Производство и доставка на НАЙ-ДОБРИТЕ ЛЕКАРСТВА с ДИРЕКЦИЯ и МАГНИТНОСТ - Лаборатории Вектор

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
БЕЗПЛАТНИ ПРОБЛЕМИ - МОЛЯ, ПРОЧЕТЕТЕ СЛЕДВАЩОТО

В Лаборатории Вектор разбираме, че доверието е нещо, което трябва да бъде спечелено, като никога не нарушаваме думата си за качеството на нашия продукт. Затова ще покажем признателността си към тази фантастична общност, като започнем старта на нашата компания с раздаване на няколко безплатни мостри от нашите продукти. Желаем да дадем на новите си клиенти възможност да се запознаят с безупречното ни обслужване и отличната ни удовлетвореност на клиентите, като започнем раздаването на следните продукти:

АМФЕТАМИН СУЛФАТ ПАСТА
(10 избрани клиенти ще получат по 5G проба)

ДЕКСТРО-МЕТАМФЕТАМИН КРИСТАЛИ ЗА ЕВРОПЕЙСКИТЕ КЛИЕНТИ
(7 избрани клиенти ще получат по 1G проба)

ДЕКСТРО-МЕТАМФЕТАМИН КРИСТАЛИ ЗА КЛИЕНТИТЕ ОТ САЩ
(7 избрани клиенти ще получат по 1G проба)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

КАК МОГА ДА СЕ ЗАПИША В НАГРАЖДЕНИЕТО?

(За да се запишете, трябва да прочетете следното)


Има само две прости изисквания, на които трябва да отговаряте, за да се насладите на безплатната проба. Трябва да сте член на този форум. Ако на банера на профила ви пише "нов член", тогава нямате право да получите проба, тъй като администраторът няма да приеме вашето мнение за нашия продукт за валидно. Това е така, защото политиката на форума за безплатни мостри гласи, че мостри могат да бъдат давани само на "членове" на форума.

Следващото изискване за раздаване на мостри е гаранцията, че ще оставите ревю за обявата на нашия продукт в раздела "Пазар" и в темата, която четете в момента. Също така любезно бих помолил клиентите да не оставят отзиви никъде другаде във форума, освен на пазара и в темата (могат да се направят изключения, ако ни препоръчвате на друг потребител на форума). Колкото и да се радвам на вашата признателност, не искам да причинявате раздразнение на администрацията на този форум в резултат на спам. Ако не оставите рецензия, след като сме ви дали мостра, нашият екип и други доставчици може да не решат да ви дадат мостри или да правят бизнес с вас

Ако отговаряте на тези две изисквания, поздравления! Можете да получите проба! Просто коментирайте по-долу в тази тема, като посочите кой продукт бихте искали да вземете за проба (имате право само на една проба от един продукт), и ние сами ще ви DM. Не е необходимо да ни изпращате съобщение след коментара си, тъй като ние ще ви изпратим съобщение за вашата проба.
 
View previous replies…

spunsolo

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 8, 2023
Messages
5
Reaction score
6
Points
3
Id искам проба и със сигурност ще направя преглед, както и подробно описание на вкуса, началото, продължителността и слизането. Надявам се да бъда избран, а също и на бъдещ бизнес с вас, момчета, благодаря
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Чувствайте се свободни да ми изпратите DM, когато сте готови, за да поговорим за предоставяне на образец ;)
 

spunsolo

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 8, 2023
Messages
5
Reaction score
6
Points
3
Страхотно Благодаря ви!
 

white_b0y

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Jul 22, 2024
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Здравейте, бих искал да опитам декстро метамфетамин кристал. Мога ли да получа малко, моля? Писането на ревю е въпрос на разбирателство :))
 

Mousse

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Аз съм от Францияһттр://....love да опитате пробата на вашия амф сулфат... ще направя преглед веднага щом получа анс тест...
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
 
Last edited:

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Здравейте, бихте ли проявили интерес да получите образец?
 

Pretzelking86c

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 16, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Аз съм от САЩ и с удоволствие бих опитал вашата амфетаминова паста или метамфетаминови кристали! За предпочитане е анфетаминовият сулфат, тъй като това не е нещо, което е лесно да се намери тук, в Щатите.
 

Lsd1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 29, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Здравейте. Отдавна търся метамфетамин, би било готино, ако мога да получа проба. Lg
 

Mousse

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Здравейте, бих ли могъл да получа някои мостри, моля, много се интересувам от вашите стокиһттр://.... Бих искал да поръчам някои много скоро .....si vous me communiquer, je ne me manquai de en faire l'article à qui veut bien le lire ou l'entendre...par avance merci...
 

FalteHD

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 21, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Здравейте, наистина се интересувам да получа проба DEXTRO-METHAMPHETAMIN-KRYSTALS от ЕС. Живея в Австрия и употребявам наркотици от 2015 г., така че съм изпитал Много наркотици и ще бъда наистина щастлив, ако мога да получа такава. Надявам се да получа добри новини. Желая ви хубав ден FalteHD
 

FalteHD

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 21, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Здравейте,

току-що прочетох вашата информация и наистина се интересувам от вашите продукти, по-специално от вашия s-кетамин и вашия декстро-метамфетамин Възможно ли е да получа проба от вашите продукти? Ще бъда наистина щастлив, ако получа положително становище. :)

Ваш Матеус

PS: Аз също пиша подробен преглед, след като го опитва, Ако това е възможно :)
 

nunuwzwzy

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jun 26, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Мога ли да получа образец, ако промоцията все още е активна, надявам се да не закъснея. Моля, уведомете ме в най-кратък срок. благодаря ви
 

LukeBeKillin’Em7

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
May 7, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
С удоволствие бих опитал проба от вашите момчета декстро метанохетамин? Ще се радвам да оставя рецензия за вашия продукт.
 

Xplorer

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 16, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Има ли останали образци за САЩ?
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Да! Понастоящем разполагаме с образци на D-Meth, които са на разположение в САЩ. Чувствайте се свободни да ни изпратите съобщение, за да заявите една от тях :)
 

Riesenglied

Don't buy from me
Member
Joined
May 12, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Здравейте,
възможно ли е да се получи проба за SEA -(amph) ?

Благодаря
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Под ЮИЕ имате предвид Сърбия?
 

nunuwzwzy

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jun 26, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Мога ли да получа безплатна проба, ако е възможно?
 
Top