Производство и доставка на НАЙ-ДОБРИТЕ ЛЕКАРСТВА с ДИРЕКЦИЯ и МАГНИТНОСТ - Лаборатории Вектор

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
БЕЗПЛАТНИ ПРОБЛЕМИ - МОЛЯ, ПРОЧЕТЕТЕ СЛЕДВАЩОТО

В Лаборатории Вектор разбираме, че доверието е нещо, което трябва да бъде спечелено, като никога не нарушаваме думата си за качеството на нашия продукт. Затова ще покажем признателността си към тази фантастична общност, като започнем старта на нашата компания с раздаване на няколко безплатни мостри от нашите продукти. Желаем да дадем на новите си клиенти възможност да се запознаят с безупречното ни обслужване и отличната ни удовлетвореност на клиентите, като започнем раздаването на следните продукти:

АМФЕТАМИН СУЛФАТ ПАСТА
(10 избрани клиенти ще получат по 5G проба)

ДЕКСТРО-МЕТАМФЕТАМИН КРИСТАЛИ ЗА ЕВРОПЕЙСКИТЕ КЛИЕНТИ
(7 избрани клиенти ще получат по 1G проба)

ДЕКСТРО-МЕТАМФЕТАМИН КРИСТАЛИ ЗА КЛИЕНТИТЕ ОТ САЩ
(7 избрани клиенти ще получат по 1G проба)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

КАК МОГА ДА СЕ ЗАПИША В НАГРАЖДЕНИЕТО?

(За да се запишете, трябва да прочетете следното)


Има само две прости изисквания, на които трябва да отговаряте, за да се насладите на безплатната проба. Трябва да сте член на този форум. Ако на банера на профила ви пише "нов член", тогава нямате право да получите проба, тъй като администраторът няма да приеме вашето мнение за нашия продукт за валидно. Това е така, защото политиката на форума за безплатни мостри гласи, че мостри могат да бъдат давани само на "членове" на форума.

Следващото изискване за раздаване на мостри е гаранцията, че ще оставите ревю за обявата на нашия продукт в раздела "Пазар" и в темата, която четете в момента. Също така любезно бих помолил клиентите да не оставят отзиви никъде другаде във форума, освен на пазара и в темата (могат да се направят изключения, ако ни препоръчвате на друг потребител на форума). Колкото и да се радвам на вашата признателност, не искам да причинявате раздразнение на администрацията на този форум в резултат на спам. Ако не оставите рецензия, след като сме ви дали мостра, нашият екип и други доставчици може да не решат да ви дадат мостри или да правят бизнес с вас

Ако отговаряте на тези две изисквания, поздравления! Можете да получите проба! Просто коментирайте по-долу в тази тема, като посочите кой продукт бихте искали да вземете за проба (имате право само на една проба от един продукт), и ние сами ще ви DM. Не е необходимо да ни изпращате съобщение след коментара си, тъй като ние ще ви изпратим съобщение за вашата проба.
 
View previous replies…

shrekanonymous

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jun 28, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Хей, хей, хей. САЩ тук. Търся да получа проби от вашия декстро-метамфетамин. От известно време търся истински чист продукт и Вашият изглежда, че може да бъде това, от което се нуждая. продуктът в моя район напоследък е взел сериозен спад и ако прегледът на тази тема и членството е това, което е необходимо, тогава ме бройте. Очаквам с нетърпение да правя бизнес с вас момчета и се надявам да чуя от вас скоро
 

jojoe21

Don't buy from me
New Member
Language
🇩🇪
Joined
Sep 4, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Im interrested for a amphvitamin sample please
 

Fangs

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Mar 26, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Здравейте, има ли възможност да изпробвате проба от метамфетамин?
 

Ricardo10

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇴
Joined
Mar 3, 2024
Messages
11
Reaction score
8
Points
3
все още има налични безплатни мостри, имате много добри цени в сравнение с повечето хора и продуктите изглеждат наистина добре, любопитен съм за качеството им интересувам се от амфетамин или D-Meth сега зависи от това, което имате на разположение.
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
@Fangs и @Ricardo10

Вече не разполагаме и с проби от D-Meth, останали в ЕС.

Имаме налични проби от D-meth в САЩ и проби от амфетамин, останали в ЕС
 

Ricardo10

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇴
Joined
Mar 3, 2024
Messages
11
Reaction score
8
Points
3
Мога ли да приемам един амфетамин? Аз съм от ЕС
 

tatoo

Don't buy from me
Member
Language
🇪🇸
Joined
Jan 10, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Hola aun es posible recibir una muetra de amphetamina , o de sulfato de amphetamina , soy de europa. si no es posible , como puedo hacer un pedido de sulfaro , por que en opciones de compra no esta. Gracias
Un saludo


Здравейте, все още ли е възможно да получа проба от амфетамин или амфетамин сулфат, аз съм от Европа. Ако не е възможно, как мога да поръчам сулфат, защото го няма в опциите за покупка. Благодаря ви.
С най-добри пожелания
 

rednight1337

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 7, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Здравейте, Вектор. Мога ли да опитам проба от вашия амфетамин сулфат на прах? Живея в САЩ.

Благодаря!
 

rednight1337

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 7, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Упс, не забравяйте. Не обръщайте внимание на последния пост. Изпратих ти ДМ, Векторе.
 

Happymeal13

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Jan 8, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Добър ден, може ли да ми дадете проба? :) най-добър d-meth? :)
Ако са останали такива, ще бъда много щастлив (Чешка република)

Благодаря ви, приятен ден :)
 

pinchetomas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Йо, клиент от САЩ. С удоволствие бих взел проба от вашия Мет. Благодаря
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Всички наши европейски образци за амфетамин и D-метамфетамин са готови!

СЕГА ОСТАВАТ САМО 3 образци за D-метамфетамин от САЩ.

АКО СЕ ЗАИТЕРЕСОВАТЕ, КОМЕНТИРАЙТЕ ПО-НАДОЛУ БЪРЗО, ПРЕДИ ДА СЕ РАЗПРОДАДАДАТ
 

REseBox212

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 9, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Здравейте! Много се интересувам от пробата D meth (EU Ger)! Благодаря :)
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Радвам се да чуя интереса ви към нашия продукт! Понастоящем не разполагаме с никакви останали безплатни мостри, но с удоволствие бихме ви продали някои от тях :)

Изпратих ви съобщение.
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
Здравейте. има ли безплатни мостри на метамфетамини и амфетамини, които да са достъпни за доставка в Обединеното кралство?
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
ИМ в САЩ и вероятно виждам това твърде късно, но ако не е така, бих се радвал на образец на декстро.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Старият таймер тук с удоволствие бих прегледал вашия Meth пазарът е наводнен с 50/50 глупости Винаги оставям пълен преглед всякакви въпроси, моля, DM ме
 
Top