Jak převést apaan na olej ?

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Pokud vyrábím A-olej z P2NP přes Al/Hg trasu, co musím udělat po přidání NaOH, aby se uvolnila volná báze, abych získal velmi čistý A-olej? Jak mohu A-olej skladovat? Myslím, že je to velmi nestabilní produkt.
 

pantona123

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 25, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
Především moc děkuji za odpověď.
Hledal jsem téměř všechno a opravdu jsem nenašel, kde mám přestat, že mám volný plyn/olej, který můžete převést s přidáním pouze kyseliny sírové (způsob, který znám, je 1L A-OIL+2L Methanol + 330-400ml kyseliny sírové (záleží na kvalitě zt oleje) .
##############################################################################
Viděl jsem video s metodou Al/Hg, je krok pod volnou bází, kterou potřebuji (vrchní vrstva)?
5:16-6:13 - Alkalizace. Reakce probíhá za uvolňování tepla. Zbytky nezreagovaného hliníku navíc vstoupí do reakce s alkálií a směs se zahřeje a vytvoří vedlejší produkty.
Při ponechání směsi v klidu po alkalizaci dojde během 30 minut k rozdělení na viditelné vrstvy. pH vrchní vrstvy by mělo být 11-12.
#########################################################################
Každopádně jsem četl, že exotermickou reakci by nebylo možné zvládnout při tak velkém množství (10-100litrů).
Je tu také téma na přeměnu bmk na bmk-freebase, ale to není amfetamin-freebase, že?

Díky moc za odpověď, nemůžu být dost vděčný.
s pozdravem
pantona
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Máte na mysli 10-100 l reakční hmoty? Exotermická reakce produkuje na váze více než 100g p2np zátěže příliš mnoho tepla.
správně, jedná se o jinou látku
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Myslím, že pro ukládání by mělo smysl amfetamin nejprve vysolit a v případě potřeby převést na volnou bázi? Sůl je přece stabilní. Pokud by někdo chtěl čistit freebase, nebylo by rozumné destilovat s vodní parou? Nebo vakuová destilace? Nebo jen acidobazická extrakce - převést na sůl, rekrystalizovat a pak (ať už z jakéhokoli důvodu) opět bazifikovat na freebázi.

Opravdu nevím, proč by někdo chtěl skončit ve fázi volné báze a nesolit produkt. Sůl je stabilní, lze ji rekrystalizovat a přečistit snadněji bez rizika rozkladu.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
No a pokud chcete bezpodmínečně amfetaminovou volnou bázi, prostě nepřidávejte kyselinu. Ale volná báze je choulostivá a rozloží se snadněji než sůl, takže opravdu nechápu, proč je žádanější než konečný solený produkt.
Omlouvám se, ale dostávám se do slepé uličky. Nemám žádné zkušenosti ani znalosti v oblasti chemie v tomto měřítku. Je to nad rámec mých znalostí i zájmu. Snad vám pomohou odborníci na těchto stránkách!
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Jo, ale hodně lidí tady vyrábí jenom A-Oil, a tenhle olej se prodává všude dealerům a dělají z něj f... pastu. Netuším, kterého hajzla to napadlo. Ale chtěl bych vědět, co mám udělat pro velmi čistou volnou základnu.

Prostě abych věděl, co ti lidi nedělají, protože je prostě nezajímá, jaká špína je ve výrobku plus rozklad, kterému je freebase vystavena, což uživatelé tahají za nos. Dovedu si dobře představit, že olej se pašuje snadněji.

Destilace parou nebo vakuová destilace by měla vést k velkým ztrátám na výtěžnosti a teplota by neměla překročit 60 °C.
Další extrakce A/B by byla pravděpodobně nejlepším řešením pro výrobu čisté volné báze.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Omlouvám se, byl jsem trochu unavený, když jsem se pokoušel odpovědět na vaše otázky. Zkusíme to znovu.

1. Odpověď na rozsah reakce však stále platí. S rozsáhlou chemií léčiv nemám žádné zkušenosti, takže v tom vám opravdu nemohu pomoci.

Ano! Přesně tak. Při smíchání reakčního roztoku se zásadou vzniká amfetaminová volná báze (A-olej). Ten vyplave na hladinu roztoku a lze ho oddělit.
Mějte však na paměti, že tato vrstva obsahuje také různé nečistoty a vedlejší produkty. Obvykle se po separaci upravuje kyselinou, aby vznikla amfetaminová sůl. Tato sůl je mnohem pevnější než olejovitá volná báze a skladováním se nerozkládá. Také když je sůl vyrobena, může být rekrystalizována (rozpuštěna v zahřátém rozpouštědle a poté zchlazena, čímž se vytvoří nové, čistší krystaly soli. Velká část nebo všechny nečistoty zůstávají v kapalině), aby se vyčistila.

