Синтез на JWH-018

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Не, времето не намалява. Не можем да използваме нитрометан, ще получим продукт, но добивът ще бъде понижен и ще бъде по-трудно да се почисти. Може би можете да си купите 1,1,1,1,3,3,3-хексафлуороизопропанол (HFIP)? Въпреки че цената му не позволява да бъде най-добрият вариант.
 
Last edited by a moderator:

aa1178251182

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2022
Messages
37
Reaction score
6
Points
8
Господине, може ли HFIP да замени нитрометана?
 
View previous replies…

Claudio51

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 19, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Забелязах, че не използвате колона за пречистване на продуктите ... какъв метод за пречистване използвате ?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666

Да, можете, трябва да се свържете с лаборатории, предоставящи услуги за синтез по поръчка. Тези лаборатории трябва да се намират в държави, в които веществото не се контролира.
 

pptmg

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Feb 1, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Имате ли някакви съвети за това как да влезем в контакт с някой, който предлага синтез по поръчка?
 

charmingcho

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Какво да направя, ако окончателно направеното jwh-018 не се втвърди?
А ако се втвърди, какъв разтворител трябва да използвам, за да го рекристализирам, за да увелича чистотата му?
Рекристализацията не беше извършена добре с IPA.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Изглежда, че частичната полимеризация, настъпила случайно, е замърсила продукта ви до степен, в която кристализацията е възпрепятствана. Предложението, което мога да имам само по чисто разсъждение, е разтваряне на продукта в разтворител, който е абсолютно неблагоприятна среда за разтваряне на подозирания полимер (нямам представа какви полицикли могат да се образуват в сложна матрица, но полимерите често са неразтворими в определени среди) Бих започнал с най-строго селективния разтворител само за продукта и това, че ако има нещо останало, не представлява интерес. Сигурен съм, че хората с приложен опит с това конкретно съединение би трябвало да знаят различни трикове за пречистване, но ако количеството е по такъв начин, бих направил ДКВХ на него, дори ако бих оптимизирал схемата на елуиране на теория, използвайки това, което другите са наблюдавали преди да извършат разделянето.

P.S. има видео в youtube за dcvc, което е подходящ метод за предварителна хроматография, ако искате чисти неща (просто го потърсете)
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Синтезът с TBAB и NaOH спомага за пречистване на междинния продукт - ако хлоридът навлезе в аминогрупата, алкалната среда разрушава диацил-индоловите производни в желания 3-ацилов междинен продукт
 

beginner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 17, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Каква е концентрацията на калаен (IV) хлорид, моля ?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Трябва да използвате безводен (това е под формата на димяща течност). Ако е възможно, използвайте AlCl3 без нитрометан
 

charmingcho

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Пише, че е разделен на два слоя, но аз съм разделен на три слоя. Масленият слой, водният слой и твърдият потъващ слой. Този твърд материал ли е материалът, който искам да получа? И се опитвам да втвърдя масления слой, но той не се втвърдява, без значение колко време минава.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
За кой етап от синтеза говорите?
 

readytorock

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 15, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Здравейте .
Имам един въпрос, може би съм чул погрешно. Отделят ли се водородни газове по време на синтеза?
 

Eagle1234

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 22, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Здравейте, господине , какво количество от него трябва да смеся с един килограм тютюн, за да не предизвикам предозиране на потребителя, а също и как трябва да се добави към тютюна? Трябва ли да се напръска върху повърхността на тютюна, когато той е в маслено състояние? Или трябва да се стрие на прах и след това да се смеси с тютюна?
Колко милиграма jwh-018 на грам тютюн не са опасни?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Можете да разтворите ноида си в разтворител и да напръскате тютюна. @Paracelsus или @Brain могат да отговорят за концентрацията по-точно.
 

Eagle1234

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 22, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Здравейте, искам да произвеждам вещество jwh 020 вместо jwh 018. Процесът на производство подобен ли е на този на jwh 018? Можете ли да ме насочите какво вещество и колко трябва да добавя вместо TBAB? Има ли наличен протокол?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Здравейте, синтезът е подобен. Нуждаете се от различен опаковъчен 1-бромохептан. Просто пресметнете в същото моларно съотношение.
 

Eagle1234

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 22, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Здравейте, имам няколко въпроса и ще съм ви благодарен за помощта. Сблъсках се с някои проблеми при производството на JWH-018. Първо, след производството на 3(1-нафтоил)индол , се опитах да го рекристализирам с помощта на етанол, но за съжаление той остана разтворим в етанол, като се образуваха много малко остатъци дори след седмица във фризера. също така след производството на 3(1-нафтоил)индол той изглежда бял, но при измиване с вода става оранжев и червен. Проблемно ли е червеното оцветяване? Затова пропуснах процеса на рекристализация и директно преобразувах суровия 3(1-нафтоил)индол в JWH-018. След това разтворих един грам от него в етанол и го добавих към десет грама тютюн. Крайният продукт обаче е с лошо качество. Колко грама от тези кристали трябва да добавя към десет грама тютюн, за да получа качествен продукт? Също така ще съм ви благодарен за всякакви други предложения. Предварително ви благодаря за любезността ви.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Ако продуктът не кристализира от алкохол, можете да налеете студена вода и да получите утайка. Необходимото количество 018 за билки зависи от полученото качество и от вашата поносимост. Документирана от изследвания дозировка - 2 mg на удар. Но според мен е повече.
 

Eagle1234

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 22, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Много ви благодаря за отговора. Това беше много полезна информация. Оценявам я.
Нормално ли е цветът на 3(1-нафтоил)индола да стане червен при промиване с вода?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
По принцип на пазара това е червеникаво
 
Top