• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Breaking Bad Δημόσια [ΗΠΑ] Ομάδα κοινότητας BB στο Messenger Element

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Γεια σας συνάδελφοι με έδρα τις ΗΠΑ, μέλη της BB!!! Πώς τα πάτε όλοι σήμερα; Είμαι περίεργος να μάθω ποιοι όλοι έχουν την έδρα τους στις ΗΠΑ, οπότε καθώς φιλτράρετε εδώ, παρακαλώ αφιερώστε λίγο από το χρόνο σας και πείτε, "Γεια σας!!!.. Θα ήταν ωραίο να συγκεντρώσουμε μια ομάδα ομοϊδεατών που ξέρω ότι είναι ντόπιοι για ανταλλαγή μηνυμάτων και ακόμη και για πιθανή μελλοντική συνεργασία σε έργα που μπορεί να μας ενδιαφέρουν! Ανυπομονώ να ακούσω από όλους!!!

Ειρήνη, αγάπη και να είστε ασφαλείς εκεί έξω!

Pseudomicrogravity-
 
View previous replies…

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Βρίσκομαι στα 48 χαμηλότερα
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Βρίσκομαι στις δυτικές ΗΠΑ.
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Γεια σου Waterman, είμαι στην Οκλαχόμα! Χάρηκα για τη γνωριμία! Τι είδους φάρμακα χρησιμοποιείς, πουλάς κ.λπ.;
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Έχω την έδρα μου στις ΗΠΑ.
Midwest
Από τη δυτική ακτή, το Κάλι και το Σιάτλ.
Ζω μεσοδυτικά τώρα
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Γεια σου Τζέσι Τζέιντς, κι εγώ είμαι στην Οκλαχόμα. Χάρηκα για τη γνωριμία! Τι είδους ναρκωτικά χρησιμοποιείς, φτιάχνεις ή πουλάς; Ποιο είναι το αγαπημένο σου ναρκωτικό;
 
