Současná nejjednodušší metoda syntézy metamfetaminu z efedrin-hydrochloridu

oppengruppen

Don't buy from me
New Member
Joined
May 26, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
1
Ahoj! Velmi nový tady, a zkontroloval téměř každé místo o konverzi efedrinu na metamfetamin po celém dark netu. Nyní nemám vzdělání v oblasti chemie, protože je to tak, snažím se najít nejoptimálnější metodu, jak to udělat.

Pokud jsem to dobře pochopil, pokud máte po ruce hydrochlorid efedrinu, je nejčistší, nejjednodušší, nejméně sofistikovaná a nejvíce "proveditelná" metoda pro začátečníka prostřednictvím HI/redP?

Pochopil jsem celkově metody, kterými se metamfetamin syntetizuje z efedrinu pomocí HI/redP, ale v hlavě se mi to rozleželo kvůli obrovskému množství různých příspěvků a blogů...

Moje otázka zní, jaký je v současnosti uznávaný "nejvhodnější způsob přeměny tablet efedrin-hydrochloridu na metamfetamin"? A která příručka je nejobsáhlejší a vše obsahující návod na tento konkrétní způsob?

Za jakoukoli odpověď budu velmi vděčný! Omlouvám se, jestli je to příliš mnoho dotazů btw, opravdu jsem se frustrován v posledních 3 dnech mého "výzkumu" se snaží uzavřít na jediném plnohodnotném průvodci...
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Rychle a špinavě 1 2 3 titrujte své prekurzory pravděpodobně to bude nakonec spíše jeden bod pět bod tři, ale to vše záleží na vašich výchozích produktech staromódní push and pull mohl bych dokonce udělat jeden hrnec stará škola myšlenka je nejít na mikro s tím na samém začátku nespěchejte boží pohlaví nebuďte sjetí, pokud můžete dostat červené čůrat do očí jsi připraven můj příteli největší chybou tohoto poselství nejít dostatečně daleko nebo vyšilovat když to začne bublat je to zkouška tam můj příteli měj nějaké poznámky jakkoliv si je chceš zajistit až si uděláš poznámky velmi konkrétní poznámky a zaměř se na cíl nikdy neudělat stejnou chybu dvakrát žádný čas teploty nálady všechno a to je samozřejmé ale vypalte celý proces který používáte jak to funguje co se vlastně děje to vám ušetří mnoho bolestí hlavy nebo můžete hodit všechny tři do sklenice hodit to na hořák a doufat že něco dostanete a pak prostě nikdy nikdy nikdy nikdy nikdy nezmiňujte že jste zdroj by měl být zlatý omlouvám se mohl bych jít do vědu mohl bych se pustit do chemie mohl bych se pustit do laboratorní techniky mohl bych se pustit do chyb a nástrah, které jsem udělal, ale pokud vám všechny ty cesty nestojí za to, tak si to prostě kupte levněji je to jednodušší mnohem lepší pro vaše zdraví a zabrání vám to, abyste měli prdel vyzvoněnou do velikosti lahve od vína panna první hodně štěstí v godspeed můj příteli
 

oppengruppen

Don't buy from me
New Member
Joined
May 26, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
1
Děkuji vám, příteli, a přeji vám také hodně štěstí! Určitě se budu řídit tvými radami. :D
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Jód, kyselina hypofosforečná
 

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
59
Reaction score
33
Points
18
Extrahujte tablety metanolem, přefiltrujte, zlikvidujte smetí ve filtru a pomalu odpařujte metanolový filtrát, čímž získáte efedrin. Dobře smíchejte červený fosfor efedrinu a jodové krystaly v poměru 1:3:5 a přidejte 1:2 množství vody: (doporučuji přidávat přes zpětný chladič, dokud je připojen, protože uvolněný plyn je smrtící) refluxovat 24 hodin na nízké teplotě, ochladit, zfiltrovat, nasytit stejným množstvím vody, bazifikovat 20%-25% roztokem naohvody extrahovat dcm 3-4krát, sbírat extrakty, sušit je MGSO4 nebo NA2SO4, odpařit dcm, po odpaření dcm probublávat plyn HCL přes zbylý olej, sbírat pevnou látku, nechat na filtračním listu sušit.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Ach ty časy hojné kyseliny jodové 57% 1 2 3 push pull červená bílá a modrá stejný postup v podstatě jsem neznal někoho, kdo by to dokázal v misce neustále přidávat jód nebyl nejostřejší banán a větrník, ale fungovalo to
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
Tady máte! Zkuste TOHLE, nemůže to být jednodušší než tohle.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Amonná sůl, louh(=čpavek) a lithium z baterie. Ve startovací kapalině (ethylether a heptan) existuje video, které hledám a které demonstruje tuto metodu. Každý kout byl střižen tak, aby to zvládl i žák třetí třídy.
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
Úniky Athena
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Vpravo. Viděl jsem také několik variant, které byly ještě "solvatované elektrony" alias březové reakce. Někdo čistí pilulky, někdo nejdřív udělá se (a jiný to smíchá všechno najednou... pokud máte laboratorní sklo, můžete metodu vylepšit jen tím, že si to rozpracujete, ale nečetl jsem debatu o tom, jestli 2 hodiny strávené destilací heptanu z éteru stojí za to
 

Honky

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Jul 19, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Jaký je rozdíl mezi kyselinou fosforečnou H3PO4 a kyselinou hypofosforečnou H3PO2 a pro koho je vhodný?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
TRBCMeAaEu


H3PO2 je kyselejší než H3PO4 a je lepším redukčním činidlem. tato metoda používá efedrin i H3PO2. je to to, co jste hledali? ^_^
 

Honky

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Jul 19, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
V místě, kde žiji, je kyselina fosforečná H3PO4snadno dostupná, zatímco kyselina hypofosforečná H3PO2 je velmi vzácná.
 
Top