Pokud někdo chce, může sůl po vyčištění znovu vyrobit na volný olej, a to tak, že ji jednoduše rozpustí v minimálním množství vody a poté přidá hydroxid sodný, aby se pH opět pohybovalo kolem 11. Opět se vytvoří vrchní vrstva volné báze. Tentokrát bude olej čistý. Ne však na dlouho. Postupem času se bude pomalu rozkládat na zapáchající a možná i toxické vedlejší produkty, které se po opětovném přidání kyseliny sírové dostanou do pastovitého konečného produktu. Jsou to jen kroky navíc a opravdu nechápu, proč by někdo chtěl vyrábět A-olej místo síranové soli amfetaminu.
 

pantona123

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 25, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
V minulých dnech jsem hodně pátrala a zjistila jsem, že jsem nehledala správnou látku. Myslím, že jsem hledal bmk freebase, tedy to, co se dá koupit na darknetu k výrobě "speed-pasty". ale myslím, že právě proto nikdo neví, co je skutečný speed, protože to není skutečný amfetaminový olej.

Je to proto, že a-olej je mor prodejný než normální speed a ve většině případů lidé nebudou platit svou práci.

moc vám děkuji za váš čas a odpovědi pomohlo mi to pochopit že to není to co jsem hledal a trochu mě to zajímá abych si touto metodou vyráběl sám protože skutečný speed taky neznám.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
No, amfetamin freebase (A-olej) je také amfetamin, jen v jiné formě než ve formě soli. Amfetamin do formy soli vytvoříte přidáním kyseliny k freebáze. Pokud přidáte kyselinu sírovou, získáte amfetamin sulfát. Pokud přidáte kyselinu fosforečnou, získáte fosforečnan amfetaminu. Poté sůl rekrystalizujete, abyste ji vyčistili, a čistou sůl vysušíte, abyste získali jemný suchý prášek čistého amfetaminu.

"Speed pasta" je špatně definovaná látka, kterou jsem vždy chápal jako vlhkou amfetaminovou sůl. Zkušený chemik po vytvoření soli odpaří rozpouštědla. Pokud je tam necháte, bude velká část hmotnosti tvořena rozpouštědly a ne amfetaminem. Také může být vlhký z volného oleje, který nebyl přeměněn na sůl. Ten se časem rozloží a v soli zůstanou jen nečistoty. Takže v podstatě jen špinavější forma amfetaminu. Lidé si mohou myslet, že jde o čistší a "syrovější" formu amfetaminu, ale to prostě není správné. Je to jen špinavý, rozmočený produkt od špatných chemiků.
 

pantona123

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 25, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
Naprosto s vámi souhlasím, ale většina lidí ani nejsou chemici znám spoustu lidí, kteří to dělají jako popsané a ti ani nevědí, co je to ph-skalnice, a to je velmi smutné, protože pomalu, ale jistě otravují lidi. A když lidem dáte ten "nejčistší" amfetamin, jaký kdy dostali, tak řeknou, že je to sračka, protože necítí účinky vedlejších produktů.

Takže když dostanete freebase přes cestu p2np, můžete vykrystalizovat amfetamin ven stejným způsobem jako u veřejného "a-oil"?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Pane, A-olej není nic jako amfetaminová volná báze, ale tento A-olej není příliš stabilní a
rozkládá a kontaminuje se, freebase neboli A-olej by se neměl skladovat ani vozit přes hranice v lahvích, protože pak je to jen špinavý freebase, který se před prodejem už nečistí.
Freebase by měla být okamžitě zpracována na síran fosforečnanový nebo chloridový.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Kupuji mnoho let A-olej vyrobený z apaanu ze stejného zdroje, vždy byl stejně kvalitní
je mnohem bezpečnější dodávat A-olej než konečný produkt. Za všechny ty roky se nic nepokazilo.
A ve skleněných lahvích se dá skladovat velmi dlouho, ve vakuu 2 roky bez problému.
Ale to už je dnes historie, protože žádný apaan už není.
a nyní se vyrábí z různých produktů, a ano, proto je dnes nestabilní.
 
