Τρέχουσα ευκολότερη μέθοδος σύνθεσης μεθαμφεταμίνης από υδροχλωρική εφεδρίνη

oppengruppen

Don't buy from me
New Member
Joined
May 26, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
1
Γεια σας! Πολύ νέος εδώ, και έλεγξα σχεδόν κάθε μέρος σχετικά με τη μετατροπή της εφεδρίνης σε μεθαμφεταμίνη σε όλο το σκοτεινό δίκτυο. Τώρα, δεν έχω υπόβαθρο στη χημεία, καθώς αυτό συμβαίνει, αγωνίζομαι να βρω την πιο βέλτιστη μέθοδο για να το κάνω αυτό.

Απ' ό,τι κατάλαβα, αν έχετε στα χέρια σας υδροχλωρική εφεδρίνη, η πιο "καθαρή", ευκολότερη, λιγότερο περίπλοκη και πιο "εφικτή" μέθοδος για έναν πρωτάρη είναι μέσω HI/redP;

Πήρα τις γενικές μεθόδους μέσω των οποίων συντίθεται η μεθαμφεταμίνη από την εφεδρίνη με HI/redP, αλλά το μυαλό μου μπερδεύτηκε λόγω του τεράστιου όγκου των διαφορετικών αναρτήσεων και blogs...

Η ερώτησή μου είναι, ποιος είναι ο αποδεκτός σήμερα "πιο βολικός τρόπος μετατροπής δισκίων υδροχλωρικής εφεδρίνης σε μεθαμφεταμίνη"; Και ποιος οδηγός είναι ο πιο ολοκληρωμένος και με τα πάντα συμπεριλαμβανόμενος οδηγός για τον συγκεκριμένο τρόπο;

Οποιαδήποτε απάντηση θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα! Συγγνώμη αν αυτό είναι υπερβολικό btw, απογοητεύτηκα πολύ τις τελευταίες 3 μέρες της "έρευνάς" μου προσπαθώντας να καταλήξω σε έναν μόνο ολοκληρωμένο οδηγό...
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Γρήγορα και βρώμικα 1 2 3 τιτλοποιήστε τις πρόδρομες ουσίες σας πιθανόν να καταλήξει να είναι περισσότερο σαν ένα σημείο πέντε σημείο τρία αλλά αυτό εξαρτάται από τα προϊόντα εκκίνησης σας παλιομοδίτικη ώθηση και έλξη θα μπορούσα να κάνω ακόμα και ένα δοχείο παλιάς σχολής η ιδέα είναι να μην πάτε στο μικρο με αυτό στην αρχή μην βιάζεστε ο θεός σεξ μην είστε μαστουρωμένοι αν μπορείτε να πάρετε το κόκκινο κατούρημα στο μάτι είσαι έτοιμος φίλε μου το μεγαλύτερο λάθος αυτού του μηνύματος να μην πας αρκετά μακριά ή να φρικάρεις όταν αρχίζει να φουσκώνει είναι δίκη εκεί μέσα φίλε μου κράτα κάποιου είδους σημειώσεις όπως και να θέλεις να τις εξασφαλίσεις μέχρι να κάνεις σημειώσεις πολύ συγκεκριμένες σημειώσεις και να στοχεύεις στον στόχο να μην κάνεις ποτέ το ίδιο λάθος δύο φορές δεν υπάρχουν θερμοκρασίες χρόνου διαθέσεις τα πάντα και αυτό είναι αυτονόητο αλλά κάψτε όλη τη διαδικασία που χρησιμοποιείτε πώς λειτουργεί τι πραγματικά συμβαίνει αυτό θα σας γλιτώσει από πολλούς πονοκεφάλους ή μπορείτε να ρίξετε και τα τρία αυτά μέσα σε ένα ποτήρι να το πετάξετε στον καυστήρα και να ελπίζετε ότι θα πάρετε κάτι και μετά απλά ποτέ ποτέ ποτέ ποτέ ποτέ ποτέ ποτέ ποτέ ποτέ ποτέ ποτέ ποτέ μην αναφέρετε ότι είστε η πηγή θα πρέπει να είναι χρυσός λυπάμαι θα μπορούσα να μπω σε θα μπορούσα να μπω στην επιστήμη θα μπορούσα να μπω στην χημεία θα μπορούσα να μπω στην εργαστηριακή τεχνική θα μπορούσα να μπω στα λάθη και τις παγίδες που έχω κάνει αλλά αν όλα αυτά τα ταξίδια δεν αξίζουν τον κόπο για σένα τότε απλά αγόρασε το φθηνότερο είναι πιο εύκολο πολύ καλύτερο για την υγεία σου και θα σε προφυλάξει από το να έχεις την κωλοτρυπίδα σου δακτυλιωμένη στο μέγεθος του μπουκαλιού του κρασιού παρθένος πρώτα καλή τύχη στο καλό φίλε μου
 

oppengruppen

Don't buy from me
New Member
Joined
May 26, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
1
Σας ευχαριστώ φίλε μου, καλή τύχη και σε εσάς! Θα φροντίσω να ακολουθήσω τις συμβουλές σας. :D
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Ιώδιο, υποφωσφορικό οξύ
 

