MDP2P na MDMA bez methylaminu (zkopírováno z internetu)

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
350, zkuste 400 gramů, uvidíte, jak se zahřeje, gramů na 10 l. Vzpomínám si, že jsem musel naplnit sáček s hliníkovou fólií asi ze 2/3 byl bílý kbelík 25L/30L s víkem. To bylo přece jenom hodně fólie, stačí méně, ale musíte si ověřit, jakmíň jsem zapomněl gramů. na 200L sud, můžete použít i 100 to nepůjde nahoru.
Pokud chcete zachytit metylaminové výpary, probublejte v kanystru HCL a pak ve vodě.

Z 10L se stalo 12L s ph 12 s BMK (volná báze meth).

Reakce se zblázní jen když použijete alu ze supermarketu, sežeňte si alu ze sisha obchodů z lab shopů, která je TĚŽŠÍ.

Psst vyměňte rtuť za galium, snadno se obnovuje a můžete všechny sloučeniny vydestilovat a znovu použít, navíc není toxická a velmi snadno se reaktivuje pomocí HCL 37 a rekrystalizace.
 

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Připravujete gallium na chlorid, nebo lze použít dusičnan? Viděl jsem několik článků ga/al redukce. Zkoušel to někdo? Bylo by skvělé nemuset se zabývat tak toxickými výpary a následnou likvidací odpadu.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Nechte gallium reagovat s HCL (ve vodném roztoku). Zmizení galia znamená, že se přemění na chlorid.
A pak ho zmrazte třeba acetonem na případné nečistoty nebo ho vyvařte nasucho.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Jordane Belforte, uveďte prosím zdroje, podle kterých bude gallium fungovat. V průběhu let jsem viděl na internetu nesčetněkrát dotaz na tuto otázku a na každém místě souvisejícím s chemií bylo uvedeno, že nefunguje s p2p nebo mdp2p. Není tak "selektivní" vůči reduktivní aminaci jako rtuť, rtuť skutečně hraje roli v reakci, tuším, že ne jen odstraňuje vnější vrstvu hliníku.

Také nitrometanová cesta je užitečná pro malé měřítko, ale pokud vím, není dobrá pro škálování. Vyhledejte si na vespiary "baal+55 galonový sud", myslím, že je tam staré vlákno, kde to chlapík dělá ve větším měřítku, a není to tak velký objem pro 55 galonový sud. Zpracovává 500 gramů ketonu I což je v podstatě 200 litrový reaktor... a reakce tu probíhají mnohem hustěji
Diskutují o tom, kde použití methylaminu k vytvoření iminu, pak redukce, je něco jako 5krát "hustší" aka vyžaduje 5krát menší skleněnou vodu.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Řeknu vám, proč, abyste mohli redukovat nitrometan, musí být vaše teplota vysoká a dostatek Al, protože ten také potřebujete k redukci nitrometanu.

Nitrometan se neredukuje na methylamin a na methanol. Pokud nepoužijete vodu a použijete methanol, bude se vařit, proto se míchá a reaguje. Já osobně jsem použil 0,8L nitrometanu na 1L bmk a skončil jsem s 12L báze při ph 12.

Co se týče chloridu galia, byl jsem přesvědčen, že funguje, dokud jsem se zase nedočetl, že fungovat nebude, ale zrovna minulý týden jsem si ho objednal a měl by brzy dorazit a pak udělám test sám. Existují příběhy, které říkají, že ano, a příběhy, které říkají, že ne.
Chlorid galia vytváří z nanočástic hliníku. Zdá se, že tyto nanočástice dělají reakci. Pokud z nějakého důvodu rtuť dělá přenos elektronů nebo co jsem četl, což gallium MŮŽE nedělat, měl by existovat vhodný katalyzátor, který bychom měli být stále schopni udělat velmi exthotermickou reakci s netoxickými materiály.

Například Grignardova reakce (BEZ alkylačního činidla, jako je jód) by neměla být schopna redukovat nitrometan na methylamin, a přesto to dělá, viz příloha. V malé sklenici o objemu 200ML udělám 1/4 nebo 1/5 p2p (neměříme) a nastavím reakci. Podle zdrojů na internetu je k převodu nitrometanu na methylamin obvykle zapotřebí silnější redukční činidlo.
 

