Novináři agentury Reuters

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
61
Reaction score
42
Points
18
Deals
1
Není fent na fóru zakázán ?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Dobrý den.
Fentanyl, jeho izomery a analogy jsou na BB Fóru zakázány k obchodování.
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
61
Reaction score
42
Points
18
Deals
1
To jsem si myslel. Jsem pro svobodu, autonomii atd. Ale všechno musí mít nějakou rovnováhu. Myslím, že fentanyyl je tou rovnováhou. Jsem také pevně přesvědčen, že nebezpečné drogy jsou přímou reakcí na tuto hloupou válku proti drogám. Kokain, máma, heroin. Dřív to bylo mnohem lepší, mnohem bezpečnější . Teď máme tuny nebo mizerné směsi drog a všechno má v sobě fentyl.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Rád bych slyšel aktuální informace, pokud vám pošle zprávu zpět.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
KpO9tVd2l0
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Na tom se nic nemění. Nechtějí naše připomínky, pokud chtějí mluvit, jsem vždy připraven, ale nejsem připraven komunikovat ve formátu - "Máte 2 minuty na odpověď".
Navíc žijeme v různých časových pásmech.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Jak slizký způsob novinářské praxe. Zdá se však, že to je standard pro mnoho dnešních novinářů. Určitě má nějaký úhel pohledu, který hodlá zveřejnit.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Rád bych věděl, proč potřebuje informace tak rychle. Předpokládal bych, že je těžké publikovat článek bez vaší strany.
 

Raz

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2022
Messages
17
Reaction score
25
Points
3
Jak bych odpověděl já...


Není to trh s léky, je to fórum.

Ne, záleží na svědomí jednotlivce. Každý sebeúctyhodný člověk by si nikdy neobjednal chemikálie, které si objednala agentura Reuters, s úmyslem vyrobit smrtící drogu.
Kdybyste rozuměl chemii, pochopil byste, že jakoukoli molekulární strukturu lze vyrobit z jakéhokoli výchozího materiálu. Místo démonizování znalostí a následování iluze, že to, co děláte, pomáhá, je tak daleko od pravdy. Konverzace a vzdělávání jsou zoufale potřebné. Dokonce i po předávkování se člověka závislého na fentanylu ptáte pouze na to, zda má sebevražedné sklony a zda se chce léčit. Položení těchto dvou otázek se považuje za dostatečné; nezáleží na tom, zda se předávkuje a následující týden zemře. Lékaři a sestry udělali dost. Přitom by stačilo, kdyby někdo z nich měl brožurku s informacemi, kterou by trpícímu předal. S vědomostmi uvnitř, které by jim říkaly, jak rychle se tolerance k fentanylu rozpadá. Pokud člověk přestane užívat jen na dva nebo tři dny, měla by se jeho tolerance považovat za vymizelou a stačí mu užívat jen malé množství.
Kdyby si Reuters přečetli pravidla fóra, věděli by, že informace staré rok se na BBGate už neukládají. Myslím, že agentura Reuters' je zmatená, protože BBGate tyto chemické látky neprodává. Nemohou za to o nic víc než samotný internet.

Moje otázka pro Reuters' zní, proč na to neupozornili administrátory BBGate, že podniky prodávají chemické látky, které jsou prekurzory fentanylu, prostřednictvím jejich webových stránek. BBGate nikdy fentanyl nepodporovala a to, že Reuters zjistila, že prodejce porušuje pravidla a prodává nepovolené chemikálie prostřednictvím jejich webových stránek, je více než nechutné a nepřijatelné, aby si to nechala pro sebe více než rok.

Společnost Amarvel stále působí na BBGate, protože si nechala pro sebe poznatek, že prodává nepovolené chemikálie.

Americké úřady by neměly mít s BBGate problém; uživatelé často informují BBGate o prodejcích, kteří porušují pravidla a je třeba je zakázat.

