Πώς μπορώ να αποκτήσω πρόσβαση στο τμήμα RC;

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Για να αποκτήσετε πρόσβαση, πρέπει να είστε ενεργός συμμετέχων στο φόρουμ. Στην ενότητα RC, δημοσιεύουμε τα πιο πολύτιμα έργα. Για παράδειγμα, η σύνθεση ενός νόμιμου κανναβινοειδούς (WoW!).
Οι πιο ενεργοί χρήστες του φόρουμ θα έχουν το δικαίωμα να εκδώσουν πρόσκληση σε κάποιον άλλον.
Γράψτε τις αιτήσεις για μια πρόσκληση εδώ.
 
Last edited by a moderator:

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
Μπορώ να επιβεβαιώσω ότι έχουν σύνθεση για κανναβινοειδή που δεν βασίζονται σε ινδόλη, γεγονός που θα τα καθιστούσε νόμιμα στη Γερμανία, την Ελβετία που έχουν νόμους κατά των ομάδων ουσιών - δυνητικά νόμιμα σε οποιαδήποτε χώρα με "νόμο κατά των ουσιών" ως εκ τούτου αυτά τα κανναβινοειδή είναι πιθανώς νόμιμα σε όλο τον κόσμο
 

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
Όχι. Στις ΗΠΑ, ο Νόμος περί Ελέγχου Αναλόγων Φαρμάκων (1986;) λέει ότι αν περπατάει σαν πάπια, μιλάει σαν πάπια, είναι ισομερές μιας πάπιας, είναι εστέρας μιας πάπιας, ή διακηρύσσεται ότι είναι κάποιο από αυτά, ή παρουσιάζεται ότι έχει αποτέλεσμα παρόμοιο με κάποιο από αυτά... τότε είναι πάπια. Μια παράνομη πάπια. Αυτό σημαίνει ότι απλά και μόνο λέγοντας κάτι όπως "αυτό είναι ένα κανναβινοειδές και θα σας φτιάξει" η ουσία καθίσταται παράνομη. Οι νόμοι περί αναλόγων είναι τόσο ευρύτατοι και ανοιχτοί σε ερμηνείες (ή καταχρήσεις) που υπάρχουν χημικές ουσίες που δεν έχουν ακόμη σκεφτεί και οι οποίες είναι ήδη, τεχνικά, παράνομες βάσει αυτών των νόμων. Υπάρχουν και άλλες χώρες εκτός από τις ΗΠΑ που έχουν νόμους περί αναλόγων.
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Θα ήθελα να ζητήσω πρόσβαση σε αυτό το τμήμα. Διαθέτω ένα βαθύ πηγάδι γνώσεων και πολλές απόψεις, οπότε νομίζω ότι θα ήμουν χρήσιμος εκεί. Εντάξει, ευχαριστώ.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Ενδιαφέρομαι για τον τρόπο με τον οποίο χορηγείται σε ένα άτομο πρόσβαση στο τμήμα RC; Το έχω σκεφτεί αυτό από τότε που παρατήρησα ότι δεν δίνεται απλά όπως είναι ένας λογαριασμός.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Έχω την Alpha-PiHP.
Πρέπει να αποκτήσω πρόσβαση στο τμήμα RC πριν αρχίσω να τρώω πρόσωπα.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Είμαι αρκετά ενεργός για να αποκτήσω πρόσβαση στο τμήμα RC;
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Έχω τα προσόντα για την επιτροπή RC; Εκεί βρίσκεται το μεγαλύτερο μέρος της εμπειρίας μου και νομίζω ότι θα είχα περισσότερα να προσφέρω εκεί
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Θα ήθελα να αποκτήσω πρόσβαση στο τμήμα RC
 

jeffersonelk

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 10, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Γεια σας Θα ήθελα να γίνω μέλος του τμήματος RC. Ευχαριστώ
 

th3pri3st

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Θα ήθελα πολύ να μου χορηγηθεί πρόσβαση στο τμήμα RC, ώστε να μπορέσω να αποκτήσω περισσότερες γνώσεις για τα συνθετικά κανναβοειδή. Θα ήθελα τελικά να γίνω πωλητής σε μικρή κλίμακα.
 

mynameisunkown

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
5
Reaction score
6
Points
3
Θέλετε να συμμετάσχετε, ο προμηθευτής μου σε κανναβινοειδή συνελήφθη, κατέβηκα σε μια τρύπα κουνελιού για να πάρω ξανά στα χέρια μου το προϊόν :)
 

micheldctor

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jan 4, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
καλησπέρα, θα ήθελα να έχω πρόσβαση στο rc, από τότε που σας ανακάλυψα η ζωή μου έχει αλλάξει... χαιρετισμούς
 

Plantguy

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 22, 2023
Messages
14
Reaction score
0
Points
1
Γεια σας αυτός ο ιστότοπος είναι φοβερός ήμουν σε αυτόν για λίγο καιρό και έχασα τον παλιό μου λογαριασμό δεν υπάρχει πλέον δεν κατάφερα ποτέ να δω τη σελίδα rc Ελπίζω να πάρω μια πρόσκληση!!!
 

Dr. X

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 24, 2023
Messages
43
Reaction score
18
Points
8
Μπορώ να αποκτήσω πρόσβαση;
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
61
Reaction score
43
Points
18
Deals
1
Γεια σας, θα ήθελα πρόσβαση στο τμήμα rc. Είμαι πρόθυμος να συνεισφέρω όσο μπορώ. Μπορώ επίσης να συνεισφέρω προσθέτοντας περιεχόμενο σχετικά με άλλες πτυχές των επιχειρήσεων, αν χρειαστεί.
 

opioidman

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 30, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Θα ήθελα να έχω πρόσβαση στο τμήμα RC, έχω infos σχετικά με τα νέα οπιοειδή RC που βγαίνουν τον επόμενο μήνα . Έχω επίσης μια βαθιά εμπειρία στο παιχνίδι RC των οπιοειδών. Im 40/centrale europe
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Μπορώ να έχω ήδη πρόσβαση; Είμαι εδώ αρκετό καιρό και έχω ένα λογικό αριθμό αξιοπρεπών αναρτήσεων
 

opioidman

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 30, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Μπορώ να έχω πρόσβαση; , έχω πληροφορίες σχετικά με την κυκλοφορία νέων συνθετικών οπιοειδών τον επόμενο μήνα. Στην υγειά σας
 

dd^YrVmgVfy#8nL4GN^J

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 14, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Προφίλ --> Αναβαθμίσεις λογαριασμού --> "Πρόσβαση στο τμήμα RC" --> $1,000.00

Στην υγειά μας
 
Top