Πώς μπορώ να αποκτήσω πρόσβαση στο τμήμα RC;

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Για να αποκτήσετε πρόσβαση, πρέπει να είστε ενεργός συμμετέχων στο φόρουμ. Στην ενότητα RC, δημοσιεύουμε τα πιο πολύτιμα έργα. Για παράδειγμα, η σύνθεση ενός νόμιμου κανναβινοειδούς (WoW!).
Οι πιο ενεργοί χρήστες του φόρουμ θα έχουν το δικαίωμα να εκδώσουν πρόσκληση σε κάποιον άλλον.
Γράψτε τις αιτήσεις για μια πρόσκληση εδώ.
 
Last edited by a moderator:

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Θα ήθελα να έχω πρόσβαση στο τμήμα RC, καθώς εκεί βρίσκεται η πλειονότητα της εμπειρίας μου και εκεί μπορώ να συνεισφέρω τα μέγιστα.
 

Doc/Rackstackers

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 21, 2022
Messages
4
Reaction score
12
Points
3
Είμαι ένα αρκετά ενεργό μέλος από την αρχική μου εγγραφή και ελπίζω να γίνω μόνο πιο ενεργός, όσο το επιτρέπει ο χρόνος. Θα ήθελα πολύ να μου χορηγηθεί πρόσβαση στο τμήμα rc, και μπορώ να σας διαβεβαιώσω ότι θα αντιμετωπίσω το φόρουμ με σεβασμό και επαγγελματισμό. Το BB υπήρξε ένας φάρος του "τι πρέπει να κάνουμε" σε αυτούς τους δύσκολους καιρούς για τους darknet originals. Παρακολουθώντας το ένα site-άγκυρα μετά το άλλο να πέφτει στην απληστία, τις απάτες και το LE, οι αρχές στις οποίες κρατάτε τους εαυτούς σας και την κοινότητά σας είναι αυτό για το οποίο πρέπει να αγωνίζεται κάθε πουρίστας. Ανεξάρτητα από το αν μου επιτρέπεται ή όχι η πρόσβαση στο τμήμα RC, να ξέρετε ότι το BB είναι το σπίτι μου στο dn και είμαι εξαιρετικά ευγνώμων για όλη τη σκληρή δουλειά που κάνετε!!!
 

ProxyProxy

Don't buy from me
New Member
Joined
May 23, 2023
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
Γεια σας, επιθυμώ να υποβάλω αίτηση για αυστηρά μη εμπορική πρόσβαση στο τμήμα RC. Θεωρώ τον εαυτό μου ενθουσιώδη και όχι κατασκευαστή, δεδομένου ότι δεν διαθέτω εργαστήριο και δεν πρόκειται να αποκτήσω σύντομα. Ως εκ τούτου, το ενδιαφέρον μου για το τμήμα RC είναι καθαρά για να ικανοποιήσω την πνευματική μου περιέργεια και να παραμείνω ενήμερος για τα πρόσφατα γεγονότα στη μυστική σκηνή όσον αφορά τις τεχνικές σύνθεσης και τις σχέσεις δομής-λειτουργίας. Καταλαβαίνω το ποσό των χρημάτων, του χρόνου και της προσπάθειας που απαιτείται για την παραγωγή νέων RC. Ως εκ τούτου, θα τηρήσω και θα σεβαστώ την ανάγκη σας για μυστικότητα. Μπορεί να μην έχω τις περισσότερες αναρτήσεις σε σύγκριση με άλλα μέλη του φόρουμ, αλλά προσπαθώ πάντα να τις κάνω όσο το δυνατόν πιο μακροσκελείς και ενημερωτικές, καθώς αυτός είναι ο καλύτερος τρόπος για να προωθηθεί μια πνευματική συζήτηση. Εκτιμώ ότι εξετάζετε την υποψηφιότητά μου. Αν δεν έχετε πειστεί για τα κίνητρά μου μέχρι στιγμής, επιθυμώ να προσφέρω τις υπηρεσίες μου για να βοηθήσω στην επέκταση του τμήματος Wiki του φόρουμ με αντάλλαγμα την πρόσβαση στο τμήμα RC. Εάν ενδιαφέρεστε, παρακαλώ στείλτε μου ένα μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου για να μου πείτε πώς μπορώ να βοηθήσω. Ευχαριστώ.
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
Γεια σας, θα είμαι ειλικρινής αμέσως, θέλω να μπω στο τμήμα RC προκειμένου να βγάλω χρήματα. Βρίσκομαι σε πολύ δύσκολη θέση τώρα, αλλά οι παλιές μου σπουδές και η απέραντη αγάπη μου για τη χημεία με έφεραν εδώ, στο φόρουμ σας. Έχω μεγάλο σεβασμό για τη δουλειά σας, και αφού παρακολούθησα βίντεο με συνθέσεις διαφόρων ουσιών, πείστηκα όλο και περισσότερο για τον επαγγελματισμό σας. Θα σας είμαι πολύ ευγνώμων σε περίπτωση θετικής ετυμηγορίας.
 

