Производство и доставка на НАЙ-ДОБРИТЕ ЛЕКАРСТВА с ДИРЕКЦИЯ и МАГНИТНОСТ - Лаборатории Вектор

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
БЕЗПЛАТНИ ПРОБЛЕМИ - МОЛЯ, ПРОЧЕТЕТЕ СЛЕДВАЩОТО

В Лаборатории Вектор разбираме, че доверието е нещо, което трябва да бъде спечелено, като никога не нарушаваме думата си за качеството на нашия продукт. Затова ще покажем признателността си към тази фантастична общност, като започнем старта на нашата компания с раздаване на няколко безплатни мостри от нашите продукти. Желаем да дадем на новите си клиенти възможност да се запознаят с безупречното ни обслужване и отличната ни удовлетвореност на клиентите, като започнем раздаването на следните продукти:

АМФЕТАМИН СУЛФАТ ПАСТА
(10 избрани клиенти ще получат по 5G проба)

ДЕКСТРО-МЕТАМФЕТАМИН КРИСТАЛИ ЗА ЕВРОПЕЙСКИТЕ КЛИЕНТИ
(7 избрани клиенти ще получат по 1G проба)

ДЕКСТРО-МЕТАМФЕТАМИН КРИСТАЛИ ЗА КЛИЕНТИТЕ ОТ САЩ
(7 избрани клиенти ще получат по 1G проба)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

КАК МОГА ДА СЕ ЗАПИША В НАГРАЖДЕНИЕТО?

(За да се запишете, трябва да прочетете следното)


Има само две прости изисквания, на които трябва да отговаряте, за да се насладите на безплатната проба. Трябва да сте член на този форум. Ако на банера на профила ви пише "нов член", тогава нямате право да получите проба, тъй като администраторът няма да приеме вашето мнение за нашия продукт за валидно. Това е така, защото политиката на форума за безплатни мостри гласи, че мостри могат да бъдат давани само на "членове" на форума.

Следващото изискване за раздаване на мостри е гаранцията, че ще оставите ревю за обявата на нашия продукт в раздела "Пазар" и в темата, която четете в момента. Също така любезно бих помолил клиентите да не оставят отзиви никъде другаде във форума, освен на пазара и в темата (могат да се направят изключения, ако ни препоръчвате на друг потребител на форума). Колкото и да се радвам на вашата признателност, не искам да причинявате раздразнение на администрацията на този форум в резултат на спам. Ако не оставите рецензия, след като сме ви дали мостра, нашият екип и други доставчици може да не решат да ви дадат мостри или да правят бизнес с вас

Ако отговаряте на тези две изисквания, поздравления! Можете да получите проба! Просто коментирайте по-долу в тази тема, като посочите кой продукт бихте искали да вземете за проба (имате право само на една проба от един продукт), и ние сами ще ви DM. Не е необходимо да ни изпращате съобщение след коментара си, тъй като ние ще ви изпратим съобщение за вашата проба.
 
View previous replies…

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
 
Last edited:

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Здравейте, бихте ли проявили интерес да получите образец?
 

Mousse

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Разбира се
 

w4ri0uiui

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 21, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Здравейте, бих се заинтересувал от безплатна проба
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Кой от моите продукти ще ви заинтересува?
 

w4ri0uiui

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 21, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Мосли кетамин, но ако това не е възможно, амфетамини
 

Damonx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 15, 2024
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
Хей, има ли някакъв шанс да получа твоя стелт пакет амф и мета в аус?
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Извинявам се, но не изпращаме до Австралия. Благодарим ви, че проявихте интерес към нашия продукт!
 
Last edited:

Damonx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 15, 2024
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
Благодаря за отговора , изпратих директно съобщение, можем ли да говорим там?
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Разбира се, кликнете върху моя профил и натиснете бутона за започване на разговор :)
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Образци!