Last edited:

pantona123

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 25, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
Vážení penzisté,
naprosto s tebou souhlasím, ale skutečnost není taková, jak říkal saul.
a-olej je lepší pro dopravu a dodavatelé na ulici nebudou kupovat hotový produkt. chtějí si a-olej vyrábět sami, protože ho můžou natáhnout nějakým svinstvem, aby vydělali víc peněz.
Až dosud všichni vyráběli amfetamin z oleje vytvořeného z
a já jsem se tím dlouho zabýval a vím, že je to velmi stabilní, koupil jste někdy olej z darknetu?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Jeden a tentýž výrobek, ale oba různé vlastnosti materiálu, zajímavé, nevěděl jsem, že je něco takového možné... V literatuře se také píše něco jiného, produkt je stabilní pouze při správném skladování, a to při -20 °C. -->zdroj

Ano, samozřejmě vidím výhody pašování jako Oil, méně místa, menší váha a můžeš přenést vinu na kupujícího, pokud se věc nakonec nestane dobrou, protože si za to musí zodpovídat sám.
A ne, žádný olej jsem na darknetu nekoupil, proč? Ale můžu to tvrdit, protože už jsem čistil dost věcí, které byly z tohoto oleje a vždycky jsou kromě nástavce, syntézy nečistoty s ve věcech a opravdu hodně, hnus.
Jsou dvě možnosti, buď se olej opravdu neprodává čistý, nebyl řádně zpracován a vyčištěn, nebo se olej tak rozložil při přepravě a špatném skladování. Obě možnosti se samozřejmě mohou také setkat. Nebo také pochybujete o tom, že existují různé čistoty oleje?
 

chefkoch

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 4, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Musím říct, že tady jsou někteří odborníci na slovo vzatí, kteří mě opravdu rozesmějí, a jiní, kteří se vlastně k něčemu takovému ani nevyjadřují...

"chci vyrobit a-olej z apaanu, ale jen v několika krocích, protože očekávám, že to není složitá práce" ...

APAANu je tam dost, stejně jako návodu na jeho přeměnu, myslím, že tvůrce vlákna nikdy ze svého kila apaanu nevyrobí ani gram amfetaminu...

a-olej , b-olej , vtipné , studuji chemii , nikdy jsem nic takového nečetl ani neslyšel ... amfetamin-bazén je "A"-olej nebo A-bazén ... a krystalizovat se dá srážením ( síran, fosforečnan, hydrochlorid ) , podle toho.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Jak je na první stránce tohoto vlákna zmíněno, "A-olej" a "B-olej" jsou názvy z ulice, takže jako studující chemie budete znát pouze názvy, když máte kontakty na prodejce, kteří to prodávají, mnoho lidí neví, jak se tam věci vyrábí.
Btw, "B-oil" jsem nikdy předtím neslyšel, takže nevím, co to je.
A-oil je amfetamin freebase nebo amfetamin base, je velmi populární ho prodávat dealerům, kteří z něj dělají nechutnou speed pastu a tak si uživatelé této speed pasty myslí, že je to pecka kvůli blbým řečem dealerů a spoustě kofeinu pro "nakopnutí".
Ale tyhle hloupé děti vůbec nevědí, jakou špínu berou. Jsem velkým zastáncem čistých produktů na trhu, potřebujeme revoluci jako s MDMA v roce 2000er. Už žádné sračky v našich drogách! Přineste si dobré věci, nebo se sežerte sami. Potřebujeme hodně osvěty, co je dobrý speed a co je špinavá sračka A-oil, většina lidí to neví.
 

chefkoch

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 4, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
"B-olej" jsem také opravdu absolutně nikdy neslyšela, a-olej dává stále někde smysl..... Obchodníci se také zaměřují na optimalizaci zisku, jejich zdraví, nehraje pro ně většinou žádnou roli... Ano, je to špína.

Z čistě technického hlediska není těžké amfetaminovou bázi před předáním dealerovi, který si myslí, že má čistý produkt, rozřezat.
 

chefkoch

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 4, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
HgCl² by bylo lepší, ale dusičnany jsou také v pořádku...


K výrobě hliníkového amalgámu můžete použít i elementární rtuť, nejen její soli.
K tomu je třeba okyselit pH vody, 4-5 pomocí HCl, pak to jde i s tekutou rtutí, ale může to trvat trochu déle.
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
B-oil je streetlang pro BMK
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Z oleje B na olej A se pouze přidává kyselina mravenčí 85 %.
a z A-oleje na konečný produkt ( speedpaste ) přidávají pouze (methanol) a kyselinu sírovou 96%.
 
Top