная с вас. Смятам себе си в най-добрия случай за начинаещ, но се надявам да мога да допринеса и да помогна на някого там. Като споменавате "целевата аудитория", коя е тя, ако мога да попитам? Или по-скоро каква е вашата мисия по отношение на този сайт?
 

holamen

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 4, 2022
Messages
3
Reaction score
4
Points
3
Здравейте, надявам се, че ще получа достъп до раздела rc, защото аз съм човекът, който не може да прикачва файлове към постовете, но в тези rlly важни неща като производството на продажба знам какво е да се направи
 

khundongdong

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
има ли надежда за получаване на достъп до сесията на rc, моля?
 

caos420

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 2, 2022
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Нямам твърде много познания и съм нов тук, но сега започвам да се занимавам с този бизнес и скоро ще допринеса с опита си, би било много полезно да получа достъп до този раздел
 

Lamorak

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 9, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
Ами търся информация тук в продължение на 2 дни повече или по-малко, но току-що си създадох акаунт, надявам се в бъдеще да вляза в раздела RC, с това съобщение изпращам своя поздрав за добре дошли
 

LittleFlame

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Здравейте,

Подавам молба за достъп до раздела RC и се ангажирам да се включа в живота на форума и да предоставя знанията си на тези, които може да имат нужда от тях.
Много се радвам, че открих този форум, изглежда е точно това, което търся от доста време. Може би ще остана тук за дълго време.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Останете с нас, като допринасяте за форума. А след това ще получите покана за RC.(y)
Пишете до вас.
 

Nefa

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Здравейте, дойдох тук от ужас, досега бях активен продавач в моята страна... имам трудности с химията, но прочетох някои от вашите форуми за направата на някои от ноидите и наистина ме заинтересуваха. ако ме приемат, ще се опитам да бъда полезен на общността, ако експериментите ми успеят.
 

MethSpawner

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 13, 2022
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Поздрави!
Интересувам се от изучаването на занаята за производство на синтетични канабиноиди .кандидатствам за получаване на достъп. надявам се да бъда активен участник в този форум и да допринеса колкото мога и е в моите знания.
 

chazchaz

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 11, 2022
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Нямам търпение да науча повече и да се отблагодаря на общността
 

PossumKid

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 17, 2022
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
Уви! Силно се надявам да успея да се класирам.
Имам и доста синтези, които искам да направя, и може би всички вие ще можете да ми помогнете!
Реакцията на Сандмайер на GABA до GHB е следващият ми проект. Мислех да се опитам да го направя и върху фенибут.
Извличане на воакагин и неговите димери от воа. А. и след това превръщането му в ибогаин изглежда изненадващо лесно.
Ферментацията на корен от кава с плесен Aspergillus oryzae е друго нещо, върху което работя от известно време. Тя превръща нишестето в захари, които след това могат да се превърнат в етанол чрез двойна ферментация. Първото поне прави нещата по-вкусни, макар че основният смисъл на процеса е, че съм забелязал разлика в субективните ефекти, което според мен предполага биоконверсия на кавалактони и други подобни.
О, да. Домашно приготвени канабиноиди от ежедневните ви масла за готвене.

Щом събера средствата си и мога да си позволя да започна някои проекти, непременно ще публикувам някои неща!
 
Top