• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Breaking Bad Публична група на общността [САЩ] BB в Messenger Element

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Здравейте, колеги, базирани в САЩ членове на BB!!! Как се справят всички днес? Любопитно ми е да знам кой от всички е базиран в САЩ, така че като филтрирате тук, моля, отделете малко време и кажете: "ЗДРАВЕЙ!!!". Би било хубаво да съберем група от съмишленици, за които знам, че са местни жители, за изпращане на съобщения и дори за евентуално бъдещо сътрудничество по проекти, към които може да имаме общ интерес! С нетърпение очаквам да чуя от всички!!!

Мир, любов и бъдете в безопасност там!

Pseudomicrogravity-
 
View previous replies…

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Намирам се в долните 48 държави
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Аз съм в западната част на САЩ.
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Хей, Уотърман, аз съм в Оклахома! Приятно ми е да се запознаем! Какви видове наркотици използваш, продаваш и т.н.?
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Базиран съм в САЩ.
Среден Запад
От западното крайбрежие, Калифорния и Сиатъл.
Сега живея в Средния Запад
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Хей, Джеси Джейдс, аз самият съм в Оклахома. Приятно ми е да се запознаем с теб, човече! Какви видове наркотици използваш, произвеждаш или продаваш? Коя е любимата ти дрога?
 
