• Bienvenue dans la partie française du forum. N'oubliez pas que l'affichage de contacts (Jabber, Telegram, Signal et autres) entraînera un bannissement permanent ! Si vous décidez d'acheter ou de vendre quelque chose sans utiliser de compte séquestre et que vous perdez de l'argent, nous ne pourrons pas vous aider.

Methamphetamine Syntéza metamfetaminu pomocí červeného fosforu a jódu

Methamphetamine

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Proporce :







2g Efedrin nebo pseudoefedrin 0,6g Červený fosfor 4g Jód 5ml Destilovaná voda 8ml 25% hydroxid sodný 3g trisíran sodný 20ml Rozpouštědlo


Složení :











- Efedrin nebo pseudoefedrin - červený fosfor - jód - hliníková fólie - methanol - rozpouštědlo (Colemanovo palivo, éter, DCM atd.) - kyselina chlorovodíková - hydroxid sodný - trisíran sodný - demineralizovaná voda - led


Vybavení :







- Mlýnek/smrtka - Kádinky - Erlenmeyerovy baňky - Pyrexové misky - Filtry - Skalpel (na škrábání) - Pipeta


Postup :

1.



Extrakce: a) Pro extrakci efedrinu nebo pseudoefedrinu je rozemeleme, prášek smícháme s methanolem, pak necháme odstát, poté přefiltrujeme, tekutinu dáme do misky a postavíme ji na mírný oheň, aby se methanol odpařil. b) Pro extrakci červeného fosforu namočíme škrabku ze zápalkové krabičky do rozpouštědla (methanol, aceton, .




.) a pak ji jemným seškrabáváním vyjměte, fosfor můžete také sbírat z konců zápalek c) Chcete-li extrahovat jód, nalijte barvivo do kádinky a přidejte dvojnásobný objem peroxidu vodíku a trochu kyseliny chlorovodíkové, po 50 minutách míchání přefiltrujte. 2. Jód se extrahuje z kádinky.



Reakce: Do Erlenmeyerovy baňky nalijte vodu a červený fosfor, pak postupně přidávejte jód. Tato reakce je exotermická a vzniká při ní toxický plyn, proto pomocí trubičky přesměrujte kouř do vody, pak přidejte efedrin nebo pseudoefedrin (lze použít mírný zdroj tepla) Po 1 hodině a 30 minutách ponořte Erlenmeyerovu baňku na 10 minut do studené vodní lázně.



3. Filtrace :

Roztok přefiltrujte (zachycený červený fosfor lze znovu použít).


4. Zakládání :

Do roztoku přidejte led, pak po malých dávkách hydroxid sodný, abyste dosáhli pH 13 nebo 14 (změna z kyseliny na zásadu), pak trisíran sodný.


5. Separace: Vložte do roztoku trisulfid sodný:

Přidejte rozpouštědlo a počkejte, až se kapaliny řádně oddělí, pak je oddělte pipetou.


6. Krystalizace (kapalina -> prášek)



Vytvořte generátor plynného chlorovodíku, do uzavíratelné nádoby vložte několik kousků hliníku a pak trochu kyseliny chlorovodíkové, pomocí trubičky nasměrujte plyn do roztoku Poté roztok přefiltrujte, získaný prášek je metamfetamin.



7. Rekrystalizace (prášek -> krystal)





Metamfetamin se přidá do nádoby s acetonem (100 ml na 40 g metamfetaminu + 9,5 ml vody) a zahřeje se na 52-54 °C, poté se nechá přibližně 3 hodiny chladnout při pokojové teplotě a poté se vloží na 2 hodiny do mrazáku NEBO do alkoholu, který se nechá odpařit.
 

Hasan

Don't buy from me
New Member
Language
🇹🇷
Joined
Sep 4, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Kolik lží zde mluvíte
 

Hasan

Don't buy from me
New Member
Language
🇹🇷
Joined
Sep 4, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
O kolika lžích mluvíte? Vaše znalosti chemie jsou nulové. Říká 5 ml čisté vody a bude se vařit 1,30 minuty, že? Jste snad hloupý? Kdo může ztratit 5 ml vody za 1,30 hodiny, idiote?
 

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Inspiroval jsem se následujícím vláknem, které ukazuje, jak syntetizovat pervitin po moskevské cestě


Toto vlákno bylo samo vytvořeno z videa (viz vlákno), já jsem pouze přeložil a přeformuloval věty, aby lidé, kteří mluví mým jazykem, lépe rozuměli, jediné, co jsem změnil, bylo "2ml" na "5ml

Takže prosím, buďte ke mně uctiví a přestaňte lidem nadávat do 'idiotů', zvlášť když jste tu noví, i když se v chemii moc nevyznám, můžete mi to s úctou říct
 
Top