Attachments

  • u3RbzgUZwG.mp4
    444.9 KB · Views: 0
  • e67BYsHtnz.mp4
    1.6 MB · Views: 0

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Budu toto vlákno pečlivě sledovat. Velmi mě zajímá možnost použití galia.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
S tím gáliem bych se moc nezdržoval.
 
View previous replies…

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Umím být optimista. 😂 Mám však váš způsob myšlení, kdyby to bylo možné, pravděpodobně by to už bylo nelegální.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Ano, vím, proto můj grignard redukoval na methylamin, i když by to neměl umět, a dokonce vytvořil hydroperoxidy hořčíku, což by také mohl být důvod, proč je reakce enantioselektivní. A pokud není, musel bych přidat kyselinu, aby se uvolnil hydroperoxid tam, kde by to měl být schopen udělat.

To je z vakuové bmk.

Ještě něco ?
 

Attachments

  • 4Zt1qNUxmj.jpg
    4Zt1qNUxmj.jpg
    790.4 KB · Views: 93
  • D1QKBgnP2R.mp4
    28.2 MB · Views: 0

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Pane, ani trochu vás nezpochybňuji, ale možná by bylo konstruktivnější založit nové vlákno s vyloženými poznatky a přesně sepsaným postupem? Byl bych více než zvědavý.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Bratři, musím vás zklamat.
Zdá se, že vyžaduje vnější ohřev, na rozdíl od rtuti pak jde mnohem lépe
Vytváří methylamin a vodík. Předpokládám tedy, že bude redukovat i alkoholovou skupinu, protože ta nitroskupina se redukuje obtížněji než aceton.
Viz poslední video, nyní začíná reagovat
 

Attachments

  • jhxsIZmDnu.jpg
    jhxsIZmDnu.jpg
    721.6 KB · Views: 89
  • 8rYBAKGWcN.jpg
    8rYBAKGWcN.jpg
    471.6 KB · Views: 89
  • 5kITEcWqjw.mp4
    9.4 MB · Views: 0
  • wAbl1Hxd8o.mp4
    25.8 MB · Views: 0

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Dobře, takže nevytváříte exotermickou reakci? Nechápu, v čem by mohlo být vnější zahřívání problémem? Pokračujte.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Přidala jsem trochu jodových kuliček, díky nimž reakce probíhá lépe, což se v tomto případě stalo.
Hliníková fólie má tloušťku 0,030. Příště použiji tenčí, protože chci, aby moje reakce vřela, jinak se nitrometan nerozkládá a je určen k míchání.


Pořídím čerstvý film, jak to teď běží, použil jsem na to slabý ultrazvuk, aby se rozpadl ten tlustý mofo hliník.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Zdá se, že reakce je u konce

Nechám to stát přes noc a zítra to vyvařím do sucha/vypnu.

Také tento chlorid galia je velmi kyselý, pH je konstantní 1 nebo 2. Při zahřívání na 140 stupňů Celsia z něj zítra udělám 7.
 

Attachments

  • LhrZ2pC1VE.mp4
    47.4 MB · Views: 0

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Gálie nefungují. Tečka.

Obrázky jsou zde:

Prostě řekněte, když štípete věci ze známých zdrojů informací a dejte na ně odkaz, nebo to udělám já a bude to vypadat trochu - no víte jak.
 
View previous replies…

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Nitroskupiny se redukují obtížněji než aceton, jak uvidíme později. Doporučuji, abyste se nesázeli.
 
View previous replies…

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Podívejte se na sciencemadness.org na to, že už to bylo stokrát vyzkoušeno avšichni jsou ze začátku tak strašně nadšení, ale později realita opadne, a to říká, že to nefunguje.

Redukce acetonu? Hu? Máte nějaký plán, co se děje v tomto druhu reakce? Nitrometan se btw velmi snadno redukuje a lze to provést s většinou běžných i spoustou neobvyklejších redukčních činidel. Nejjednodušší, zcela volně prodejné a mnohem levnější než gallium by byl zinek a kyselina, například kyselina octová nebo mravenčí. Ta redukuje nitrometan na methylamin s téměř 100% výtěžkem. SnCl2 - chlorid cíničitý totéž.