View previous replies…

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Аз съм стар маниак на тема скорост. да, ние съществуваме. Готвя метамфетамин от време на време от около 32години. REI през 93-та година в района на залива.
Литова дрога в северната част на умивалника.
Обичам мдма. Наскоро бях чист 12 години и това включваше 7-те години, които изкарах на 10 за производство.
С какво се занимаваш?
Нямам нищо против от време на време да смъркам опиати. Просто не редовно. напоследък получавам тези 15 мг морфинови хапчета. Хвърлям ги във вода, после изваждам фалшива спринцовка и или книга, или шприц в устата и оставям да се абсорбира.
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Аз самият съм стар маниак на тема скорост, братко! Току-що започнах да готвя отново след около 20-годишно прекъсване. Произвеждал съм много страхотни математически изделия навремето! Никога не съм имал проблеми за наркотици, дори за притежание, защото произвеждах само за лична употреба и винаги съм се страхувал да започна да търгувам масово с наркотици. Свободата и правото ми да нося огнестрелно оръжие винаги са били твърде важни! Казвам, че съм стар маниак на тема скорост, аз съм на 49 години и редовно употребявам метамфетамин от около 23-годишна възраст. Също така съм заклет потребител на опиоиди и съм такъв от около 16-годишна възраст. Имам здравословно състояние, което ми осигури достъп до големи количества опиоидни лекарства за хронична болка от 19-годишна възраст. Всичко това обаче приключи, когато DEA написа своите указания за дозировка от 100 mg морфинов еквивалент на ден. В продължение на много години бях стабилен на около 300 mg морфинов еквивалент на ден, но когато лекарите в катастрофа ме отбиха до само 100 mg на ден, спрях да ходя. Бях зависим от хероин в продължение на много много години, но наскоро преминах към опиоидите от типа на бензимадозол и те много ми харесват! През последната около година поръчвам протонитазин на стойност около 300 долара на месец. Току-що започнах отново да готвя, както споменах, и веднага се запътих към проблеми с извличането на псевдоефедрин от новите хапчета за настинка. Предполагам, че в днешно време в САЩ добавят специфични PH полимери, които правят почти невъзможно извличането с А/В киселина, което винаги е било любимият ми начин за приготвяне на чист ефедрин за моето готвене. Слагах 20 кутии червени хапчета от 96 броя по 30 мг в дестилирана вода в кана, понижавах ph, като добавях луга, след това добавях четвърт литър неполярен разтворител хептан, отделях разтворителя и го обгазявахһттр://...... И почти НИЩО! След това, когато проверих съдържанието на каната, установих, че всичко се е превърнало в желе! Имах ограничен успех със 120 mg с времево освобождаване, като ги смлях и разтворих в изопропилов алкохол, след това филтрирах и изпарих, а после промих с ацетон, преди да го използвам за готвене. Но от кутия, в която би трябвало да има 2,1 грама псевдофед, в крайна сметка получавам около 1,5 грама след екстракцията, а след това си връщам около грам след готвене с червено и йодни кристали в епруветка с балон отгоре за използване като кондензатор. Гадно! Какво ще кажеш ти, човече, успяваш ли да се справиш с формулировката на хапчетата за студ, които излизат днес в САЩ? Имаш ли някакви съвети за по-добри добиви при моето извличане и за цялостния добив като цяло? Приятно е да срещна съмишленик тук, така или иначе! Радвам се, че имахме възможност да се запознаем! Винаги мога да се възползвам от нов приятел!
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
О! Току-що забелязах, че ти си същият човек, когото видях да произвежда и продава MDMA в ББ! Това е страхотно, братко! Всъщност попаднах на името ти в един друг раздел и ти изпратих DM с въпроса каква сделка можеш да ми дадеш за един грам от твоите глупости, ако ти обещая да ти напиша обстойно ревю? Никога не съм имал възможност да опитам mdma, брато, но винаги съм искал да го направя! Просто няма местен източник за нея в кръговете, в които се движа, предполагам. Но както и да е, цитирайте ми добра цена и аз ще поръчам сега и ще оставя задълбочен преглед на вашия продукт, след като пристигне!
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
О, не споменах, че съм израснал и на западното крайбрежие! Роден съм в Орегон, израснал съм в Марисвил, НорКал, а преди около 10 години се преместих в Оклахома и си купих имот. Така че се обзалагам, че имаме много от същите преживявания и нагласи!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Wal-fed е мястото, където е в наши дни, Sudafed 12 hour, генеричната форма. Приличат на ацетаминофен, продълговати и бели, 120 mg, 20 броя. В тях няма нищо гнусно. Псевдо, нишесте. И глазура
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Здравейте,
Току-що видях, че не можем да кажем къде имаме други форми на комуникация. Радвам се, че го видях, защото щях да го направя, без да се замисля. Имам информация за себе си в обявата си. ако искате да говорим без този интерфейс. Винаги ще изисквам използването на ескроу тук на bb, но мразя текстовите съобщения
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Така че нека видя дали ви разбирам правилно, вие сте купили всички тези прекурсори и сте изгорили по-голямата част от тях, учейки се да правите MDMA? И смятате, че знаете какво правите сега и бихте имали по-добри резултати? Имахте само един успешен синтез? И от него са получени няколко унции добър MDMA? Дали всичко това е наред? По дяволите, звучи ми като че ли съм гадняр, когато чета това обратно, но всъщност не е така! Просто уточнявам дали съм разбрал това, което ми казахте. Определено се възхищавам на решителността и стила ти! Пич, ти си човекът!
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Може ли някой да ми обясни това. Какво е предназначението на елемента пратеник?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Използвам го за чат
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Като си напълно отделно приложение извън сайта на бб? Да разбирам ли, че е криптирано и защитено? Опитах се и преди няколко седмици да го настроя, получих цял куп грешки и се отказах. Просто се чудя дали си заслужава да отделям време
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Аз също имах проблеми. Мисля, че много хора имат такива.

Затова ще кажа, че той не е толкова активен, колкото форумът. Ако можеш да го създадеш, е страхотно, но не знам колко пропускаш, ако не го направиш. Не мисля, че това е наистина голяма работа
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Имам нужда от помощ и съвет относно опсек в нас.
Имам обява тук, в която продавам мдма. Някой ме потърси с молба да купи няколко грама. какви са шансовете да имаме федерални, които се опитват активно да ни хванат?
Той каза, че няма да използва ескроу на bbgate, защото е измама. каза, че ще използва друг ескроу на лука. Казах му да намери такъв и ми изпрати информация за escrow.com.
За да използвам този ескроу, трябва да се регистрирам и те искат информация. като легитимна истинска информация. снимка на свидетелството за правоуправление, банкова сметка, номер на социална осигуровка....
В момента, в който пиша това. Осъзнавам какво звучи като това, че той най-вероятно е федерален и ме настройва. разбира се, че компанията за ескроу ще си сътрудничи с LE. Предполагам, че не се нуждая от съвет, освен да ми кажете дали съм прав в мисленето си
 
