Question Jak zvýšit tvrdost metamfetaminu po krystalizaci

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Prosím, pomozte mi zlepšit některé mé znalosti, protože v současné době nemohu najít žádné relevantní řešení.

Poté, co jsem se neustále pokoušel rekrystalizovat D-metamfetamin, pokaždé se z něj staly bílé průhledné krystaly (téměř úplně průhledné, jako sklo), požádal jsem místního výrobce, aby můj vzorek zkontroloval a řekl mi, že chuť výrobku odpovídá požadavkům, ale krystaly je třeba rekrystalizovat. Je to těžší. Na které části syntézy bych měl dávat pozor, případně jakými metodami lze tvrdost krystalů zvýšit?

Další dotazy:
Krystalizuji D-metamfetamin. Po každé dokončené krystalizaci vyndám pevnou látku a ponechám si zbývající kapalinu a dám ji do chladničky, aby znovu vykrystalizovala. Tyto produkty jsou také D-metamfetamin, že ano, a mohou dále krystalizovat. Je to správně, dokud se D-methyl-olej zcela nezkrystalizuje?

Prosím o radu, děkuji za pomoc
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Vyrábíte tedy z p2p? fenylacetonu? p2NP? Pak by polovina měla být D a polovina L. Je možné racemerizovat L-meth na D,L-meth a znovu z něj extrahovat D, ale je to drahé nebo je to dlouhý projekt. pokud používáte kyselinu D-vinnou a nepolární rozpouštědlo, pak ano, krystaly by měly být D. Pokud jsou krystaly čiré, znamená to, že jsou obvykle vysoce čisté. Důvodem rekrystalizace je vypěstování větších krystalů a trik spočívá v pomalém ochlazování a následném dlouhém ponechání. Tyto obrovské krystaly rostou měsíc.
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Vyrobil jsem P2P pomocí 5449+kyselina fosforečná a pomocí redukce NaBH4 jsem vyrobil metamfetamin a poté jsem použil kyselinu L-vinnou k oddělení volných bází L a D.
 
View previous replies…

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Pokud používáte L kyselinu vinnou (87-69-4), po smíchání vznikne pevná látka L a L kyselina vinná. Celou misku vložte na jeden den do chladničky, vyjměte ji, přidejte trochu methanolu a promíchejte, k oddělení pevné látky od methanolu použijte filtrační nálevku. Volnou D-methylovou bázi lze získat přidáním kapaliny do roztoku hydroxidu sodného.
 
Top