• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Breaking Bad Публична група на общността [САЩ] BB в Messenger Element

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Базиран съм в САЩ.
Среден Запад
От западното крайбрежие, Калифорния и Сиатъл.
Сега живея в Средния Запад
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Хей, Джеси Джейдс, аз самият съм в Оклахома. Приятно ми е да се запознаем с теб, човече! Какви видове наркотици използваш, произвеждаш или продаваш? Коя е любимата ти дрога?
 
View previous replies…

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Всъщност това е мястото, където всъщност имам ограничен успех, но ги стрих на прах, след това ги разтворих в 90% изопропилов алкохол и филтрирах, след което избегнах, след което промих получените кристали с 2 части ацетон, преди да се доверя, че опитът вероятно ще успее със сигурност. И дори тогава получих само 1,5 грама псевдо и крайните 0,7 грама от добрия стар метһттр://.... СТРАШНО!
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Пич, никога не си опитвал мдма? Мисля, че ти отговорих на личното съобщение. ако не, изпрати друго. трябва да те закачим. всеки трябва да опита веднъж в живота си. Аз имах малко през 92 г. и оттогава се опитвам да се добера до правенето му. Няма да ям онези пресовани хапчета за боклук, които хората продават. каквито и да са, те не са мдма. Отказах се от хапчетата. Последната партида, която направих с хапчета, беше през 07 г., когато ме попиляха. за това, че направих достатъчно за собствена употреба. Похарчих 20 долара на седмица и направих достатъчно, за да ми стигне за цялата седмица. старата ми дама беше натурална и не знаеше, че го правя.
Когато започнах, това току-що беше излязло от мода и винаги съм гледал на него като на пиниз на производството. заедно с mdma. така че имам килограм бмк глицидат и килограм метиламин от Китай. разбрах го в крайна сметка. изгорих много преди да започна да получавам резултати. Върнах една партида от 100 грама
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Като 2 унции. останалите бяха ужасни йели. Мисля, че го разбрах и сега ще се справя по-добре. същото е и с пмк гицидат. разбрах го накрая. глупостта е чиста и неподправена
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Лично съобщение и стига да сте готови да използвате ескроу, можем да измислим нещо. ако искате само няколко удара, мога да пресовам чисти кристали. или грам. исканата цена е определена, но мога да добавя някои допълнителни, ако поръчате и напишете рецензия. Мога да изпратя грама, който купувате, плюс няколко пресовани пълни количества супермен. пълната сила е 160 mg. Не бих взел повече. Предпочитам 120 и повече мг., но от време на време взимам пълна доза. Не мога да ходя много добре на толкова много, но силно препоръчвам да го опитате на високо, а след това да намалите до това, което ви харесва. също така толерантността на човек отива много по-бързо и по-високо от всеки друг наркотик, който съм правил. Не приемам дни наред. ако се използва всеки ден
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Гледайте да не се лъжем. Три пъти писането ми изчезна в това шибано приложение с глюк.
Пиши ми. Дори не си спомням какво написах. деф не се опитвам да го кажа отново
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Здравейте,
Току-що видях, че не можем да кажем къде имаме други форми на комуникация. Радвам се, че го видях, защото щях да го направя, без да се замисля. Имам информация за себе си в обявата си. ако искате да говорим без този интерфейс. Винаги ще изисквам използването на ескроу тук на bb, но мразя текстовите съобщения
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Така че нека видя дали ви разбирам правилно, вие сте купили всички тези прекурсори и сте изгорили по-голямата част от тях, учейки се да правите MDMA? И смятате, че знаете какво правите сега и бихте имали по-добри резултати? Имахте само един успешен синтез? И от него са получени няколко унции добър MDMA? Дали всичко това е наред? По дяволите, звучи ми като че ли съм гадняр, когато чета това обратно, но всъщност не е така! Просто уточнявам дали съм разбрал това, което ми казахте. Определено се възхищавам на решителността и стила ти! Пич, ти си човекът!
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Е, ако трябва да бъда честен, нямах никаква метрика за това как трябва да изглежда каквото и да било или дори какъв е добивът. или дали прекурсорите са правилни. Никога не съм виждал mdp-2-p. Не бях сигурен дали изобщо имам правилен кетон.
Също така никога не съм провеждал реакцията с мекуриев хлорид и алуминий. Очаквам да има партиди, които да не дават добър резултат, докато разбера какво работи и какво не работи.
За всичко, което има значение, никога не съм правил азотна киселина преди. или да създам лабораторна стъклена инсталация. когато работех с допинг REI, всичко беше diy. можеш да четеш литература от десетилетия (и аз съм го правил), но тези реакции никога не протичат точно както са написани. в голяма част от старите кошери има дезинформация, написана нарочно, за да не могат хората, които не разбират от химия, да използват информацията. дори в книгата на Страйкс нещата бяха обърнати наобратно за това кой слой е органичен.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Очакването синтезът да върви според учебника не е реалистично. а когато нещата започнат да се разминават, да знаеш какво да направиш, за да ги поправиш, изисква опит.
Например... в един от разказите се казва, че активирате алуминия, след което го поставяте в кипящата колбаһттр://.....
Опитвали ли сте се някога да натъпчете 54 грама алуминиево фолио, което бързо се нагорещява и със сигурност все още е замърсено с живачна сол, което означава, че не можете да си позволите да скъсате ръкавица и да го получите върху кожата си, натъпкано в гърлото на вряща колба 24/40? аз също. нито пък това е описано в инструкциите. има милион неща, които се изискват само да ги направите, за да разберете процеса. Не разбрах, че не съм я оставил да се нагорещи достатъчно през първите няколко. Не бих казала, че имах само една партида с крака. при всяка от тях се връщаха различни количества продукт.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Знам, че не сте се опитвали да се заяждате, а и не знам какво е нивото на уменията ви в областта на химията. Аз имам нулево училище. Готвил съм метамфетамин от 28 години. червен фосфор, а след това лит. никакъв опит с пропедевтика досега. има милион малки подробности, които не са вписани в тези разкази, които четем. В крайна сметка използвах буркани за мляко, за да го изгоря. това позволява да го разклащам. и когато разбрах, че това е куп метиламин3 , който изтича от рефлуксната колона, или това, което се оказа рефлуксен маркуч, започнах да го запушвам и да го оставям да натрупа налягане, за да го рекондензирам, но в бурканите той остава там, където е необходим.
 

Stars and sea

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 9, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
1
Здравейте, имате ли някакви продукти за мен в Съединените щати?
 
Top