Výroba a expedice NEJLEPŠÍCH LÉČIVÝCH PŘÍPRAVKŮ S ŘÍZENÍM A MAGNITUDOU - Laboratoře Vector

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
VZORKY ZDARMA - PŘEČTĚTE SI NÁSLEDUJÍCÍ

V laboratořích Vector chápeme, že důvěru je třeba si zasloužit tím, že nikdy neporušíme slovo o kvalitě našeho produktu. Proto budeme projevovat své uznání této fantastické komunitě tím, že zahájíme rozjezd naší společnosti rozdáním několika vzorků našich výrobků zdarma. Našim novým zákazníkům chceme dát ochutnat náš bezvadný zákaznický servis a naši vynikající spokojenost tím, že začneme rozdávat následující produkty:

AMPHETAMINE SULFATE PASTE
(10 vybraných zákazníků obdrží po 5G vzorku)

DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS PRO EVROPSKÉ ZÁKAZNÍKY
(7 vybraných zákazníků obdrží 1G vzorek)

DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS PRO ZÁKAZNÍKY Z USA
(7 vybraných zákazníků obdrží 1G vzorek).

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

JAK SE MŮŽU ZAPOJIT DO DÁRKU?

(Abyste se mohli přihlásit, musíte si přečíst následující informace).


Existují pouze dvě jednoduché podmínky, které musíte splnit, abyste si mohli užít vzorek zdarma. Musíte být členem tohoto fóra. Pokud je na banneru vašeho profilu napsáno "nový člen", nemáte nárok na získání vzorku, protože administrátor nepředá vaši recenzi na náš produkt jako platnou. Je to proto, že v pravidlech fóra o bezplatných vzorcích je uvedeno, že vzorky mohou být poskytnuty pouze "členům" fóra.

Další podmínkou pro rozdání je záruka, že zanecháte recenzi na výpis našeho výrobku v sekci tržiště a ve vlákně, které právě čtete. Zároveň bych chtěl zákazníky požádat, aby nezanechávali recenze nikde jinde na fóru kromě tržiště a tohoto vlákna (výjimku lze udělat, pokud nás doporučujete jinému uživateli fóra). I když mě těší vaše uznání, nechci, aby v důsledku spamování docházelo k obtěžování správy tohoto fóra. Pokud hodnocení nezanecháte poté, co vám poskytneme vzorek, náš tým a ostatní prodejci se nemusí rozhodnout vám vzorky poskytnout nebo s vámi obchodovat

Pokud splňujete tyto dvě podmínky, gratulujeme! Vzorek můžete obdržet! Stačí, když níže v tomto vlákně napíšete komentář, ve kterém uvedete, který výrobek byste chtěli odebrat (můžete odebrat pouze jeden vzorek jednoho výrobku), a my vám sami zašleme DM. Není třeba, abyste nám po svém komentáři psali zprávu, protože my vám o vzorek napíšeme.
 
View previous replies…

jamesbickley

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 8, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ahoj, jak to jde, jsem v usa a mám zájem o vaše d_ meth krystaly pro podrobné a důkladné posouzení a reveiw.
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
 
Last edited:

Mousse

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Samozřejmě
 

Stars and sea

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 9, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Najít Ketamin pro hromadný prodej, hostovaný pouze americkými výrobci
 

Elinabb

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
May 27, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Chci se přihlásit k odběru bezplatné ukázky
 

Cadar

Don't buy from me
Member
Language
🇷🇴
Joined
Aug 9, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Hledáte vzorek
 

white_b0y

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Jul 22, 2024
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Existuje nějaká šance na bezplatný vzorek dextro meth crystal? Jsem z České republiky a pervitin užívám téměř deset let, ale nikdy ne v této krystalické formě. Jsem velmi zvědavá, jaký na mě bude mít účinek. Slibuji, že napíšu důkladnou recenzi :).
 

FalteHD

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 21, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Ahoj, milé laboratoře Vectories,
. Jsem z Rakouska a moc ráda bych získala vzorek přípravku D-Meth.
S pozdravem FalteHD
 

InnocentBystander23

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 14, 2023
Messages
23
Reaction score
10
Points
3
Mohl bych prosím dostat nějaký dextro-meth? Jsem ve Spojených státech a toužím po dobrém d-Methu!!! Dám vám poctivou recenzi a zveřejním fotky (bez EXIF). Jsem nadšená. Doufám, že od vás dostanu p.m. Sám jsem si ho vyráběl v roce 2000. Už je to nejméně 10 let, co jsem měl legální dextrózu. Prosím, vyberte mě!!
 

cocotriangle

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 29, 2024
Messages
4
Reaction score
9
Points
3
Deals
2
Dobrý den, společnost VectorLabs! Kolega prodejce projevuje určitou podporu! Je možné, abych si koupil 3,5 g D-meth a dopravu do Asie?
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Dobrý den,

omlouvám se, ale zasíláme pouze v rámci Evropy a Spojených států.

Děkujeme, že jste projevili zájem o náš produkt!

Vector Labs
 

Iamnot61

Don't buy from me
Resident
Joined
May 18, 2024
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Mám nárok na vzorek
 

Suffi7583

Don't buy from me
New Member
Language
🇩🇪
Joined
Aug 30, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Dobrý den, mám velký zájem a chtěla bych 5 kusů. Neváhejte a zkuste to. Dodání by mělo jít do Frankfurtu nad Mohanem. Jak dlouhá by byla dodací lhůta?
 

d3stiny1339

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 30, 2022
Messages
2
Reaction score
6
Points
3
Dobrý den, potřebuji vzorek pro DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS PRO EVROPSKÉ ZÁKAZNÍKY.
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Omlouvám se za svou opožděnou odpověď.

Bohužel nám došly vzorky D-Meth pro zákazníky z EU.
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Pokud někteří, kteří přemýšlejí, je to prodejce legální.
Mohu vám potvrdit, že pro 💯 ano
Dobrá kvalita věcí
vždy freandly

Už nepřemýšlejte jen objednejte

Díky kámo 🍀



Doufám, že v budoucnu více korporace 😺
 

LederLappenNiere90

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jul 5, 2024
Messages
30
Reaction score
21
Points
8
Rozhodně Legit Prodejce, jste Kvalita , dobrá cena je rychlé dodání a laskavá podpora.
Udržujte to Guy's.
Budu brzy objednat od vás. Chci jen vyzkoušet bezplatný vzorek vašeho D-Meth, pokud
je to možné ?
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
73
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Obvykle nikdy nikoho nežádám o vzorky zdarma, ale hledám nového dodavatele pro své lidi, kteří mají rádi tento typ výrobku, takže pokud je to možné, chtěl bych vzorek krystalu dextro pro USA. Díky
 

poshtoon

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2024
Messages
4
Reaction score
4
Points
3
Ahoj, chtěla bych ukázku a opravdu mě štve, že máte jen 2 recenze na vaši laskavost. Pokud se podíváte na můj profil, uzavřel jsem mnoho obchodů s různými dodavateli a vždy jsem zanechal recenzi. Mám více dodacích adres, které jsou bezpečné pro příjem pošty. V případě potřeby jsem ochoten přezkoumat oba, samozřejmě pokud jen jeden, raději bych dostal dextro, ale přezkoumá oba.
 
Top