Как да преведем апаан в А?

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Ако правя А-масло от P2NP по Al/Hg маршрут, какво трябва да направя след добавянето на NaOH, за да освободя свободната база, за да получа много чисто А-масло? Как мога да съхранявам А-маслото? Мисля, че това е много нестабилен продукт.
 

pantona123

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 25, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
На първо място, много благодаря за отговора ви.
Претърсих почти всичко и наистина не открих къде трябва да спра, че имам свободна маса/масло, което можете да преобразувате само с добавяне на сярна киселина (начинът, който знам, е 1L A-OIL+2L метанол + 330-400ml сярна киселина (зависи от качеството на маслото).
##############################################################################
Видях видеото с метода Al/Hg, дали стъпката по-долу е фребазата, от която се нуждая (горният слой)?
5:16-6:13 - Алкализиране. Реакцията протича с отделяне на топлина. Остатъците от нереагиралия алуминий допълнително ще влязат в реакция с алкала и ще нагряват сместа, както и ще създадат странични продукти.
В процеса на оставяне на сместа да почине след алкализирането, разделянето на видими слоеве става в рамките на 30 минути. РН на горния слой трябва да бъде 11-12.
#########################################################################
така или иначе четох, че екзотермичната реакция няма да може да се справи с такива големи количества (10-100 литра).
има и тема за превръщане на бмк в бмк-свободна база, но това не е амфетамин-свободна база, нали?

Благодаря много за отговора, не мога да бъда достатъчно благодарен
с най-добри пожелания
pantona
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Имате предвид 10-100 л реакционна маса? Екзотермичната реакция произвежда твърде много топлина в мащаб, по-голям от 100 g p2np товар.
правилно, това е различно вещество
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
За съхранението би имало смисъл първо да се осоли амфетаминът и да се преобразува в свободна база, когато е необходимо, мисля? Все пак солта е стабилна. Ако някой иска да изчисти фребазата, не би ли било разумно да се извърши парна дестилация? Или вакуумна дестилация? Или просто киселинна/основна екстракция - превръща се в сол, рекристализира се и след това (по някаква причина) се базифицира отново до свободна основа.

Наистина не знам обаче защо някой би искал да спре на етапа на свободна основа и да не осоли продукта. Солта е стабилна, може да се рекристализира и пречиства по-лесно, без риск от разлагане.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Е, ако непременно искате амфетамин свободна основа, просто не добавяйте киселина. Но фрибазата е деликатна и ще се разпадне по-лесно от солта, така че наистина не разбирам защо е по-желана от крайния осолен продукт.
Съжалявам, но стигам до задънена улица. Нямам никакъв опит или познания в областта на химията в такъв мащаб. Това е извън моите познания и интерес. Надявам се, че експертите в този сайт ще могат да ви помогнат!
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Да, но голяма част от хората тук произвеждат само масло А, а това масло се продава навсякъде на дилърите и те правят е... паста от него. Нямам представа на кой боклукчийски задник му е хрумнала тази идея. Но бих искал да знам какво трябва да направя, за да имам много чиста свободна база.

Просто за да знам какво не правят тези хора, защото просто не им пука каква мръсотия има в продукта плюс разлагането, на което е изложена фрибазата, която потребителите дърпат в носа. Мога добре да си представя, че маслото е по-лесно за контрабанда.

Парната или вакуумната дестилация би трябвало да доведе до големи загуби на добив, а температурата не бива да надвишава 60°C.
Друга А/В екстракция вероятно би била най-доброто решение за получаване на чиста свободна база.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Съжалявам, бях малко уморен, когато се опитах да отговоря на въпросите ви. Нека да опитаме отново.

1. Отговорът на въпроса за мащаба на реакцията обаче все още стои. Нямам никакъв опит в широкомащабната лекарствена химия, така че не мога да ви помогна там.

Да! Точно така. Когато реакционният разтвор се смеси с основа, се получава амфетамин свободна основа (А-масло). Тя изплува в горната част на разтвора и може да бъде отделена.
Но имайте предвид, че този слой също съдържа различни примеси и странични продукти. Обикновено след отделянето той се обработва с киселина, за да се получи амфетаминовата сол. Солта е много по-здрава от маслената свободна основа и не се разлага от съхранението. Също така, когато солта е произведена, тя може да се рекристализира (разтваря се в нагрят разтворител и след това се охлажда, като се получават нови, по-чисти кристали на солта. Голяма част или всички примеси остават в течността), за да се почисти.

