Έχει δοκιμάσει κανείς εδώ το IV 4-MMC Mephedrone;

TheMapleSyrup

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 7, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Το ότι η μεφεδρόνη μύριζε πάντα κάτουρο γάτας ήταν κάποτε αλήθεια. Όμως οι άνθρωποι έχουν βρει άλλους τρόπους σύνθεσής της τώρα που δεν αναδίδουν καμία οσμή. Μπορεί και βγαίνει τώρα ως άοσμη πολύ ελαφριά καθαρή λευκή χνουδωτή σκόνη, και δεν σας αφήνει να μυρίζετε τίποτα. Εξακολουθεί να ελέγχεται στο FTIR ως καθαρό.
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
χμμ ενδιαφέρον, το δοκίμασα για πρώτη φορά φέτος και από τότε έχω κάνει περίπου 50gs ίσως.

Δεν είχα καθόλου επίγνωση του ΠΟΣΟ πολύ μύριζα.
Εννοώ ότι ήξερα ότι μύριζα, αλλά δεν είχα συνειδητοποιήσει ότι οι άνθρωποι μπορούσαν να το μυρίσουν από απόσταση 3 μέτρων.

αλλά πώς γίνεται ένας διαφορετικός τρόπος σύνθεσης να εξαλείφει την οσμή αν η ίδια η ουσία είναι η ίδια;

Ξέρω ότι μπορεί να είναι σε μορφή HCl και σε κρυσταλλική μορφή, αλλά νομίζω ότι και το HCl σε άφηνε να μυρίζεις. έχω διαβάσει πολύ γι' αυτό.

Ίσως τότε να μην είναι η μεφεδρόνη;
 
View previous replies…

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
αυτά τα τραντάγματα είναι εγκεφαλικά ζάπινγκ, κάτι φυσιολογικό μετά την κατάχρηση ισχυρών απελευθερωτών σεροτονίνης.

δεν μου συνέβη ποτέ μετά από 3cmc για παράδειγμα, εννοώ ότι μου συνέβη πρόσφατα αλλά μετά από κατάχρηση meph για 3 μήνες.

Αυτό συμβαίνει εξαιτίας της μείωσης της σεροτονίνης.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Ναι, μπορείς να συμπεράνεις κατά κάποιο τρόπο ότι είναι ο εγκέφαλός σου που προσπαθεί να επανασυνδεθεί αφού έχουν καεί όλες οι συνάψεις ;]
 
Top