Jak získám přístup do sekce RC?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Abyste získali přístup, musíte být aktivním účastníkem fóra. V sekci RC zveřejňujeme nejhodnotnější práce. Například syntézu legálního kanabinoidu (WoW!).
Nejaktivnější uživatelé fóra budou mít právo vydat pozvánku někomu dalšímu.
Žádosti o pozvánku pište zde.
 
Last edited by a moderator:

Pineapple Czar

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 12, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Vaše stránky jsem vlastně našel na clearnetu, když jsem hledal další informace o distribuci Kodachi. Které, jak bych dodal, jsem našel. Zápis, který jsi podrobně popsal Kodachi, byl zatraceně skvělý! Neviděl jsem nikoho jiného než samotného DEV, kdo by se touto distribucí zabýval tak podrobně. Děkuji ti, že jsi věnoval čas a energii tomu, abys dal dohromady to obrovské vlákno. bylo to příjemné překvapení najít o něm pro změnu nějaké solidní informace a ne typické bs, které jsem našel.

Když už jsem tady, rád bych se podíval do sekce RC, pokud je to vůbec možné. naprostá průhlednost Nejsem chemik, ale právě jsem se začal vracet do RC scény a nic, co jsem zatím našel, nebylo opravdu dobré. vidím, že jste zmínil placený přístup.. jak moc to bude bolet mou peněženku xmr, pokud bych měl být tak nakloněn?

Bez ohledu na pozvánku, i když, díky za Kodachi psát to bylo vynikající.
 

sirmtr

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 12, 2022
Messages
23
Reaction score
10
Points
8
Dobrý den ze strachu jsem vás našel, chci také přístup do sekce rc prosím jsem z Evropy a mohu se rychle pohybovat v oblasti Evropy přepravovat výrobky , a také mám zájem o nové partnery a podniky
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Vážený pane Heisenbergu, byl bych rád, kdybych získal přístup do RC fóra. Tuto žádost sem posílám jen proto, abych vyjádřil svůj zájem, vrátím se později, pokud si myslíte, že před získáním přístupu potřebuji ještě nějakou aktivitu na fóru. Pokud mohu něco udělat na oplátku, dejte mi vědět, rád napíšu recenzi atd (jsem aktivní na dreadu). Tento web je opravdu úžasný, jen mám trochu obavy z přítomnosti na clearnetu, že to přitáhne nežádoucí pozornost a bude to zrušeno. Zůstaňte v bezpečí.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Vážení přátelé!
Připomínáme, že pro volný přístup do sekce RC platí pouze 2 podmínky
- Mít účet starší než 1 měsíc od data registrace
- Aktivně přispívat k rozvoji fóra (psát kvalitní příspěvky, jakýmkoli jiným způsobem napomáhat rozvoji fóra).
 

sirmtr

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 12, 2022
Messages
23
Reaction score
10
Points
8
Ano, co to přesně je a k jakým informacím máme přístup po obdržení pozvánky ?
Mohl bych platit měsíčně, podle mého názoru se musí udělat měsíční předplatné, nebo přispívat na stránky a na rozvoj komunity
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Protože s vámi komunikujeme, znám vaše zájmy. Najdete tam možnost syntézy legálního kanabinoidu. Je legální po celém světě.
Nebude však tak silný. Je téměř nereálné najít noidy z hlediska síly blízké tomu, co chcete.
 

NashvilleDude

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2022
Messages
2
Reaction score
3
Points
3
Vím, že jsem nováček, ale i já bych si to rád prohlédl. Obětoval jsem více než 5 let svého života federálům pro scénu, takže mám pocit, že jsem zaplatil trochu víc než většina. Jak by jasně řekly papíry, ani jedno zatčení z jakýchkoli informací získaných z mého zatčení. Já ne, nikdy ne a na rozdíl od jiných tehdejších šašků si stále můžu hrdě stát za svým. Až přijde můj čas, rád se podívám, co mi to nabízí. Pokud jsou mody z počátku roku 2010 2011 2012's mohu dokázat, kdo jsem byl na scéně pak......
 

Banderas

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Dobrý den, jsem nováček a žádám o přístup. Mohu se hodně naučit, možná i něco přidat. Zdravím
 

Hedgie

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
10
Reaction score
18
Points
3
Zatím mě zkoumání tohoto fóra opravdu baví. Velmi se mi líbí, že je zaměřeno přímo na tajné chemiky. Jsem velkým zastáncem rozptýlení chemických znalostí, myslím, že informace o syntéze i chemické bezpečnosti by měly být snadno dostupné pro každého. Zajímají mě také různé výzkumné sloučeniny, co musím udělat, abych získal přístup do RC sekce?
 

French chocolate

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2022
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Nemohu příliš přispívat do tohoto fóra, protože se snažím hodně učit , je možné, aby bylo možné pročíst si sekci RC
 

DeepSpace9

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 15, 2022
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
Ahoj všichni, jsem aktivní uživatel dread, je mi líto, že whm odchází, ale jsem ohromen tím, jak profesionálně odešel. Myslím, že tato komunita je krásná a rád bych byl její součástí. Primárně jen zdravím, ale zároveň tvrdím, že tu budu dlouho.

Pokud mohu být užitečný, dejte mi vědět.

V nejlepším,
 

scootchycat

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Rád bych dostal pozvánku do sekce RC, ale nevadí mi ani čekání, protože jsem tu úplně nový a toto je můj první komentář. Zajímají mě především obecné znalosti vedoucí ke snižování škod prostřednictvím testování činidel apod. O syntézu se už tolik nezajímám, když je tolik zajímavých látek ke koupi na darknetu a clearnetu.

O fóru Breaking Bad jsem se dočetl zde: https://darkweblink.com/directory/listing/breaking-bad/.
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
41
Reaction score
15
Points
8
Rád bych získal přístup, protože je opravdu těžké se zde vypořádat se zákazem RC v Nizozemsku a není kde kanabinoidy purachase . Díky !
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
V současné době nemáte na fóru dostatečnou aktivitu.
 
Top