sizofrexx

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2022
Messages
14
Reaction score
10
Points
3
Γεια σας, θέλω να αποκτήσω πρόσβαση στο τμήμα RC, αλλά δεν έχω τόσα πολλά χρήματα. Δεν μπορώ να μπω στο φόρουμ λόγω της δουλειάς μου, προσπαθώ να μπαίνω όσο περισσότερο μπορώ.
 

ginadin

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
2
Reaction score
12
Points
3
Ανυπομονώ να αφιερώσω αρκετό χρόνο στην ακρόαση και να αποκτήσω αρκετή φήμη ώστε να αποκτήσω πρόσβαση στην ομάδα RC
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Υποβολή αίτησης για πρόσβαση στο τμήμα RC. Προσπαθώ να δημοσιεύω πράγματα που μπορεί να βοηθήσουν άλλους και ενδιαφέρομαι πολύ να βλέπω όλες τις ερευνητικές χημικές ουσίες που κυκλοφορούν
 

Cool5678

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 21, 2023
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
Καλησπέρα, θέλω να αποκτήσω πρόσβαση στο τμήμα RC
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
365
Reaction score
177
Points
43
Καλησπέρα μπορώ να συμμετάσχω παρακαλώ 😃
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Γεια σας, σας έδωσα την πρόσβαση.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
365
Reaction score
177
Points
43
Σας ευχαριστώ κύριε
 

SkylineSalesCannaboids

Don't buy from me
Resident
Joined
May 11, 2023
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Θα ήθελα πολύ να έχω πρόσβαση στο τμήμα RC. Βρίσκομαι στη διαδικασία να κάνω τα πάντα για να γίνω πωλητής και κατασκευαστής. Ειδικεύομαι στα συνθετικά κανναβινοειδή. Έχω μαγειρέψει 5fadb, mdmb-4en-pinaca ή αλλιώς 5cladba, adb-pinaca, 5fmdmb2201 και adb-butanica. Εκτιμώ την κοινότητα και θα ήθελα πολύ να μοιραστώ τις γνώσεις μου με όποιον θέλει να ξεκινήσει το δικό του εργαστήριο. Ειρήνη ✌️ ☮️ και ευημερία ✨️. Καλή σας μέρα.
 

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
Θα ήθελα να αποκτήσω πρόσβαση στο τμήμα rc.
Μου αρέσει να σχεδιάζω και να δοκιμάζω νέα φάρμακα και θα ήμουν ευτυχής να συζητήσω κάποιες ιδέες.
 

thevines2

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 9, 2023
Messages
20
Reaction score
8
Points
3
Εξακολουθώ να ελπίζω ότι μπορώ να μπω εκεί είμαι σε rcs 15 χρόνια +
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Γεια σας, είμαι πολύ μακριά από το profi. Είμαι απλά ένας νέος και θέλω να μάθω περισσότερα για τη χημεία.
 