View previous replies…

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Вие сте прави. Не използвайте този есклузив. Има и други. Ще трябва да потърся обаче. Fairtrade беше моят фаворит, но idk състоянието им в момента
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Ако някой смята, че нашата система за ескроу е измама, моля да напусне форума. Ако някой напише, че нашата система за ескроу е измама, да ми каже кой и къде и аз ще го банна незабавно.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Разбира се, това е измама. Можете да използвате услугата BB Escrow. Ние защитаваме сделката от всякаква измама.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Разбрах го. просто е било недоразумение. или пък е подаден сигнал, че работи по разследване. каквото и да е, няма да наруша анонимността и това е, което този страхотен сайт прави за нас. всъщност настоявам да продължа да използвам ескроу тук, дори след като клиентът се окаже доверен. независимо от всичко, таксата за ескроу отива в bbgate. Правилно? докато не получа достатъчно продажби, за да даря на сайта, това, което мога да направя, е да продължа да подкрепям чрез escrow. що се отнася до цялата измама, мога да дам връзката, която той предостави, ако някой се интересува. това е някакъв сайт, който казва, че има списък на всеки луков сайт, който е измама. bbgate е в списъка, адресът му е мъртъв линк, а частта за измама казва форумна измама. wtf е форумна измама? Убеден съм, че той е истински купувач и възнамеряваше да направи сделката чрез тази ескроу компания. прекъсването на връзката ни беше, че е бил измамен многократно, опитвайки се да купи. Имах същия опит, така че разбирам. Другата половина на или разединението е, че не съм сигурен дали той е Dea или FBI или каквото и да е. Може би е. Ако е, това ще бъде дългосрочна част от разследването. Напълно съм сигурен, че няколко държави оперативни групи правят разследвания. всеки, който си мисли, че сме под радара, се заблуждава. така че каква е разликата?. докато поддържам строг opsec, аз съм толкова добър, колкото ще получа, дали този е федерален или не. отговорът беше просто да му изпратя грам. качеството на продукта е изключително. ако той е купувач и се страхува да не бъде ограбен, той ще се увери, че ми се плаща, за да продължа да имам достъп. и мога да насоча плащането, надявам се, чрез ескроу тук. Разбирам малко повече за опсек и какво да правя с парите. трябва да се прехвърлят и да се променят в монеро, след това обратно в използваема криптовалута. в този момент мога да се преместя в лична сметка. Надявам се, че администраторите тук ще ми позволят да използвам escrow, въпреки че доставката е завършена. това определено ще бъде най-безопасно. също така мога да оставя пари тук, за да прехвърля на китайския доставчик, за да получа повече суровини. печеля. Прекарах време да обяснявам системата тук и той разбра. обяснението беше объркано обяснение на процеса, който използваме за ескроу, и не вярвам, че някога съм виждал недоволен клиент, който е използвал ескроу. много плачещи партиди, които смятат, че спестяването на 5 процента е добра идея. после идват да плачат, че някой ги е ограбил. lol. Омръзна ми да слушам същите стари глупости и възнамерявам да кажа на всички, които съобщават за измама, че сами са се измамили. Аз, например, оценявам този сайт, ескроу и особено нашите трудолюбиви администратори. рядко има много времеви лаг между нуждата от вход от администратор и получаването на резултати. те изглежда винаги са на разположение. Искам да запазя статута си на продавач и да получа статут на доверен продавач. Знам, че продуктът ми е на ниво и ако успея да постигна целта си за повторни купувачи, ще имам хубава странична работа.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Само за да е ясно, не препоръчвам ескроу, който изисква kyc като каквото сте намерили в escrow.com. Не говоря за bbgate
 
Top