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
59
Reaction score
33
Points
18
Εκχυλίστε τα δισκία με μεθανόλη, φιλτράρετε, απορρίψτε τα σκουπίδια στο φίλτρο και εξατμίστε το διήθημα μεθανόλης σιγά σιγά παίρνετε εφεδρίνη. Ανακατέψτε καλά την εφεδρίνη κόκκινου φωσφόρου και τους κρυστάλλους ιωδίου 1:3:5 προσθέστε 1:2 ποσότητα νερού: όλο το βάρος του μίγματος (συνιστώ να το προσθέσετε μέσω του ψυκτήρα παλινδρόμησης ενώ είναι συνδεδεμένος γιατί το αέριο που απελευθερώνεται είναι θανατηφόρο) παλινδρόμηση για 24 σε χαμηλή θερμοκρασία, ψύξη, φιλτράρισμα, κορεσμός με την ίδια ποσότητα νερού, βασικοποίηση με 20%-25% διάλυμα naohwater εκχύλιση με dcm 3-4 φορές, συλλογή εκχυλισμάτων, ξήρανση με MGSO4 ή NA2SO4, εξάτμιση dcm, φυσαλίδες αερίου HCL μέσω του αριστερού λαδιού μετά την εξάτμιση dcm, συλλογή στερεού, αφήστε το σε φύλλο φίλτρου για ξήρανση.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Αχ οι μέρες του άφθονου υδροϊώδους οξέος 57% 1 2 3 push pull κόκκινο άσπρο και μπλε ίδια διαδικασία βασικά δεν έχω γνωρίσει κάποιον που θα μπορούσε να το κάνει σε ένα μπολ προσθέτοντας συνεχώς ιώδιο δεν ήταν η πιο αιχμηρή μπανάνα και ένα φαρδύ σακίδιο αλλά δούλευε
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
Ορίστε! Δοκιμάστε ΑΥΤΟ, δεν μπορεί να είναι πιο απλό από αυτό.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Άλας αμμωνίου, αλισίβα(=αμμωνία) και λίθιο από μια μπαταρία. Σε υγρό εκκίνησης (αιθυλαιθέρας και επτάνιο) υπάρχει ένα βίντεο που ψάχνω που να δείχνει αυτή τη μέθοδο. Κάθε γωνιά κόπηκε μέχρι να μπορεί να το κάνει ένας μαθητής της 3ης δημοτικού.
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
Athena Leaks
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Σωστά. Έχω δει επίσης μερικές παραλλαγές που ήταν ακόμα "διαλυμένα ηλεκτρόνια" ή αλλιώς αντιδράσεις σημύδας. Κάποιοι καθαρίζουν τα χάπια, κάποιοι φτιάχνουν πρώτα το se (και άλλοι τα ανακατεύουν όλα μαζί... αν έχεις εργαστηριακό γυαλί μπορείς να βελτιώσεις τη μέθοδο απλά κάνοντας μια επεξεργασία, αλλά δεν έχω διαβάσει τη συζήτηση για το αν αξίζει τον κόπο να περάσουν 2 ώρες για την απόσταξη του επτανίου από τον αιθέρα
 

Honky

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Jul 19, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Ποια είναι η διαφορά μεταξύ του φωσφορικού οξέος H3PO4 και του υποφωσφορικού οξέος H3PO2 και ποιος είναι κατάλληλος;
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
TRBCMeAaEu


Το H3PO2 είναι πιο όξινο από το H3PO4 και αποτελεί καλύτερο αναγωγικό μέσο. αυτή η μέθοδος χρησιμοποιεί τόσο την εφεδρίνη όσο και το H3PO2. είναι αυτό που ψάχνατε; ^_^
 

Honky

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Jul 19, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Εκεί που ζω το φωσφορικό οξύ H3PO4είναι εύκολα διαθέσιμο, ενώ το υποφωσφορικό οξύ H3PO2 είναι πολύ σπάνιο
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
ελέγξτε αυτό το νήμα sciencemadness! η απάντηση του χρήστη solo περιέχει μια σύνθεση για το H3PO2. ελπίζω αυτό να βοηθήσει!!
 
Top