Je smutné, že se již více než rok soustředíte na BBgate, zatímco se vůbec nevěnujete nedostatku skutečného úsilí, které by pomohlo zastavit umírání lidí na fentanyl. Co tím myslím? Viz můj předchozí odstavec.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
To se týká především chemie a chemického inženýrství.
Nejsme děti a můžeme se hlídat sami. Žádný padouch ve stylu Jokera nestaví fenty na vraždění amerických občanů, pardon, válku proti drogám, hledejte jinde.
Mohlo by být užitečné přidat do sekce Wiki často kladené otázky zaměřené speciálně na organizace, které čmuchají jako Reuters? V podstatě řešit všechny jejich ujeté otázky a tam říct každému, kdo se diví, o čem tento web vlastně je?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
To je velmi dobře řečeno. Máme to pod kontrolou a nesnažíme se nikomu ublížit.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Je zřejmé, že se nás agentura Reuters pokusí obvinit z toho, že údajné BB Forum je dodavatelským řetězcem chemikálií pro výrobu fentanylu v USA.
Nicméně:
1. Pravidla fóra zakazují fentanyl
2. Reuters nemohla chemikálie získat v USA, pouze v Mexiku. Protože téměř všichni čínští dodavatelé odmítají do USA cokoli dodávat.
3. Svůj článek by měli nazvat "Návod, jak zaplavit Mexiko fentanylem".
4. Stejně tak byste mohli najít čínské dodavatele na ebayi a obejít pravidla ebaye a požádat čínského dodavatele, aby poslal něco, co na ebayi nezveřejnil.
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
61
Reaction score
42
Points
18
Deals
1
Shhhh stop telling everyone my secret
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
https://www.reuters.com/investigates/special-report/drugs-fentanyl-supplychain/
 
View previous replies…

France

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 12, 2024
Messages
7
Reaction score
4
Points
3
Tomu říkám marketing haha
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Jaký to byl odstrašující artikul. Průměrný člověk ví, jaké prekurzory potřebuje a jak je míchat? Myslím, že se dá zfetovat muškátovým oříškem a ten se prodává v každém obchodě. To se zdá být jednodušší
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
Právě jste shlédli filmovou verzi ZDE
Nezapomeňte si při sledování znechutit👎.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Špatná zpráva může (pravděpodobně přinese) tomuto fóru negativní nechtěnou pozornost. Přestože se jedná o fórum, vidí trh a předpokládají, že jde právě o něj. Částečným důvodem, proč jsou nyní fent a další nebezpečné opioidy tak rozšířené, je tak jako tak potlačení prodeje opioidů na předpis, které způsobilo pokles nabídky a prudký nárůst cen. Lidé s bolestmi mají stále bolesti a závislí je budou chtít stále užívat, takže samozřejmě půjdou hledat úlevu od bolesti jinam. Jakákoli lisovaná pilulka v dnešní době vzbudí negativní pozornost kvůli rozšíření fentu a nyní i nitazenů, které jsou silnější než fent a zatím nemají žádné testy mimo laboratoř. Pak je tu brorfin, který je běžný v lisovaných pilulkách a prodává se bez fentu, přesto jsou stejně nebezpečné. V současné době existuje spousta různých. Nepochybuji o tom, že ten reportér hledá něco víc než jen příběh.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
bez ohledu na to, co reportér hledá, nebere v úvahu potenciální důsledky. nestačí mít špatné úmysly. musíte se aktivně vyhnout způsobení škody. jediné, co tento článek udělal, je, že lidem řekl, kde sehnat prekurzory fentu. podívejte se i na název. vím, že má fentanylovou krizi (stejně jako fórum) vykreslit v negativním světle, ale neříkejte mi, že vydělat 3 miliony s relativně malou investicí není alespoň trochu lákavé.

na druhou stranu jsem plně přesvědčen, že dekriminalizace každé drogy (pro osobní potřebu) by trh učinila mnohem bezpečnějším. kartely a další velcí dealeři by nemohli prosperovat (alespoň v takové míře jako v současnosti), a to je dobře. jde jim jen o to, aby vydělávali peníze. skutečně svobodný trh má omezení pro lidi, jejichž cílem je nás utlačovat. nejen utlačovat, ale i zabíjet. bez ohledu na to, jaký je jejich záměr, stejně jako toho takzvaného "novináře" je nezajímají důsledky jejich činů. neuvědomují si, že lidský život nelze ocenit. nevím, jak v noci spí.

upřímně řečeno, myslím si, že malí dealeři mohou být také zbytečně krutí, ale obvykle lidi hadí mnohem menšími způsoby. možná dostanete neškodný, ale neúčinný produkt, ale nemají na rukou krev. většina dealerů, které jsem potkal na těchto stránkách (a asi polovina těch, které jsem potkal i v reálu), jsou autentičtí a někdy dokonce velkorysí. chápu sentiment za válkou proti drogám, ale jen u těch podvodníků, kteří tlačí fent, zenes a další NEJVÍCE škodlivé chemikálie. lidi tuhle logiku strašně překrucují. ano, i jiné drogy MOHOU být škodlivé, ale ne v takové míře jako fent a jeho analogy. to je to svinstvo, které potřebujeme potlačit.