Ако желаете, след почистването солта може да се превърне отново в масло на свободна основа, като просто се разтвори в минимално количество вода и след това се добави натриев хидроксид, за да се достигне отново рН около 11. Отново ще се образува горен слой от фрибаза. Този път маслото ще бъде чисто. Но не за дълго. С течение на времето то бавно ще се разлага на миризливи и вероятно токсични странични продукти, които ще попаднат в пастообразния краен продукт при повторното добавяне на сярна киселина. Това са просто допълнителни стъпки и наистина не разбирам защо някой би искал да произвежда А-масло вместо амфетаминова сулфатна сол.
 

pantona123

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 25, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
Последните дни направих много проучвания и разбрах, че не съм потърсил правилното вещество. Мисля, че съм търсил bmk freebase, това, което може да се купи в даркнет, за да се произведе "спийд-паста". но мисля, че затова никой не знае какво е истинският спийд, защото не е истинско амфетаминово масло.

това е защото а-маслото е по-продаваемо от нормалната скорост и в повечето случаи хората няма да ви платят труда.

Благодаря ви много за вашето време и отговорите, които ми помогнаха да разбера, че това не е това, което търсех, и ме прави малко любопитен да произвеждам за себе си с този метод, защото и аз не знам истинската скорост.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Е, амфетаминът фрибаза (А-масло) също е амфетамин, само че в друга форма, различна от солната. Превръщате амфетамина в солевата му форма, като добавяте киселина към фребазата. Ако добавите сярна киселина, ще получите амфетамин сулфат. Ако добавите фосфорна киселина, ще получите амфетамин фосфат. След това прекристализирате солта, за да я пречистите, и след това изсушавате чистата сол, за да получите фин, сух прах от чист амфетамин.

"Скоростната паста" е недобре дефинирано вещество, което винаги съм разбирал като мокра амфетаминова сол. Опитният химик изпарява разтворителите след образуването на солта. Ако ги оставите, голяма част от теглото ще се състои от разтворители, а не от амфетамин. Също така, той може да бъде мокър от масло на свободна основа, което не е било превърнато в сол. То ще се разгради с течение на времето и просто ще остави примеси в солта. Така че в общи линии това е просто една по-мръсна форма на амфетамина. Хората може да си мислят, че това е по-чиста и "сурова" форма на амфетамина, но това просто не е правилно. Това е просто мръсен, размътен продукт от лоши химици.
 

pantona123

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 25, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
Напълно съм съгласен с теб, но повечето хора дори не са химици, познавам много хора, които го правят като описано и дори не знаят какво е ph-скала, а това е много тъжно, защото бавно, но сигурно тровят хората. И ако дадете на хората най-"чистия" амфетамин, който някога са получавали, те казват, че това е гадно, защото не усещат ефекта от страничните продукти.

Значи, ако получите фребазата по пътя на p2np, можете да изкристализирате амфетамина по същия начин, както при публичното "а- масло"?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Господине, А-маслото не е нищо като амфетаминова свободна база, но това А-масло не е много стабилно и
разлага се и се замърсява, фребазата или А-маслото не трябва да се съхранява или пренася през границата в бутилки, защото тогава това е само мръсна фребаза, която вече не се почиства преди продажбата.
Фрибазата трябва незабавно да се преработва в сулфат-фосфат или хлорид.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Купувам от много години масло от апаан от един и същ източник, винаги е било със същото качество
много по-безопасно е да се доставя масло от А, отколкото крайният продукт. През всичките тези години нищо не се обърка.
И можете да го съхранявате много дълго време в стъклени бутилки, вакуум 2 години без проблем.
Но днес това е история, защото вече няма apaan
и сега те са създадени от различни продукти и да, това го прави нестабилен днес
 
