Синтез на JWH-018

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Няма видео, но мога да ви консултирам подробно за процеса тук, с лично съобщение или XMPP. Имам достатъчно практически опит по този синтез.
 
View previous replies…

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Ако продуктът не кристализира от алкохол, можете да налеете студена вода и да получите утайка. Необходимото количество 018 за билки зависи от полученото качество и от вашата поносимост. Документирана от изследвания дозировка - 2 mg на удар. Но според мен е повече.
 

Eagle1234

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 22, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Много ви благодаря за отговора. Това беше много полезна информация. Оценявам я.
Нормално ли е цветът на 3(1-нафтоил)индола да стане червен при промиване с вода?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
По принцип на пазара това е червеникаво
 

Yunik777

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 20, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Здравейте, приятелю, не съм много добър химик, но успях да направя jwh и 5f от прекурсори, които купувам в чужбина, и се чудех, тъй като изучавам химията на канабиноидите, дали би било възможно да се конструират канабиноиди от нафталин (нафталин)
Също така разбирам, че карбоксилатите и синтетичните пиретроиди имат много интересни свойства, които могат да се използват за създаване на канабиноиди? Бихте ли имали нещо да кажете по този въпрос или да ми помогнете по някакъв начин? Разбрах, че циперметринът засилва ефекта на канабиноидите.... това е логично, защото пиретроидите са насочени към нервната система, но съм сигурен, че там може да се намери злато, приятелю... моля, отговорете ми някой
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Мисля, че това не е подходящо за тази тема. Имаме много изследвания върху дизайнерските ноиди. И има много повече класически структури, отколкото да се мисли за напълно нови. Можете да ми напишете идеите си и да участвате в проектирането на ноиди заедно с екипа.
 
Top