Question Εναλλακτικές επιχειρηματικές ιδέες με τη χρήση escrow, κρυπτογράφησης και παραμονή σε ασφαλές περιβάλλον

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Μια ερώτηση, ή μάλλον μάλλον πρόκειται μάλλον για δημοσκόπηση. Παρατηρώ ότι η πλειονότητα των αγορών χρησιμοποιεί μόνο XMR. Ποια είναι η προτίμησή σας όταν χρησιμοποιείτε κρυπτογράφηση; Και αν υπήρχε ένας άλλος τρόπος για τη διενέργεια συμφωνιών escrow χωρίς τη χρήση κρυπτογράφησης, αλλά εξακολουθώντας να παραμένει ανώνυμη, θα είχε κανείς μια ιδέα για το πώς μπορεί να γίνει αυτό και αν ναι, θα ήταν δυνατόν να εφαρμοστεί; Προφανώς τα μετρητά και οι νεκρές πτώσεις ή οι νεκρές πτώσεις και η εμπορία προϊόντων ίσης αξίας είναι καλές. Αλλά για μια διαδικτυακή αγορά πρέπει να υπάρχει τρόπος να εφαρμοστεί ένα ασφαλές ολοκληρωμένο σύστημα που να συνδέει διαφορετικά μέρη του κόσμου όπου θα μπορούν να γίνονται συμφωνίες οι οποίες θα κρατούν όλους ασφαλέστερους αφού ακόμα και η χρήση του XMR έχει κινδύνους. Σε τελική ανάλυση, η ελαχιστοποίηση του κινδύνου τόσο για τους αγοραστές όσο και για τους πωλητές θα πρέπει να είναι ένας στόχος που μοιραζόμαστε όλοι, ακόμη και αν αυτό σημαίνει ότι χάνουμε λίγο κέρδος εδώ και εκεί. Υποθέτω ότι αυτό ακούγεται τρελό, αλλά μεγαλώνοντας σε αυτή τη δουλειά διδάχτηκα να βάζω τους ανθρώπους πάνω από τα κέρδη και πάνω απ' όλα να ελαχιστοποιώ τον κίνδυνο, ακόμη και αν αυτό σημαίνει ότι χάνω λίγα χρήματα.
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
84
Reaction score
90
Points
18
Deals
16
Αν θέλετε να προστατεύσετε την ανωνυμία σας χρησιμοποιήστε "ψυχρά πορτοφόλια" τα καλύτερα κατά τη γνώμη μου είναι το πορτοφόλι Edge δεν είναι KYC επαλήθευση ή πορτοφόλι εμπιστοσύνης,άκουσα ότι το πορτοφόλι Trezor λειτουργεί το ίδιο αλλά δεν το έχω δοκιμάσει ακόμα. Αν λαμβάνετε bitcoin swap σε monero ,αλλά ο καλύτερος τρόπος είναι s να δεχτεί μόνο XMR πιο ασφαλή και χαμηλότερη αμοιβή χωρίς excange ανάγκη it.Another επιλογή είναι Electrum πορτοφόλι για Tails.Edge πορτοφόλι είναι το καλύτερο και έχει πολύ χαμηλές αμοιβές .:)
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Έτσι, πολλές αγορές χρησιμοποιούν το XMR με τη μεσεγγύηση των αγορών. Νομίζω ότι αυτό συμβαίνει επειδή αυτό είναι το καλύτερο πράγμα αυτή τη στιγμή. Νομίζω ότι οι συναλλαγές είναι μια πολύ ενδιαφέρουσα ιδέα.
 

QueenNefer

Don't buy from me
Member
Joined
May 13, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Πώς θα λειτουργούσε το πράγμα της διαπραγμάτευσης ; Καμιά ιδέα;

Αυτή τη στιγμή εργαζόμαστε πάνω σε μια ολοκαίνουργια δομή με εντελώς νέα πρότυπα όσον αφορά την ιδιωτικότητα και την ανωνυμία.

Οποιαδήποτε διορατικότητα εκτιμάται.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Είστε προμηθευτής; Υποθέτω ότι θα μπορούσατε να ανταλλάξετε έναν άλλο πωλητή χύμα, ώστε ο καθένας σας να έχει μια ποικιλία προϊόντων για τους πελάτες
 
Top