Informace a otázky k syntéze 5cl-adb-a (MDMB-4en-PINACA)

rcprecursorUSA

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 12, 2024
Messages
5
Reaction score
14
Points
3
Mám ještě jednu otázku - jsou 2-3 hodiny míchání a zahřívání dostatečné k tomu, aby se tato reakce dovedla do konce, nebo bych měl zvolit 4-5 hodin, jak je uvedeno v některých jiných zápisech?
 

rcprecursorUSA

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 12, 2024
Messages
5
Reaction score
14
Points
3
Provedl jsem TLC, po 3 hodinách konverze téměř 100 %, 4 hodiny žádný předložený prekurzor (ideálně udělejte 3-4 hodiny, ale 2-3 hodiny jsou obvykle také v pořádku).
 
View previous replies…

CremdelaChem

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jun 1, 2024
Messages
11
Reaction score
16
Points
3
Deals
1
Tohle je vlastně můj zápis, který tento uživatel jen přeposlal & přidal několik otázek, dříve s tímto člověkem spolupracoval, ale nedávno jsem na něj slyšel nějaké stížnosti. Děkuji za pochvalu mých vysvětlení. Naprosto souhlasím s vaší analýzou současného stavu čínského trhu, velmi pronikavé. Příliš mnoho čínských prodejců si prostě zkracuje výrobu, nečistí a neprovádí žádné analytické ověřování svých prekurzorů, prostě z chamtivosti. Mnoho zákazníků po celém světě tak kupuje velmi nečisté prekurzory a používá je k výrobě nečistých produktů s neznámými a možná toxickými/nebezpečnými vedlejšími produkty. Je to velmi smutné, a proto doporučuji všem výrobcům finálních produktů, kteří mají prostředky, aby si dali záležet a poslali svůj produkt k testování třetí stranou pro analytické ověření čistoty a identity pomocí GCMS/LCMS/HPLC/NMR atd. Pokud prodáváte výrobek koncovým uživatelům, aniž byste to udělali, jste nezodpovědní & ohrožujete zdraví a životy lidí.

Pokud někdo potřebuje tipy na testovací společnosti třetích stran, které toto mohou v USA provést za rozumné ceny, napište mi PM. Neohrožujte své zákazníky. Chamtivost a neznalost je kořenem většiny tohoto zla.
 

CremdelaChem

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jun 1, 2024
Messages
11
Reaction score
16
Points
3
Deals
1
Důrazně také doporučuji všem výrobcům, aby věnovali čas studiu této pokročilejší 2. extrakční metody. Analyticky ověřená 5f & 5cl vyrobená pouhým vyluhováním produktu v ledové vodě první metodou téměř NIKDY nemá vyšší čistotu než 70-80 %, a kdo ví, jaký další sajrajt v konečném produktu zanecháváte.
 

benz4k

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 2, 2024
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
použili jste extrakci ledem nebo dcm, zkusil jsem tento zápis pro mdmb-5br-inaca, míchat 4h při 80C, ale v ledové vodě není prášek, jen nějaký olej.
 
View previous replies…

CremdelaChem

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jun 1, 2024
Messages
11
Reaction score
16
Points
3
Deals
1
Jo a ještě jedna věc - pokud tuto reakci přehřejete nebo podceníte, zůstane vám také konečný produkt rozpuštěný jako olej. Pokud vám zůstane olej, existují metody rekrystalizace prášku z oleje a rozpouštědla, ale pro začínajícího chemika jsou poněkud složité. Lze je však snadno provést se správným návodem, jen mi dejte vědět, pokud potřebujete poradit.
 
View previous replies…

incomecam

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 27, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Mám zájem o hotový produkt, můžete mě nasměrovat správným směrem.
 

Celdren

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 20, 2024
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
Co je složka č. 1 a jak ji získáte? hlavní složka
 

Spraypourmagicnotfound

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 10, 2023
Messages
30
Reaction score
8
Points
8
Mdmb-inaca, můžete si koupit nebo syntézu
 
View previous replies…

janet@gmail

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 10, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ano, budu potřebovat poradenství, pokud si koupím na vašich stránkách (MDMB - INACA ) , je stále k dispozici?
Jak je to s kvalitou ?
 
Top