Разполагаме само с:

5 проби от амфетамин

4 проби от D-meth за клиенти в ЕС

И 6 проби от D-meth за клиенти в САЩ!


Жители и членове, побързайте, преди да започнем да даваме приоритет на новите членове!


От 20 август до 23 август ще бъдем в отпуск. Няма да приемаме повече поръчки след UTC +2 14:30 ч. на 19 август. След 23-ти магазинът ни отново ще бъде отворен за поръчки :)
 

Dr. X

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 24, 2023
Messages
43
Reaction score
18
Points
8
Бих искал да получа безплатна проба от амфетамин
 

LederLappenNiere90

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jul 5, 2024
Messages
30
Reaction score
21
Points
8
Здравейте, екип на VectorLaboratoiers [Сър], тук кони ни рецензия на вашата известна амфетаминова паста. Първата пратка отива много бързо 2 дни след като ми казахте, че е на път към мен, това е страхотно! Получих стандартна поща с фалшив подател, това е много дискретно и в Европа най-добрият метод. Получавам 5,147 г амфетаминова паста. Консистенцията е мазна и влажна върху чинията или стъкления съд се размазва за 5 минути, готова за нарязване. Първият нос изгаря 7 от 10 скала, но много кратко, whe го изплаква в гърлото си id не изгаря. Миризмата е добра, смесена с мирис на амин, същата миризма се усеща, когато отворите хардуера за компютъра. Продължителността е от 10 до 12 часа в зависимост от това колко сте приели. Нейната много ясна глава Амфетамин високо, не кал мозъка следX часа. Той идва бавно, но става все по-силен от час[чист] . Докато дойде моментът fck im so uppy😎. Нормалната доза е много фокусирана и перфектна за правене на множество Time неща, тя се вписва добре във всяка ежедневна ситуация. 90% добри неща, много добра подкрепа бърза доставка. 100 Trusty. Обичам този Amphe и аз определено ще поръчам повече, everyobe трябва да направи това, защото се тези продавач знаеше определено какво добър клиент се нуждае. Дори и хората, които взеха това, за да имат страхотна вечер, без това гадно чувство на махмурлук от лоши неща. Любезни поздрави Frankstone.
 
Last edited:

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Много ви благодаря за рецензията! Радвам се да чуя, че се интересувате от поръчката на още :)

. Бих оценил високо и прегледа на моята обява, когато имате време, още веднъж благодаря за подробната обратна връзка.
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Отсега нататък няма да приемаме повече поръчки, тъй като няма да можем да ги изпращаме в резултат на кратката ни ваканция, която започва от утре до 23 август.

От 24 август ще продължим да приемаме поръчки, както обикновено!
 

acidbitch1312

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jun 14, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
С удоволствие бих получил проба от амфетамин, знам, че съм нов член, но последната различна скорост, която получих, беше малко лоша, твоята изглежда обещаваща, така че би било хубаво да я опитам. и аз съм нов член тук, но активен в тъмната мрежа от няколко години
поздрави от Австрия
 

longinfornow

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 8, 2023
Messages
13
Reaction score
6
Points
3
Здравейте от САЩ , интересувам се от кетамин, трябва ли да оставя прегледа на страницата на продукта или някъде другаде?
 

longinfornow

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 8, 2023
Messages
13
Reaction score
6
Points
3
цените ви са много добри, искам да проверя качеството, няма ли нищо лошо, ако тествам и изпратя снимки, нищо фантастично, просто типичен комплект за тестване на наркотици, който проверява дали не е някаква друга дрога.
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Здравейте, в бъдеще ще проведем промоция на проби от кетамин. В момента сме в отпуск, така че не можем да приемаме повече поръчки или да изпращаме каквото и да било, така че когато се върнем на 23-ти, ще можем отново да приемаме поръчки :)
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Здравейте, може ли да ми дадете проба от d-meth?
 

cifer

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Здравейте, ще искам да тествам D-Meth. живее в ЕС.
 
Top