BlueCat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
17
Reaction score
9
Points
3
Γεια σας. Πιθανώς είμαι νέος όσον αφορά τον χρόνο εγγραφής, αλλά πιθανότατα γνωρίζετε ήδη με ποιους όρους συμβάλλω στην ανάπτυξη του φόρουμ. Θα εκτιμούσα αν ανοίγατε και για μένα αυτή την πόρτα.
Ευχαριστώ 😊
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Θα ήθελα πρόσβαση στο τμήμα RC. Παραμονεύω συχνά, δημοσιεύω συχνά και προσπαθώ να φτιάχνω καλό περιεχόμενο για τα φόρουμ
 

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
Γεια σας, μπορώ, παρακαλώ, να έχω πρόσβαση στο τμήμα RC; Είμαι χημικός τεχνικός βοηθός με εξειδίκευση τόσο στην οργανική όσο και στην ανόργανη αναλυτική χημεία. Έχω πάθος για το μαστόρεμα μορίων και την ενασχόληση με πιθανές νέες ουσίες, τη διερεύνηση τρόπων τροποποίησής τους ώστε να μην εμπίπτουν πλέον στις ισχύουσες νομικές διατάξεις ή την εύρεση αναλόγων που θα μπορούσαν ενδεχομένως να είναι αποτελεσματικά τόσο σε υπάρχουσες όσο και σε εντελώς νέες χημικές ομάδες. Είμαι αυτιστικός και συχνά περνάω ολόκληρη τη μέρα μου βυθισμένος σε αυτά τα "ειδικά ενδιαφέροντα", επειδή αποτελούν σημαντικό μέρος της ζωής μου. Έχω πολλές ιδέες που θα ήθελα πολύ να συζητήσω με όλους εσάς και σκέφτομαι νέες και συναρπαστικές ιδέες σχεδόν καθημερινά. Δυστυχώς, δεν μπορώ να τις ακολουθήσω όλες, αλλά συνεχίζουν να αιχμαλωτίζουν το ενδιαφέρον μου (το οποίο θα προτιμούσα να κρατήσω ιδιωτικό). Δεν έχω τα απαραίτητα κεφάλαια για να αγοράσω πρόσβαση σε αυτόν τον τομέα, καθώς είμαι ακόμη σε εκπαίδευση, αλλά πιστεύω ότι οι ιδέες μου θα μπορούσαν να αποτελέσουν πραγματικό πλεονέκτημα για αυτήν την κοινότητα. Παρακαλώ να μου δώσετε την ευκαιρία να ανταλλάξω ιδέες σχετικά με αυτές τις ουσίες. Ενδιαφέρομαι πραγματικά να ακούσω τις σκέψεις σας σχετικά με τις ιδέες μου και κατά πόσο μπορεί να υπάρχουν κάποια πραγματικά διαμάντια ανάμεσά τους.
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Γεια σας, θα ήθελα πολύ να συμμετάσχω στο τμήμα rc!

Είμαι εδώ για να μάθω και επιτέλους βρήκα ένα φόρουμ με όλες τις πληροφορίες που έψαχνα.

Θα ήταν υπέροχο να μπορέσω να γίνω μέλος!
Ενδιαφέρομαι να γνωρίσω ανθρώπους με το ίδιο πνεύμα και να αποκτήσω τις γνώσεις μου!
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Γεια σας, θέλω να έχω πρόσβαση στο τμήμα RC, όπως μπορείτε να ser im πολύ ActiveX, και περισσότερα
 

ALab

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 28, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Γεια σας, ενδιαφέρομαι για το τμήμα RC. Σκέφτομαι την επί πληρωμή επιλογή, αλλά μια λίστα με μια υπόδειξη του τι μπορούμε να βρούμε θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα. Με εκτίμηση,
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Γεια σας. Το τμήμα του έργου αφορά τις νέες ψυχοδραστικές ουσίες. Νέες νόμιμες ουσίες των κατηγοριών κανναβινοειδών, οπιούχων και διασπαστικών ουσιών με πιθανές θετικές ψυχοδραστικές επιδράσεις δημοσιεύονται εδώ από την ομάδα του φόρουμ BB. Μπορείτε επίσης να βρείτε πληροφορίες σχετικά με πιθανές ερευνητικές ουσίες που έχουν ήδη δοκιμαστεί.
 
Top