4. Mění se na červenou barvu. Proč?

craris100

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 4, 2023
Messages
56
Reaction score
34
Points
18
Prosím @$!$, nebudu vám platit 5000 € a nic za tuto syntézu.
Přestaňte prosím nabízet svůj recept, snažím se pomoci i ostatním lidem.
Měsíc se mi snažíte každý den prodat svůj sračkový postup přes Telegram, prosím, přestaňte.
 

HeavenChem

Don't buy from me
Resident
Joined
May 5, 2022
Messages
11
Reaction score
7
Points
3
Jeho produkt je překyselený. Jak to může být dobré ?
 
  • Haha
Reactions: $!$

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
280
Reaction score
82
Points
28
Více kyselin jako ph3 není problém, kde u vidíte jinou barvu jako červenohnědou nebo žlutou ?? Je jako mléko čistě bílé :p
 

Attachments

  • kMEHhpWqbx.jpg
    kMEHhpWqbx.jpg
    318.8 KB · Views: 17
  • 78DoVaW6Iy.jpg
    78DoVaW6Iy.jpg
    319.8 KB · Views: 17

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Vyplatí se změřit teplotu tání vzorku 2b4m, měla by být přibližně 74-77 stupňů. Mám podezření, že ve vašem 2b4m jsou nečistoty.
 

HeavenChem

Don't buy from me
Resident
Joined
May 5, 2022
Messages
11
Reaction score
7
Points
3
Problém také může být v DCM, pokud tam jeho dodavatel přidal alkohol. Měl jsem téměř stejný problém. Tuto barvu nelze smýt acetonem ani ethylacetátem. Pomáhá pouze isopropylalkohol, ale s vysokými ztrátami.
 
View previous replies…

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Dichlormethan obvykle obsahuje ethanol, je potřebný ke stabilizaci dichlormethanu. Je nepravděpodobné, že by 0,5 procenta etanolu reakci tolik ovlivnilo, ale špinavý 2b4m snadno ovlivní. Možná, že v dichlormethanu není žádná nečistota ethanolu pro analýzu.
 

HeavenChem

Don't buy from me
Resident
Joined
May 5, 2022
Messages
11
Reaction score
7
Points
3
Stabilizovaný DCM neovlivní, ale pokud dodavatel přidá mnohem více, může to způsobit velké problémy, které jsem měl já.
 

DavidNichols

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 7, 2023
Messages
22
Reaction score
19
Points
3
Ethanol není příčinou a problémů. Jeho methylanilin je vedlejší produkt ze špinavého prekurzoru.
 

chudakrekt

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 16, 2024
Messages
4
Reaction score
4
Points
3
Při okyselování by teplota neměla překročit 30*C, pokud je vyšší - umístěte do vody.
Používejte rychlost míchání 180-250
K přidání kyseliny použijte isopropylalkohol Po dosažení Ph 5-5,5 můžete čtvrtinu kapaliny odpařit a dát ji do mrazáku, čímž přeskočíte krok získání mouky a okamžitě získáte krystaly :)
Vytvořil jsem více než 600 kg této látky, myslím, že napíšu návody pro toto fórum, ve kterých budu vyprávět o všech možných chybách začátečníků, ukážu všechny triky a možné varianty syntézy
 

HeavenChem

Don't buy from me
Resident
Joined
May 5, 2022
Messages
11
Reaction score
7
Points
3
Lol, míchačka kovů na proces okyselování ? Zní to jako selhání šedé barvy na povrchu
 

HeavenChem

Don't buy from me
Resident
Joined
May 5, 2022
Messages
11
Reaction score
7
Points
3
Problém může být v lokálním překyselení.
Když přidáváte kyselinu příliš rychle, vaše 4-MMC se změní v hovno.
Umístěte kádinku na ledovou lázeň s magnetickým míchadlem a pod separační nálevku. Reakční teplota by neměla být vyšší než 25-30 stupňů Celsia. Na 1000 g bromoketonu-4 použijte asi 2-3 kapky koncentrované kyseliny chlorovodíkové za sekundu.
Červené zbarvení může být také z alkoholu v reakční hmotě. Ujistěte se, že váš DCM je čistý.
 

chudakrekt

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 16, 2024
Messages
4
Reaction score
4
Points
3
O rychlosti přidávání je pravda, ale existují metody s velmi rychlým pohybem Můžete také použít kyselinu chlorovodíkovou IPA
 
Top