Question Jak zvýšit tvrdost metamfetaminu po krystalizaci

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Prosím, pomozte mi zlepšit některé mé znalosti, protože v současné době nemohu najít žádné relevantní řešení.

Poté, co jsem se neustále pokoušel rekrystalizovat D-metamfetamin, pokaždé se z něj staly bílé průhledné krystaly (téměř úplně průhledné, jako sklo), požádal jsem místního výrobce, aby můj vzorek zkontroloval a řekl mi, že chuť výrobku odpovídá požadavkům, ale krystaly je třeba rekrystalizovat. Je to těžší. Na které části syntézy bych měl dávat pozor, případně jakými metodami lze tvrdost krystalů zvýšit?

Další dotazy:
Krystalizuji D-metamfetamin. Po každé dokončené krystalizaci vyndám pevnou látku a ponechám si zbývající kapalinu a dám ji do chladničky, aby znovu vykrystalizovala. Tyto produkty jsou také D-metamfetamin, že ano, a mohou dále krystalizovat. Je to správně, dokud se D-methyl-olej zcela nezkrystalizuje?

Prosím o radu, děkuji za pomoc
 

VICE

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
May 12, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Bohužel většina pouličního metamfetaminu není stoprocentní d-meth. Mnoho produktů bude obsahovat přísady pro zvýšení tvrdosti. V minulosti jsme se setkali s msm a v poslední době s novými přísadami, které projdou základním testováním.
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
V podstatě tedy platí, že pokud se u D-metamfetaminu nepoužívají aditiva ke zvýšení jeho tvrdosti, bude jeho vlastní tvrdost křehká. Není příliš tvrdý?
Protože nemám přístroj, který by tvrdost testoval, nevím, jaká je tvrdost mého výrobku.

Pokud se ke zvýšení tvrdosti přidávají přísady, v jakém procesu bych je měl přidávat a které látky by se měly přidávat, aby se tvrdost zvýšila?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Vyrábíte tedy z p2p? fenylacetonu? p2NP? Pak by polovina měla být D a polovina L. Je možné racemerizovat L-meth na D,L-meth a znovu z něj extrahovat D, ale je to drahé nebo je to dlouhý projekt. pokud používáte kyselinu D-vinnou a nepolární rozpouštědlo, pak ano, krystaly by měly být D. Pokud jsou krystaly čiré, znamená to, že jsou obvykle vysoce čisté. Důvodem rekrystalizace je vypěstování větších krystalů a trik spočívá v pomalém ochlazování a následném dlouhém ponechání. Tyto obrovské krystaly rostou měsíc.
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Vyrobil jsem P2P pomocí 5449+kyselina fosforečná a pomocí redukce NaBH4 jsem vyrobil metamfetamin a poté jsem použil kyselinu L-vinnou k oddělení volných bází L a D.
 
View previous replies…

door

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Jak se odděluje l vinný kámen, můžete to prosím vysvětlit?
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Musíte se rozhodnout, kterou kyselinu vinnou chcete použít k separaci, L a D. Po různých separacích kyseliny vinné jsou pevné a cizí části různými protějšky.
 

door

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Myslím, že l tartar
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Pokud používáte L kyselinu vinnou (87-69-4), po smíchání vznikne pevná látka L a L kyselina vinná. Celou misku vložte na jeden den do chladničky, vyjměte ji, přidejte trochu methanolu a promíchejte, k oddělení pevné látky od methanolu použijte filtrační nálevku. Volnou D-methylovou bázi lze získat přidáním kapaliny do roztoku hydroxidu sodného.
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
K rekrystalizaci používejte čistou vodu, nepoužívejte žádná chemická činidla a udržujte roztok při stabilní teplotě, ne vyšší než 25 stupňů. Roztok umístěte v uzavřeném stavu na více než 95 %, aby se zpomalilo odpařování. Vyhněte se světlu.
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Když se voda používá jako rozpouštědlo, není třeba zvýšit teplotu vody a zvýšit koncentraci nasycení? Přirozený způsob odpařování vody, pokud je množství rekrystalizace najednou 2~3 kg, jak dlouho bude trvat dokončení odpařování?
 
View previous replies…

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Záleží na tom, jak velký krystal potřebujete. Po tepelném nasycení methylového roztoku se přidá 1-2 % vody. Klíč k tvrdosti spočívá v rychlosti odpařování a v tom, zda dochází k vibracím. Čím je pomalejší, tím je tišší. Čím je delší, tím je krystal větší a tvrdší. Doporučuje se použít zbylý roztok po dobu 5-7 dnů pro další rekrystalizaci.
 

door

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Jaký bude nejlepší způsob zpomalení
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Nízké teploty a těsnění
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Dobře, v blízké budoucnosti zkusím rekrystalizaci a tepelně nasycený vodný roztok methylu pro úplné utěsnění, abych zjistil, zda může být stabilnější a tvrdší při rekrystalizaci
 

door

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Nemůžete vysvětlit více podrobností o těsnění ? Máte na mysli vzduchotěsnost?
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Při příští krystalizaci nahraji video o krystalizaci. Myslím, že způsob použití videa bude pro všechny srozumitelnější.
 

InnocentBystander23

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 14, 2023
Messages
23
Reaction score
10
Points
3
Mám zájem vidět vaše video s rekrystalizací. Dejte mi vědět, kdy to budu mít k dispozici, prosím a děkuji.
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Připravuji se, ale mé vybavení je velmi primitivní. Možná jsou videa jen fragmenty. Podařilo se vám úspěšně vyrobit D-METH?
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
Pokud chcete získat relevantní odpovědi, měli byste uvést alespoň většinu důležitých údajů.
Co by to mohlo být v tomto případě? hmmm... Předpokládám, že... je to kurva SOLNÁ FORMA!
O jakém aniontu tedy mluvíte? O vinanu, bitartrátu, hydrochloridu, možná o nějakém exotickém pikrátu?
Nevidím žádné vodítko.
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Chci hlavně znát vaše kroky při rekrystalizaci a jak zvýšit tvrdost konečného výrobku (protože tvrdost mého výrobku není příliš dobrá).
 
Top