btw, jen pro upřesnění, ne všichni velcí dealeři jsou strašní lidé, ale uvědomil jsem si, že jsou to hlavně ti, kteří ve velkém šidí lidi a/nebo si řežou hovna s věcmi, které vás mohou zabít. pokud se dekriminalizuje větší množství, je třeba zavést nějakou regulaci. to samé s prekurzory. Opravdu nevidím lidi, kteří by dávali fent do prekurzorů nebo tak, ale viděl jsem příliš mnoho vláken "tenhle člověk je podvodník" a dokonce i samotní reuters se nechali prodat stolním cukrem. to, že jsou tyhle chemikálie nelegální, dává lidem mnohem větší prostor lhát a krást. to dělá drogovou scénu mnohem horší. příliš mnoho lidí zastává filozofii "peníze jsou všechno", zatímco je třeba spolupracovat proti většímu zlu.

dekriminalizace je nezbytný první krok, ale sama o sobě nestačí. musíme napravit stigma. musíme lidem ukázat, že ne všichni závislí, dealeři a výrobci jsou špatní lidé. proč jim dokazujeme, že mají pravdu? vím, že to nejsou všichni (zejména ne většina lidí, kteří tohle čtou), ale je to dost lidí na to, aby to ovlivnilo náš obraz. nepomáhá ani to, že tito lidé mají mnohem větší moc než uživatelé a drobní dealeři. Jsou tváří hnutí a já to nemůžu vystát. nechci znít jako komouš, ale zákony se musí změnit, nebo musíme udělat nějakou revoluci. vím, že je to idealistické, ale lepší řešení mě nenapadá. to máme jen sedět a čekat, až nás sešněrují a my umřeme? nejhorší je, že když se takhle zabíjejí lidi, tak se to svádí na ně. je to tak nějak "jejich vina", že berou drogy, když bychom ty drogy mohli udělat bezpečnější. to je vražda.

Omlouvám se, ale musel jsem si trochu zažvatlat :x
 
Last edited:

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Viděli jste seriál The Wire na HBO? V jedné sezóně se tomuto tématu věnují a odvádějí velmi dobrou práci.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Nemám, protože neplatím za předplatné služeb (jsem chudý a zábava by měla být zdarma), ale možná se podívám, jestli se mi to podaří upirátit :x

Děkuji za návrh ^_^
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
Našel jsem nějaké zmínky o BBgate. Zdá se mi, že právě agentura Reuters propaguje škodlivost! Dokonce uvádějí seznam chemikálií a dodavatelů, WTF?!
Tým poprvé zabodoval na trhu s drogami s názvem Breaking Bad. Název odkazuje na americký televizní seriál o antihrdinovi vařícím pervitin. Moderátor stránky vystupuje pod přezdívkou "Heisenberg", což je přezdívka hlavního hrdiny.
Desítky prodejců tam nabízely různé chemikálie potřebné k výrobě nelegálních drog. Mnozí se chlubili falešnými obaly, které používali k zamaskování zásilek, včetně nádob s motorovým olejem a sáčků s kávou.
V odpovědi na otázky předložené agenturou Reuters správce stránky Heisenberg uvedl, že Breaking Bad je tržištěm pro některé druhy drog, ale že fentanyl a jeho prekurzory jsou "jedy", jejichž prodej je na stránce zakázán.
Agentura Reuters však loni zakoupila prekurzory fentanylu od dvou prodejců, kteří tyto chemikálie na platformě inzerovali.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
361
Reaction score
175
Points
43
Kde jsou kartely, když je potřebujete ☠️😁
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Nejsem zlý člověk, ale právě ze mě udělali "dobráka se zlými úmysly", a protože to není poprvé, co mě osobně uráží tisk, jsem si jistý, že to dokážu zasmradit jako "zatuchlé seno", pro které mám historickou pověst.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Novináři hledají "černou a bílou" a málokdy je nějaká situace tak jednoznačná. Žijeme v šedé společnosti, takže pro ně jsme absolutně "ti špatní". Nikdy jsem neublížil živé duši, miluji svou matku, platím daně, ale jsou tu ty další věci, které ze mě dělají Šedého. V takových chvílích jsme nuceni si vybrat stranu, když se nás na tyto otázky ptají přímo do očí, a já opravdu věřím, že veškerý náš společný hněv kvůli tomu je naprosto oprávněný. Skutečné selhání vynalézavosti celé společnosti, jediné, co to dělá, je, že vrací (velmi potřebné) vyprávění o drogách kdoví jak dlouho zpátky. Seru na Reuters.
 
Top