To, co myslíte "redukcí acetonu", je pravděpodobně redukce iminu, který vzniká kondenzací methylaminu a fenylacetonu (nebo jakéhokoli ketonu či aldehydu). Tento imin se redukuje na amin a to je produkt, který chcete.

Ať už to uděláte jakkoli, řeknu vám, že je rozumnější to udělat ve dvou krocích, řekněme nejprve redukovat nitrometan na methylamin a odfiltrovat všechno vzniklé svinstvo a pak použít methylamin spolu s vybraným ketonem k vytvoření iminu a redukovat ho na amin. Můžete to provést v nádobách pětkrát menších a bez obav, že reakce vyletí ke stropu, a navíc získáte celkově lepší výtěžky.

Je dobré vidět, že někdo experimentuje, ale je bolestné vědět, že jen ztrácí čas.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Existují také zprávy, kde se přidávají jodové kuličky a nějaký NaCl ?🍒

Zítra to potvrdím.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Fungovalo to, musím zkontrolovat, jaké by byly optimální poměry.
Možná reakce nebyla tak extrotermická, protože tam nebylo tolik alkoholové skupiny, se kterou by se dalo reagovat.
Také musím zmínit, že k získání bublinek, které se získávají se rtutí, docházelo jen OPRAVDU POMALU, dokud jsem nepřidal jodové kuličky a nepoužil k míchání ultrazvuk.
Doporučuji přidat míchání.

Právě jsem udělal ochutnávací test a dostávám defiantně vysoko.

Většinu jsem dělal na oko;
350MLish nebo 450 špinavé p2p (ale byl putted na pH 7).
Jako 100 gramů chloridu gallitého (reakce se nerozběhla).
Při styku s methanolem přímo vytváří plyn HCL.

Přidala jsem asi 1 l azeotropu 50/50 nitromethan/methanol.
Přidala jsem trochu soli. vytvářel se methylamin, ale žádné bublání jako u rtuti.

Při dlouhém silném ultrazvuku a jódu (také jsem přidal dost na oko to byl jen test).

LOL Dostávám se opravdu vysoko nemohu ani dostat z mého slova zdá se, že je to semi stereoselektivní musím otestovat více.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Reakce neprobíhala, jak měla, ale byla tavenina bmk ne vacuüm vidíte sami

Vůně chuť a výpary jsou dobré. Ale musím přiznat, že pochybuji, zda Reakce probíhala před louhem. Ale používá non vacuum b Nejsem si jistý, zda louh dělá přenos elektronů.

Jedno je jisté, pod bodem tání galia to nedělá ani hovno s jódem. Přeberte si informace, jak chcete
 

Attachments

  • fW6OegodYk.mp4
    5.5 MB · Views: 0
  • ZfQhWNKejy.mp4
    9.8 MB · Views: 0
  • kQoVpn1R20.mp4
    8.7 MB · Views: 0
  • nmI0H9xgUp.jpg
    nmI0H9xgUp.jpg
    791.5 KB · Views: 85

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Reakce s čistým louhem byla dobrá. Hliník rozhodně reagoval jinak než běžný hliník.

Zkouška chuti mě opět sjela. Voní jako rtuťová báze becore. Foto začínalo bmk, která byla tmavá, ale čirá.

Reakční směs byla 50/50 nitro/methanol jako 100gr chloridu gallitého hodně, ale nezačalo to a dost fólie na rozpouštědlo. Rozpouštědlo bylo 0,003 takže možná lepší použít tenkou fólii.
Aby se rozběhl, musíš míchat a zahřívat do 35 celsia, pak ho uvidíš, jak jde pomalu.

Byl přidán také jód, aby se dosáhlo pomalého bublání. Teď pozor, nebylo tam moc ketonové nebo acetonové skupiny bmk, se kterou by reagovala. Předtím bylo 400 GR rtuti na 10L b takže opět pozor, jakmile to běží lépe přidávat pomalu bmk.
 

Attachments

  • Xz95dlPfmV.jpg
    Xz95dlPfmV.jpg
    512 KB · Views: 82
  • 3tyiHY6cwC.jpg
    3tyiHY6cwC.jpg
    1.2 MB · Views: 90
  • QSG4HRzA0k.jpg
    QSG4HRzA0k.jpg
    492.1 KB · Views: 83
Top