Last edited:

pantona123

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 25, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
Скъпи приятели,
напълно съм съгласен с теб, но реалността не е такава, реалността е такава, каквато каза соул.
а-маслото е по-добро за транспорт и доставчиците на улицата няма да купят готовия продукт. те искат а-маслото да си го направят сами, защото могат да го разтегнат с някаква гадост, за да спечелят повече пари.
досега всички произвеждаха амфетамин от маслото, създадено от
и аз се занимавах с него дълго време и знам, че е много стабилно. купували ли сте някога масло от даркнет?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Един и същ продукт, но двата с различни свойства на материала, интересно, не знаех, че такова нещо е възможно... В литературата се казва и нещо различно - продуктът е стабилен само ако се съхранява правилно, при -20°C. -->източник

Да, разбира се, че виждам предимствата на контрабандата на нещата като Oil, по-малко място, по-малко тегло и можеш да прехвърлиш вината на купувача, ако нещата не станат добри накрая, защото той сам трябва да отговаря за това.
И не, не съм купувал никакво масло в даркнет, за какво? Но мога да направя изявлението, защото вече съм чистил достатъчно неща, които са били направени от това масло и винаги има освен удължителя, синтез мръсотия с в нещата и наистина много от нея, отвратително.
Възможностите са две - или маслото наистина не се продава чисто, не е било правилно обработено и почистено, или маслото е било така разложено по време на транспортирането и неправилното съхранение. Разбира се, могат да се срещнат и двете възможности. Или и вие се съмнявате, че има различни чистоти на маслото?
 

chefkoch

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 4, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Трябва да кажа, че тук има някои експерти на пътя, които наистина ме разсмиват, и други, които всъщност са, но не коментират нещо подобно...

"Искам да направя а-масло от апаан, но само с няколко стъпки, защото очаквам, че това не е сложна работа" ...

АПААН има достатъчно, просто като инструкции за преобразуването му, мисля че създателя на темата никога няма да направи и един грам амфетамин от килограма си апаан...

а-масло , б-масло , смешно , аз уча химия , никога не съм чел или чувал такова нещо ... амфетамин-базата е "А"-масло или А-база ... и може да се кристализира чрез утаяване ( сулфат, фосфат, хидрохлорид ) , в зависимост от това.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Както в първата страница на тази тема се споменава, "А-масло" и "В-масло" са улични имена, така че като изучаващ химия ще знаете само имената, когато имате контакти с търговци, които го продават, много хора не знаят как се правят нещата там.
Btw, никога преди не съм чувал "B-oil", така че не знам какво е това.
А-маслото е амфетамин фрибаза или амфетамин база, много е популярно да се продава на дилъри, които правят от него отвратителна спийд паста и така потребителите на тази спийд паста си мислят, че това е голямата работа заради глупавите приказки на дилърите и многото кофеин за "ритъм".
Но тези глупави деца не знаят каква мръсна гадост приемат. Аз съм голям привърженик на чистите продукти на пазара, имаме нужда от революция като с MDMA през 2000-та година. Никакви повече гадости в нашите наркотици! Носете добри неща или се яжте сами. Нуждаем се от много Просвета какво е добър спийд и какво е мръсна гадост от А-маслото, повечето хора не го знаят.
 

chefkoch

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 4, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
"Б-масло" също наистина абсолютно никога не съм чувал, а-масло все още има смисъл някъдеһттр://.... Дилърите също се фокусират върху оптимизирането на печалбата, тяхното здраве, обикновено не играе за тях никаква роля... Да, това е мръсотия.

От чисто техническа гледна точка не е трудно да се нареже амфетаминовата база, преди да се предаде на дилъра, който си мисли, че разполага с чист продукт.
 

chefkoch

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 4, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
HgCl² би било по-добре, но нитратът също е подходящ...


Можете да използвате дори елементарен живак за направата на алуминиева амалгама, а не само негови соли.
За целта трябва да направите рН на водата киселинно, 4-5 с HCL, след това се работи и с течен живак, но може да отнеме малко повече време.
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
B-oil е уличен жаргон за BMK
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
От масло от група В до масло от група А те просто добавят мравчена киселина 85%
а от А-масло до краен продукт ( speedpaste ) само добавят (метанол) и сярна киселина 96%
 
Top