Нека да уточним: има само един "вид" MDMA

Mdp2p

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Nov 5, 2022
Messages
16
Reaction score
12
Points
3
Насладете се на спектакъла на най-големия кристал в света (28 г )
 

Attachments

  • XxjTtBS6ew.jpg
    XxjTtBS6ew.jpg
    1.1 MB · Views: 156
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Използвали ли сте пренаситен воден разтвор на MDMA HCl? До каква температура го загрявахте?
 

Mdp2p

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Nov 5, 2022
Messages
16
Reaction score
12
Points
3
собствените му думи:


рекристализацията е била 80°C

гигантският кристал е отгледан от първоначален разтвор на свободна основа + 33% hcl

с добавяне на допълнителна H2O

не е бил нагряван
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Интересно. Вероятно съм пропуснал нещо от вашата научна дискусия. Бихте ли ми изпратили линк към този метод на кристализация, pls?
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Имало ли е някога друг вид MDMA? 🤔 Лично аз като химик познавам само една молекула с акроним "MDMA".

Разбирам целта на поста ви и иронията. Не разбирам как някой може да е толкова шибан тъпак, че да си мисли, че е открил грешка в реалността на его флекса, когато измисли лилав, розов, син MDMA, какъвто и да е той.

Не ми се вярва да го купя, ебати. Току-що сте представили замърсен продукт, видим с просто око.

Бих могъл да добавя и оцветител за храна в моя продукт. Това просто изглежда толкова шибано глупаво откровено 🥶
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Това е като кафето, което купих веднъж в Тайланд: кафе с мирис и вкус на нещо съвсем различно, може да е ягода...
Хахаха. Глупости за туристите!!! Глупавите туристи не разбират едно просто нещо: едно кафе трябва да мирише и да има вкус на кафе. Ако мирише и има вкус на нещо различно, това означава само едно: пълно е с химически боклуци.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Това всъщност е забавно. Ягодово кафе 😑... Понякога ме учудва за какво хората плащат пари
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Преди години имаше "коксова криза" солови предприемачи отидоха да внасят и експериментират . Разтвориха продукта и внесоха, само че връщането му обратно беше малко по-трудно. Случвало се е да се предлага зелена или дори флуоро оранжева фрибаза... 1-ви път казах на приятеля ми не знам какво си пушил само зелена кола... как? Той каза, че е дошъл в пиъри ... пиъри? Да, човече. 🍐 сок 🧃? В крайна сметка продуктът не беше лош, само продажбата на зелен продукт може да бъде предизвикателство 🤔🫢🥸
 
Top