Как да преведем апаан в А?

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
можете да го намерите в полша
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
защото е невъзможно за мен . Нямам място за това. а ми трябва само малко масло . Разполагам с 1 кг апаан . Очаквах да е малко по-просто.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Създавам това, за да взема 20 г натриев хидроксид с 80 г вода, нали ?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
20 г NaOH към 100 мл вода с обем. Това е метод за получаване на масло със свободна основа APAAN от сол APAAN.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

Благодаря ви G
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Но... това няма да ви даде амфетаминово масло (амфетаминова свободна база). това ще ви даде само АПААН свободна база.
За да превърнете APAAN в амфетамин фрибаза, трябва да направите онези неща, които ви се струват твърде сложни. Съжалявам, но химията не се интересува от вашите очаквания :/
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Искам да кажа, че изсипете 20 g NaOH в мерителен цилиндър или чаша от 100 ml и налейте вода, за да достигне 100 ml. Това е правилно.
 
Last edited by a moderator:

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

Има ли разлика в стойността на ph между масло от клас А и масло от клас В ?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Маслото от група В е с неутрално ph 6-7, а маслото от група А трябва да е с поне ph 11
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Хората най-често казват, че колкото по-високо PH има маслото А, толкова по-качествено е то, според моя опит обикновено това е вярно, но не знам точното химическо или техническо обяснение за това.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

Благодаря ви за вашия отговор.
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Ако нямате нищо против, бихме искали да зададем още няколко въпроса:

А) Какви масички препоръчвате освен мензурките и сепариращата фуния? Също така коя маша препоръчвате за изпаряване на DCM?

Б) Необходимо ли е NaOH aq да съдържа 20 %? Ако концентратът му е по-висок, как да го смесим, за да се успокои концентрацията?

C) Докато изпарявате DCM, колко градуса ще се използват?

Г) Можете ли да ни дадете точно ръководство стъпка по стъпка за количествата appan, dcm, naoh aq, които ще се използват?

Д) Какъв е очакваният добив на метода, който препоръчвате?

Малко сме объркани, защото нашият шеф ни даде задачи да организираме формамид или да произведем формамид с А) амониев формат и амоняк или Б) амоняк и мравчена киселина.


Има ли няколко метода за апаан? Ние търсим най-лесния метод за промишлено производство.

Искрено,

Аарон Стивънс
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Какво търсите? Какъв синтез имате предвид? По-горе казах как да се направи свободна основа от солна форма.
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16

Питах за този метод на синтез:

Поставете в бехерова чаша, добавете порция DCM и ~20% aq разтвор на NaOH, вашето масло ще се разтвори в DCM. Разделете слоевете с помощта на сепарираща фуния и изпарете DCM. Ще получите масло на свободна основа.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Ротационна машина
По-добре е да използвате разтвор до 50% NaOH. Имате ли нужда от ръководство как да приготвите 50% вода NaOH?
Зависи от наличието или отсъствието на вакуум. Ако имате налягане от 1 атм - 35-39*С, ако няма вакуум - можете да приложите по-ниска температура, но достатъчна за изпаряването му.
Да. Вземете вашето количество APPAN и добавете aq разтвор на NaOH (трябва да е при стайна температура или по-ниска), докато достигнете pH 12-13. Разбъркайте го за 5 минути и след това добавете х1 (обема на APPAN) DCM. Разклатете и разбъркайте разтвора в делителна фуния. Отцедете слоя DCM (измийте следите от фунията с DCM) и добавете същото количество DCM към водния слой и повторете екстракцията. След това комбинирайте екстрактите с DCM и изпарете разтворителя в ротовап машина или на водна баня. Ще получите база без APPAN.
Мисля, че 95-100 %.
Какъв метод? За да превърнете апана в свободна база или да го превърнете в амфетамин?:unsure:
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

все още ли имате апаан ?
 

pantona123

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 25, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
Уважаеми DocX,
можеш ли да ми кажеш какво трябва да направя, за да получа амфетамин-свободна база?
Има ли начин да получа амфетамин-свободна база/масло от p2np?
Искам да направя фребазата в големи количества и не мога да намеря най-добрия начин за това.
Ще бъда много благодарен
с най-добри пожелания
 

pantona123

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 25, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
Уважаеми Г.Патън,
Виждам, че имате големи познания, благодаря ви много, че ги споделихте.
Бих искал да знам методите за преобразуване на APAAN или P2NP в амфетамин свободна маса/масло (1-10L&10-100L).
Готов съм да получа всички знания, от които се нуждая, може би имате някои съвети какво трябва да прочета, за да разбера наистина процедурата на методите, които препоръчвате.
Благодаря ви много предварително
best regads
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Да, има начин. Или по-скоро няколко начина. Потърсете в раздела "Амфетамини" в този форум. Има един път, при който се използват алуминиев и живачен нитрат, и друг, при който се използват натриев борхидрид и меден хлорид.
 
Top