Jak získám přístup do sekce RC?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Abyste získali přístup, musíte být aktivním účastníkem fóra. V sekci RC zveřejňujeme nejhodnotnější práce. Například syntézu legálního kanabinoidu (WoW!).
Nejaktivnější uživatelé fóra budou mít právo vydat pozvánku někomu dalšímu.
Žádosti o pozvánku pište zde.
 
Last edited by a moderator:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Přiměřená aktivita na fóru v dostatečném množství
Účet starší než 1 měsíc
Nebo za komerčních podmínek, cena přístupu 1000 USD.
Uživatelé, kteří již mají přístup do RC, mohou potvrdit, že informace, které jsou zde umístěny, za tyto peníze stojí.
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
44
Points
18
Pokud vám to nevadí, upřesněte prosím, co je myšleno pojmem "Přiměřená aktivita na fóru v dostatečném množství" a jaké množství je považováno za dostatečné ?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Přístup do sekce RC můžeme poskytnout také uživatelům, kteří jsou výrobci/chemiky/dodavateli činidel/vlivnými osobami z cílové skupiny (jsme ochotni jim také zaplatit reklamu na našem fóru).
Obecně jsme otevřeni spolupráci a hledání návštěvnosti pro přilákání cílové skupiny.
 

crackson

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 21, 2023
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Dobrý den, vidím, jestli bych mohl získat přístup k zasedání RC, rád bych se dozvěděl hodně o syntézách, je často aktivní na fóru a já se rád vzdělávám v oblasti syntéz. 💥💉
 

perri

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 10, 2021
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
zkušený dovozce/distributor z usa na chvíli mimo hru, rád bych měl přístup k dodávkám alfa pyros a flourinovaných amfetaminů. mohu přispět svými 2 centy na různá témata. právě jsem našel toto místo, považujte mě za člověka, který se zajímá o výzkum všeho druhu, zejména o věci související s katinonem a tryptaminem...
 

onionexpress

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 7, 2021
Messages
28
Reaction score
6
Points
3
To zní férově im zajímavě, dejte mi prosím co nejdříve vědět.
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
Mohu potvrdit, že mají syntézu pro kanabinoidy, které nejsou na bázi indolu, což by je činilo legálními v Německu, Švýcarsku, které mají zákony proti skupině látek - potenciálně legálními v jakékoli zemi s "protilátkovým zákonem", tudíž jsou tyto kanabinoidy pravděpodobně legální po celém světě
 

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
Není to tak jednoduché. V USA zákon o kontrole analogů léčiv (1986?) říká, že pokud to chodí jako kachna, mluví jako kachna, je to izomer kachny, je to ester kachny nebo je to prohlášeno za něco z toho nebo je to prezentováno jako něco, co má podobný účinek jako něco z toho... pak je to kachna. Nelegální kachna. To znamená, že už jen tím, že se řekne něco jako "toto je kanabinoid a ten vás sjede", se látka stává nelegální. Zákony o analogických látkách jsou tak široce pojaté a otevřené výkladu (nebo zneužití), že existují chemické látky, na které se ještě nepomyslelo a které jsou již, technicky vzato, podle těchto zákonů nelegální. Kromě USA existují i další země, které mají zákony o analogických látkách.
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Chtěl bych požádat o přístup do rady RC. Rád bych přispěl tím, co vím o tajných chemických technikách a prostředcích, rád bych pomohl nováčkům s jejich problémy a rád diskutuji o nových postupech výroby léčiv s tajnými chemiky z celého světa, napsal jsem zajímavý článek zde

Dárek pro milovníky tajné chemie - několik knih, o kterých si myslím, že jsou pro vás vhodné
 

deinemudda69

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
12
Reaction score
6
Points
3
Vážení členové,

rád bych se s vámi podělil o některé informace, ale nechci, aby byly přístupné všem na internetu.

Jsem na tomto fóru zcela nový, ale již jsem přispěl novou metodou syntézy borohydridu.

Prosím, dejte mi přístup do oblasti RC, abych tam mohl zveřejnit citlivější informace. Jsem samozřejmě také velmi zvědavý, co v oblasti RC najdu.

S pozdravem
 
Last edited:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Pošlete mi osobní zprávy s informacemi, které byste tam chtěli zveřejnit.
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Toto fórum se mi opravdu líbí, vím, že tu nejsem dlouho, ale viděli jste, že trávím téměř celý den připojováním, čtením a snahou porozumět.

Rád bych měl přístup do sekce RC a prozkoumal její obsah. Jsem v chemii nový a opravdu cítím, že jsem se spojil s tímto světem a věřím, že toto fórum bude mou novou rodinou @HEISENBERG
 

dekrepid

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2022
Messages
3
Reaction score
4
Points
3
Dobrý den, doufám, že přinesu více než 10leté zkušenosti, velmi bych uvítala pozvání do sekce rc, prosím.
 
Top