Question Alternativní podnikatelské nápady s využitím úschovy, kryptografických prostředků a zachování bezpečnosti

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Otázka, nebo spíš to bude spíš anketa. Všiml jsem si, že většina trhů používá pouze XMR. Jaké jsou vaše preference při používání kryptografie? A pokud by existoval jiný způsob, jak provádět eskontní obchody bez použití krypto, a přesto zůstat anonymní, měl by někdo nápad, jak to udělat, a pokud ano, bylo by možné to realizovat? Samozřejmě hotovost a mrtvé kapky nebo mrtvé kapky a obchodování s produkty stejné hodnoty jsou dobré. Ale pro online tržiště musí existovat způsob, jak implementovat bezpečný integrovaný systém spojující různé části světa, kde lze uzavírat obchody, které udržují všechny v bezpečí, protože i použití XMR má rizika. Minimalizace rizik pro kupující i prodávající by nakonec měla být společným cílem nás všech, i kdyby to mělo znamenat, že tu a tam přijdeme o nějaký ten zisk. Asi to zní šíleně, ale když jsem v tomto oboru vyrůstal, učili mě, že je třeba upřednostňovat lidi před ziskem a především minimalizovat riziko, i když to znamená přijít o trochu peněz.
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
84
Reaction score
90
Points
18
Deals
16
Pokud chcete chránit svou anonymitu, používejte "studené peněženky", z nichž nejlepší je podle mého názoru Edge wallet is no KYC verification or trust wallet, slyšel jsem, že Trezor wallet funguje stejně, ale ještě jsem ji nezkoušel. Pokud obdržíte bitcoin swap na monero , ale nejlepší způsob, jak to s přijímat pouze XMR bezpečnější a nižší poplatek bez excange třeba to. další volbou je Electrum peněženka na Tails. edge peněženka je nejlepší a má velmi nízké poplatky.:)
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Proto spousta trhů používá XMR s doprovodem trhů. Myslím, že je to proto, že je to v současné době nejlepší. Myslím si však, že obchody jsou velmi zajímavý nápad.
 

QueenNefer

Don't buy from me
Member
Joined
May 13, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Jak by mělo obchodování fungovat ? Máte nějaký nápad ?

V současné době pracujeme na zcela nové struktuře se zcela novým standardem z hlediska soukromí a anonymity.

Oceníme jakýkoli náhled
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Jste prodejcem vašich výrobků? Myslím, že byste mohli obchodovat s jiným prodejcem ve velkém, abyste každý z vás mohl mít pro zákazníky různé produkty
 
Top