Производство и доставка на НАЙ-ДОБРИТЕ ЛЕКАРСТВА с ДИРЕКЦИЯ и МАГНИТНОСТ - Лаборатории Вектор

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
БЕЗПЛАТНИ ПРОБЛЕМИ - МОЛЯ, ПРОЧЕТЕТЕ СЛЕДВАЩОТО

В Лаборатории Вектор разбираме, че доверието е нещо, което трябва да бъде спечелено, като никога не нарушаваме думата си за качеството на нашия продукт. Затова ще покажем признателността си към тази фантастична общност, като започнем старта на нашата компания с раздаване на няколко безплатни мостри от нашите продукти. Желаем да дадем на новите си клиенти възможност да се запознаят с безупречното ни обслужване и отличната ни удовлетвореност на клиентите, като започнем раздаването на следните продукти:

АМФЕТАМИН СУЛФАТ ПАСТА
(10 избрани клиенти ще получат по 5G проба)

ДЕКСТРО-МЕТАМФЕТАМИН КРИСТАЛИ ЗА ЕВРОПЕЙСКИТЕ КЛИЕНТИ
(7 избрани клиенти ще получат по 1G проба)

ДЕКСТРО-МЕТАМФЕТАМИН КРИСТАЛИ ЗА КЛИЕНТИТЕ ОТ САЩ
(7 избрани клиенти ще получат по 1G проба)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

КАК МОГА ДА СЕ ЗАПИША В НАГРАЖДЕНИЕТО?

(За да се запишете, трябва да прочетете следното)


Има само две прости изисквания, на които трябва да отговаряте, за да се насладите на безплатната проба. Трябва да сте член на този форум. Ако на банера на профила ви пише "нов член", тогава нямате право да получите проба, тъй като администраторът няма да приеме вашето мнение за нашия продукт за валидно. Това е така, защото политиката на форума за безплатни мостри гласи, че мостри могат да бъдат давани само на "членове" на форума.

Следващото изискване за раздаване на мостри е гаранцията, че ще оставите ревю за обявата на нашия продукт в раздела "Пазар" и в темата, която четете в момента. Също така любезно бих помолил клиентите да не оставят отзиви никъде другаде във форума, освен на пазара и в темата (могат да се направят изключения, ако ни препоръчвате на друг потребител на форума). Колкото и да се радвам на вашата признателност, не искам да причинявате раздразнение на администрацията на този форум в резултат на спам. Ако не оставите рецензия, след като сме ви дали мостра, нашият екип и други доставчици може да не решат да ви дадат мостри или да правят бизнес с вас

Ако отговаряте на тези две изисквания, поздравления! Можете да получите проба! Просто коментирайте по-долу в тази тема, като посочите кой продукт бихте искали да вземете за проба (имате право само на една проба от един продукт), и ние сами ще ви DM. Не е необходимо да ни изпращате съобщение след коментара си, тъй като ние ще ви изпратим съобщение за вашата проба.
 
View previous replies…

Bennypo2

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 11, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Здравейте, бих ли могъл да получа безплатна проба от амфетамин на прах :), изпратен в САЩ
 

zil3

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
May 29, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Възможно ли е да получите безплатна проба от амфоровата сулфатна паста, доставена в хърватия
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
Възможно ли е все още да получите проба? аз съм в европа и оставям много честни отзиви за продуктите на продавачите
 

freakcout

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
May 29, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Харесва ми методите
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
70
Reaction score
24
Points
8
Добре, чуйте ме... Изкачвал съм планини (добре, добре, може би само стълби), сражавал съм се със свирепи зверове (известни още като крайни срокове) и съм преминавал през пустиня (по-скоро през ден без кафе), но има едно нещо, което може да ме спаси от всичко това: **безплатната проба D-Meth.**

Помогнете на герой в неговото търсене! Обещавам да ги пазя, сякаш са от злато, а може би дори да напиша песен за тях (ще бъде хит, повярвайте ми). И хей, ако пробите са толкова легендарни, колкото смятам, че ще бъдат, със сигурност ще се върна, за да купя още. Нека направим някаква магия! Живея в Белгия BTW. 😉
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
До всички хора със статут на "нов член", които са отправили запитване за образци:

Записахме ви и хората ще бъдат избрани на случаен принцип, след като бъдат избрани потребителите със статут "член" и "жител". Правилото за подбор на проби на форума гласи, че хората, които получават проби, трябва да имат статут на "член" и "жител" :)
 
Last edited:

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Старият таймер тук с удоволствие бих прегледал вашия Meth пазарът е наводнен с 50/50 глупости Винаги оставям пълен преглед всякакви въпроси, моля, DM ме
 

StormManPan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 22, 2023
Messages
12
Reaction score
7
Points
3
Здравейте, бих искал да взема проба от вашия продукт(и).
 

Shaolin

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 10, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Мога ли да получа безплатна проба?
Благодаря.
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
15
Points
8
Ще бъде чудесно да получим някои образци от Вас ;)

Успех на всички!

На добър час!

^_^
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
15
Points
8
Само в случай, че ще имам късмет --->> АМФЕТАМИН СУЛФАТ ПАСТА

.xoxo.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
365
Reaction score
177
Points
43
Ако сте от Обединеното кралство, можете да получите безплатна проба от няколко членове @Glitchy е един от тях 🫡
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
15
Points
8
аййй! хубаво! благодаря, момче!
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Поздрави на общността,

Надявам се, че всички имате хубав уикенд.

Все още имаме няколко останали проби D-Meth, но напоследък доставките им бяха спрени в резултат на това, че нашите партньори в Съединените щати трябваше да се справят с някои лични проблеми. Те ще бъдат възстановени в рамките на следващите няколко дни и ние отново ще започнем да подбираме хора, които да получат пробите.

Благодаря ви много за търпението, пожелавам на всички вас спокоен уикенд :)

Vector Laboratories
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Радвам се да чуя всичко Ще се върна към нормалния си живот след няколко дни Очаквам с нетърпение продуктите ви
 

konsument88

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Apr 26, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Здравейте, бих се заинтересувал и от проба от амфетамина под формата на прах и паста, както и от D-Meth. Амфетаминът е необходим редовно
 

kotkata

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
May 27, 2023
Messages
15
Reaction score
12
Points
3
Здравейте, интересувам се от тестване на някои от вашите проби - AMPH или D-Meth. Винаги публикувам прегледи, както можете да видите. Отивам да ви изпратя DM отделно за един въпрос.
 

traktor666

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 28, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Искам да опитам 90%+ АМФЕТАМИН СУЛФАТ на прах (сух). :)
 
Top