Πώς μάθατε για εμάς; Είναι σημαντικό για εμάς.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,712
Points
113
Deals
666
Πώς μάθατε για το φόρουμ μας;
Παρακαλούμε αφήστε πληροφορίες στα σχόλια σχετικά με το πώς μας βρήκατε
 

limpbizkuit65

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Για πρώτη φορά σας βρήκα σε ένα Darknet Index, νομίζω ότι ήταν το darknet.live, στη συνέχεια έχασα τον σύνδεσμο και πριν από μερικές ημέρες ο προμηθευτής εργαστηρίου μου από την ASAP Market με έστειλε εδώ για να κάνω την εργασία μου για τη χημεία πριν από την έναρξη της παραγωγής.
 

Sbalscr

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Χρησιμοποίησα αυτόν τον ιστότοπο και στο παρελθόν, αλλά αρχικά κατευθύνθηκα εδώ από έναν χρήστη του Reddit
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
νέος σε ένα φόρουμ,πέρασα τις τελευταίες τρεις ημέρες αναλύοντας το breaking bad βίντεο της σύνθεσης a-pvp,τώρα im εδώ,έπρεπε να ήμουν εδώ πριν από χρόνια,είναι μια πραγματική ιστορία.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Δύο άτομα που δεν γνωρίζω με προσκάλεσαν για 2 ημέρες, από το reddit, όπου συμμετέχω στα υποreddit χημείας και φαρμάκων.
 

KlintoL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 12, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
στο youtube, από όλα τα μέρη :D
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,712
Points
113
Deals
666
Δυστυχώς, το κανάλι μας στο youtube βρίσκεται στα πρόθυρα του κλεισίματος, ορισμένα βίντεο έχουν ήδη διαγραφεί.
 

KlintoL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 12, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Ναι πράγματι, παρατήρησα ότι η σύνθεση της αμφεταμίνης από το αμάλγαμα p2np + al εξαφανίστηκε :(

καλά είναι το youtube άλλωστε:')
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,712
Points
113
Deals
666
Ετοιμάζουμε κάποιες πραγματικά επαναστατικές μεθόδους σύνθεσης. Ελπίζουμε ότι θα προλάβουμε να τις δημοσιεύσουμε στο κανάλι πριν αυτό κλείσει.
 

m1000

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 15, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Σερφάροντας στο πρόγραμμα περιήγησης Tor, αναζητώντας συνδέσμους που ήταν ακόμα ζωντανοί. Τελικά με οδήγησαν σε αυτό το μέρος.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Μου το έδειξε ένας έμπιστος φίλος, στον οποίο είχα συμβάλει κάπως στην εκπαίδευση όσον αφορά τις παρασκευαστικές σκοτεινές τέχνες.
 

89WK89

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 9, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
χάρηκα πάρα πολύ που βρήκα αυτό το εξαιρετικά χρήσιμο φόρουμ μέσω του youtube
 

Thomas

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 18, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Ένας φίλος με συνέστησε. Ευχαριστώ για τη δουλειά και τη βοήθειά σας
 

lokozombo

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 20, 2023
Messages
11
Reaction score
4
Points
3
Όταν οι ταινίες του youtube εξαφανίστηκαν άρχισα να κατεβάζω όλες τις γνώσεις από παντού. Όταν ψάχνω κάτι που θέλω να γνωρίσω καλύτερα, θα έχω πάντα περισσότερα στο τέλος. Νομίζω ότι αυτό ήταν στο vk.com
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
Ναι, ευχαριστώ για το σχόλιο. αυτό είναι που μαθαίνω να κάνω. να παίρνω πληροφορίες όσο είναι διαθέσιμες και να τις αποθηκεύω.
 

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Άκουσα από τα απολύτως απίστευτα βίντεο YT σας. Ήταν αρκετά ειρωνικό, επειδή προσπαθούσα να συνθέσω 4-FA χρησιμοποιώντας τη μέθοδο αναγωγής NaBH4 και δυσκολευόμουν πολύ.
Στη συνέχεια, δημοσιεύσατε το βίντεο, μέσα σε λίγες ημέρες. Ήταν σαν ένα σημάδι από τους παντοδύναμους θεούς των ναρκωτικών!
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Μοιραστείτε την εμπειρία σας από τη σύνθεση 4-fa. Πρόκειται για μια ενδιαφέρουσα ουσία που λαμβάνεται πιο εύκολα από ευφορικές ουσίες τύπου αμφεταμίνης.
 

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Ειλικρινά, δεν αισθάνομαι τίποτα διαφορετικό από την κανονική αμφεταμίνη που έφτιαξα. Έχω την αίσθηση ότι ίσως είναι επειδή πρόκειται για ρακεμικό μείγμα. Μόλις πήρα λίγο D-(-)-Ταρταρικό οξύ και θα δώσω μια ευκαιρία στην οπτική ανάλυση για να δω αν το ισομερές D-4-FA δίνει πράγματι κάποια ευφορία.

Επίσης, σκέφτηκα ότι ίσως ήμουν μόνο εγώ που δεν αισθάνθηκα καμία ευφορία από αυτό, οπότε το έστειλα σε έναν φίλο που είναι πιο έμπειρος στις αμφεταμίνες, και είπε ότι ούτε αυτός αισθάνθηκε καμία.

Δεν είμαι σίγουρος τι, αν έκανα κάτι, έκανα λάθος, επειδή έχω την κανονική ανταπόκριση της αμφεταμίνης από αυτό.

Υ.Γ. Όλα τα αντιδραστήρια που χρησιμοποίησα για να φτιάξω το 4F-P2NP ήταν ποιότητας ACS, και ανακρυσταλλώσα το 4F-P2NP αρκετές φορές. Επομένως, αμφιβάλλω ότι ήταν αυτό.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Το 4-fa προκαλεί ευφορία όταν λαμβάνεται από το στόμα σε δόση 200mg+
 

adiggels

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 23, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Πρώτα είδα τα βίντεο σας στο yt τα οποία είναι απολύτως τα καλύτερα και τόσο βοηθητικά, οπότε άρχισα να ψάχνω λίγο και έπεσα πάνω στο φόρουμ, τόσο χαρούμενος που το έκανα!
 
Top