Výroba a expedice NEJLEPŠÍCH LÉČIVÝCH PŘÍPRAVKŮ S ŘÍZENÍM A MAGNITUDOU - Laboratoře Vector

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
VZORKY ZDARMA - PŘEČTĚTE SI NÁSLEDUJÍCÍ

V laboratořích Vector chápeme, že důvěru je třeba si zasloužit tím, že nikdy neporušíme slovo o kvalitě našeho produktu. Proto budeme projevovat své uznání této fantastické komunitě tím, že zahájíme rozjezd naší společnosti rozdáním několika vzorků našich výrobků zdarma. Našim novým zákazníkům chceme dát ochutnat náš bezvadný zákaznický servis a naši vynikající spokojenost tím, že začneme rozdávat následující produkty:

AMPHETAMINE SULFATE PASTE
(10 vybraných zákazníků obdrží po 5G vzorku)

DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS PRO EVROPSKÉ ZÁKAZNÍKY
(7 vybraných zákazníků obdrží 1G vzorek)

DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS PRO ZÁKAZNÍKY Z USA
(7 vybraných zákazníků obdrží 1G vzorek).

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

JAK SE MŮŽU ZAPOJIT DO DÁRKU?

(Abyste se mohli přihlásit, musíte si přečíst následující informace).


Existují pouze dvě jednoduché podmínky, které musíte splnit, abyste si mohli užít vzorek zdarma. Musíte být členem tohoto fóra. Pokud je na banneru vašeho profilu napsáno "nový člen", nemáte nárok na získání vzorku, protože administrátor nepředá vaši recenzi na náš produkt jako platnou. Je to proto, že v pravidlech fóra o bezplatných vzorcích je uvedeno, že vzorky mohou být poskytnuty pouze "členům" fóra.

Další podmínkou pro rozdání je záruka, že zanecháte recenzi na výpis našeho výrobku v sekci tržiště a ve vlákně, které právě čtete. Zároveň bych chtěl zákazníky požádat, aby nezanechávali recenze nikde jinde na fóru kromě tržiště a tohoto vlákna (výjimku lze udělat, pokud nás doporučujete jinému uživateli fóra). I když mě těší vaše uznání, nechci, aby v důsledku spamování docházelo k obtěžování správy tohoto fóra. Pokud hodnocení nezanecháte poté, co vám poskytneme vzorek, náš tým a ostatní prodejci se nemusí rozhodnout vám vzorky poskytnout nebo s vámi obchodovat

Pokud splňujete tyto dvě podmínky, gratulujeme! Vzorek můžete obdržet! Stačí, když níže v tomto vlákně napíšete komentář, ve kterém uvedete, který výrobek byste chtěli odebrat (můžete odebrat pouze jeden vzorek jednoho výrobku), a my vám sami zašleme DM. Není třeba, abyste nám po svém komentáři psali zprávu, protože my vám o vzorek napíšeme.
 
View previous replies…

shrekanonymous

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jun 28, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Hej, hej, hej. USA zde. Hledám vzorky vašeho dextro-metamfetaminu. Už nějakou dobu hledám skutečně čistý produkt a Váš vypadá, že by to mohlo být to, co jsem potřeboval. produkt v mé oblasti v poslední době vážně klesl a pokud je recenze na tomto vlákně a členství v něm to, co je potřeba, počítejte se mnou. Těším se na obchodování s vámi a doufám, že se brzy ozvete.
 

jojoe21

Don't buy from me
New Member
Language
🇩🇪
Joined
Sep 4, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Im interrested for a amphvitamin sample prosím
 

Fangs

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Mar 26, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Dobrý den, je možnost vyzkoušet si vzorek metamfetaminu?
 

Ricardo10

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇴
Joined
Mar 3, 2024
Messages
11
Reaction score
8
Points
3
stále jsou k dispozici vzorky zdarma, máte velmi dobré ceny ve srovnání s většinou lidí a výrobky vypadají opravdu dobře, jsem zvědavá na jejich kvalitu, mám zájem o amfetamin nebo D-Meth, teď záleží na tom, co máte k dispozici.
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
@Fangs a @Ricardo10

V EU již nemáme a vzorky D-Meth.

V USA máme k dispozici vzorky D-methu a v EU zbyly vzorky amfetaminu.
 

Ricardo10

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇴
Joined
Mar 3, 2024
Messages
11
Reaction score
8
Points
3
Mohu si vzít jeden amfetamin? Jsem z EU
 

tatoo

Don't buy from me
Member
Language
🇪🇸
Joined
Jan 10, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Hola aun es posible recibir una muetra de amphetamina , o de sulfato de amphetamina , soy de europa. si no es posible , como puedo hacer un pedido de sulfaro , por que en opciones de compra no esta. Gracias
Un saludo


Dobrý den, je ještě možné obdržet vzorek amfetaminu, nebo amfetamin sulfátu, jsem z Evropy. Pokud to není možné, jak si mohu objednat sulfát, protože není v možnostech nákupu. Děkuji
S pozdravem
 

rednight1337

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 7, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Dobrý den, pane Vektore. Mohu vyzkoušet vzorek vašeho prášku amfetamin sulfátu? Žiji v USA.

Děkuji!
 

rednight1337

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 7, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Jejda, to je jedno. Neberte v úvahu poslední příspěvek. Poslal jsem ti DM, Vektore.
 

Happymeal13

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Jan 8, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Dobrý den, mohl bych dostat vzorek? :) nejlepší d-meth? :)
Pokud ještě nějaké zbývají, budu velmi ráda (Česká republika)

Děkuji, přeji hezký den :)
 

pinchetomas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Dobrý den, americký zákazník. Rád bych si vyzkoušel váš Meth. Díky
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Všechny naše evropské vzorky amfetaminu a D-metamfetaminu jsou již hotové!

ZŮSTÁVAJÍ POUZE 3 VZORKY D-METH z USA.

V PŘÍPADĚ ZÁJMU KOMENTUJTE NÍŽE, NEŽ SE VYPRODÁVAJÍ.
 

REseBox212

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 9, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Dobrý den! Velký zájem o vzorek D meth (EU Ger)! Díky :)
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Těší mě váš zájem o náš produkt! V současné době již nemáme žádné vzorky zdarma, ale rádi vám nějaké prodáme :)

. Poslal jsem vám zprávu.
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
Dobrý den, jsou k dispozici nějaké vzorky pervitinu a amfetaminů zdarma pro dodání do Velké Británie?
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
IM v USA a pravděpodobně to vidím příliš pozdě, ale pokud ne, rád bych ukázku dextra.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Old timer tady bych rád přezkoumá vaše Meth trh je zaplaven s 50/50 blbosti vždy nechat plnou recenzi jakékoliv dotazy prosím DM mě
 
Top