Jak převést apaan na olej ?

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
najdete ji v polsku
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Protože je pro mě nemožné . Nemám na to místo. a potřebuji jen trochu oleje . Mám v držení 1 kg apaanu . Čekal jsem, že to bude trochu jednodušší .
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Vytvářím to tak, že vezmu 20 g natriumhydroxidu s 80 g vody správně ?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
20 g NaOH na 100 ml objemu vody. Jedná se o metodu k získání volné báze oleje APAAN ze soli APAAN.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

Děkuji vám G
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Ale ... tím nezískáte amfetaminový olej (amfetaminovou volnou bázi). tím získáte pouze APAAN volnou bázi.
Chcete-li převést APAAN na amfetamin freebase, musíte udělat ty věci, které se vám zdají příliš složité. Promiňte, ale chemii vaše očekávání opravdu nezajímají :/
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Mám na mysli nalití 20 g NaOH do 100 ml odměrného válce nebo kádinky a přilití vody tak, aby bylo dosaženo 100 ml. To je správně.
 
Last edited by a moderator:

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

Je rozdíl v hodnotě ph mezi olejem A a olejem B ?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Olej B má neutrální ph 6-7 a olej A by měl mít alespoň ph 11.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Lidé většinou říkají, že jako vyšší PH má olej A vyšší kvalitu, podle mých zkušeností to obvykle platí, ale neznám přesně chemické nebo technické vysvětlení tohoto faktu.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

Děkuji vám za odpověď.
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Pokud vám to nevadí, rádi bychom vám položili ještě několik otázek:

A) Jaké mashiny doporučujete kromě kádinek a sepatarotypické nálevky? Také jakou mashine doporučujete k odpařování DCM?

B) Musí mít aq NaOH 20%? Pokud má vyšší koncentraci, jak ji můžeme smíchat, aby se koncentrace ustálila?

C) Při odpařování DCM se použije kolik stupňů?

D) Můžete nám dát přesný návod na množství appan, dcm, naoh aq, které budou použity?

E) Jaký je očekávaný výtěžek metody, kterou doporučujete?

Jsme trochu zmatení, protože náš šéfkuchař nám dal za úkol uspořádat formamid nebo vyrobit formamid pomocí A) mravenčanu amonného a amoniaku nebo B) amoniaku a kyseliny mravenčí.


Existuje více apaanských metod? Hledáme nejjednodušší metodu pro průmyslovou výrobu.

S pozdravem,

Aaron Stevens
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Co hledáte? Jakou syntézu máte na mysli? Výše jsem uvedl, jak vyrobit volnou bázi z formy soli.
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16

Ptal jsem se na tuto metodu syntézy:

Vložte do kádinky, přidejte porci DCM a ~20% aq roztok NaOH, váš olej se bude rozpouštět v DCM. Rozdělte vrstvy sepatační nálevkou a odpařte DCM. Získáte volný olej.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Rotační stroj
Lepší je používat roztok do 50 % NaOH. Potřebujete návod, jak připravit 50% vodu NaOH?
Záleží na přítomnosti nebo nepřítomnosti vakua. Pokud máte tlak 1 atm - 35-39 * C, pokud vakuum - můžete použít nižší teplotu, ale dostatečnou k odpaření.
Ano. Vezměte vaše množství APPAN a přidejte aq roztok NaOH (měl by být při pokojové teplotě nebo nižší), dokud nedosáhnete pH 12-13. Míchejte 5 minut a pak přidejte x1 (objem APPAN) DCM. Roztok protřepejte a promíchejte v dělící nálevce. Vypusťte vrstvu DCM (vymyjte stopy z nálevky DCM) a přidejte stejné množství DCM do vodní vrstvy a opakujte extrakci. Poté extrakty DCM spojte a rozpouštědlo odpařte v rotovapu nebo na vodní lázni. Získáte bázi bez APPAN.
Myslím, že 95-100 %.
Jakou metodou? Převést apaan na volnou bázi nebo ho převést na amfetamin?:unsure:
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

Máte ještě nějakou apanáž ?
 

pantona123

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 25, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
Vážený pane DocX,
Můžete mi prosím říct, co mám udělat, abych získal amfetaminovou bázi?
Existuje nějaký způsob, jak získat amfetamin-freebase/olej z p2np?
Chci vyrobit freebase ve velkém množství a nemohu najít nejlepší způsob, jak na to.
Byl bych vám velmi vděčný
s pozdravem
 

pantona123

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 25, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
Vážený pane G.Pattone,
vidím, že máte velké znalosti, moc vám děkuji za jejich sdílení.
Chtěl bych znát metody, jak převést APAAN nebo P2NP na amfetaminovou freebázi/olej (1-10L&10-100L).
Jsem připraven získat všechny potřebné znalosti, možná máte nějaké tipy, co si mám přečíst, abych skutečně pochopil postup vámi doporučených metod.
předem vám moc děkuji
best regads
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Takový způsob existuje. Nebo spíše několik způsobů. Podívejte se do sekce "amfetaminy" na tomto fóru. Existuje jedna cesta, při níž se používá dusičnan hlinitý a rtuťnatý, a další, při níž se používá borohydrid sodný a chlorid měďnatý.
 
Top