View previous replies…

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Είμαι ένα παλιό φρικιό της ταχύτητας. ναι, υπάρχουμε. Μαγειρεύω μεθαμφεταμίνες για περίπου 32 χρόνια. REI το 93 περίπου στην περιοχή του κόλπου.
Lith dope στο βόρειο wash.
Λατρεύω το mdma. Πρόσφατα ήμουν καθαρός για 12 χρόνια και σε αυτά συμπεριλαμβάνονται τα 7 χρόνια που έκανα 10 για την παραγωγή.
Σε τι είσαι μπλεγμένος;
Δεν με πειράζει να ρουφάω περιστασιακά οπιούχα. Απλά όχι τακτικά. Τελευταία παίρνω αυτά τα χάπια μορφίνης των 15 mg. Τα ρίχνω σε νερό και μετά βγάζω μια ψεύτικη σύριγγα και είτε το βιβλίο είτε το σπρέι στο στόμα και το αφήνω να απορροφηθεί.
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Είμαι κι εγώ ένα παλιό φρικιό της ταχύτητας, αδελφέ! Μόλις άρχισα να μαγειρεύω ξανά μετά από περίπου 20 χρόνια παύσης. Έχω κατασκευάσει πολλά σπουδαία μαθηματικά τότε! Ποτέ δεν είχα μπλεξίματα για ναρκωτικά, ούτε καν κατοχή, επειδή κατασκεύαζα μόνο για προσωπική μου χρήση και πάντα φοβόμουν πολύ να αρχίσω να διακινώ ναρκωτικά μαζικά. Η ελευθερία μου και το δικαίωμά μου να κουβαλάω όπλο ήταν πάντα πολύ σημαντικά! Λέω ότι είμαι ένα παλιό φρικιό της ταχύτητας, είμαι 49 ετών και χρησιμοποιώ τακτικά μεθαμφεταμίνη από τότε που ήμουν περίπου 23 ετών. Είμαι επίσης μανιώδης χρήστης οπιοειδών και είμαι από την ηλικία των 16 ετών περίπου. Έχω μια πάθηση που μου παρείχε πρόσβαση σε μεγάλες ποσότητες οπιοειδών φαρμάκων για χρόνιο πόνο από την ηλικία των 19 ετών. Όλα αυτά τελείωσαν όταν η DEA έγραψε την κατευθυντήρια γραμμή δοσολογίας των 100mg ισοδύναμου μορφίνης ανά ημέρα. Ήμουν σταθερός για πολλά χρόνια με περίπου 300mg ισοδύναμης μορφίνης την ημέρα, αλλά όταν οι γιατροί με απογαλακτίστηκε σε μόλις 100mg την ημέρα, σταμάτησα να πηγαίνω. Ήμουν εθισμένος στην ηρωίνη για πολλά πολλά χρόνια, αλλά πρόσφατα μεταπήδησα στα οπιοειδή τύπου βενζιμαδοζόλης και μου αρέσουν πολύ! Παραγγέλνω πρωτονιταζίνη αξίας περίπου 300 δολαρίων το μήνα τον τελευταίο χρόνο περίπου. Μόλις άρχισα να μαγειρεύω ξανά, όπως ανέφερα, και αμέσως τρέχω σε πρόβλημα με την εξαγωγή ψευδοεφεδρίνης από τα νέα κρύα χάπια. Υποθέτω ότι σήμερα στις ΗΠΑ προσθέτουν ειδικά πολυμερή PH που καθιστούν σχεδόν αδύνατη την εκχύλιση με οξύ Α/Β, η οποία ήταν πάντα ο αγαπημένος μου τρόπος παρασκευής καθαρής εφεδρίνης για το μαγείρεμά μου. Έβαλα 20 κουτιά από τα 96 κόκκινα χάπια των 30mg σε απεσταγμένο νερό σε μια κανάτα, μείωσα το ph προσθέτοντας αλισίβα, στη συνέχεια πρόσθεσα ένα τέταρτο μη πολικού διαλύτη επτανίου, διαχώρισα το διαλύτη και το έκανα αέριο....... Και σχεδόν ΤΙΠΟΤΑ! Στη συνέχεια, όταν έλεγξα το περιεχόμενο της κανάτας, διαπίστωσα ότι όλα έγιναν ζελέ! Είχα περιορισμένη επιτυχία με τα 120mg χρονομετρημένης απελευθέρωσης αλέθοντας τα και διαλύοντας τα σε ισοπροπυλική αλκοόλη, στη συνέχεια φιλτράροντας και εξατμίζοντας, στη συνέχεια πλένοντας με ακετόνη πριν το χρησιμοποιήσω για μαγείρεμα. Αλλά από ένα κουτί που θα έπρεπε να έχει 2,1 γραμμάρια ψευδοφιδίου, καταλήγω με περίπου 1,5 γραμμάρια μετά την εκχύλιση, στη συνέχεια παίρνω πίσω περίπου ένα γραμμάριο μετά το μαγείρεμα με κόκκινο και κρυστάλλους ιωδίου σε δοκιμαστικό σωλήνα με ένα μπαλόνι πάνω από την κορυφή για χρήση ως συμπυκνωτή. Χάλια! Τι γίνεται με σένα φίλε, είσαι επιτυχημένος με τη σύνθεση των χαπιών για το κρυολόγημα που κυκλοφορούν σήμερα στις ΗΠΑ; Έχεις καμιά συμβουλή για καλύτερες αποδόσεις στην εκχύλιση μου και γενικά στη συνολική απόδοση; Χάρηκα που γνώρισα έναν ομοϊδεάτη μου εδώ μέσα, έτσι κι αλλιώς! Χαίρομαι που είχαμε την ευκαιρία να συστηθούμε! Πάντα χρειάζομαι έναν νέο φίλο!
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Ω! Μόλις παρατήρησα ότι είστε το ίδιο άτομο που είδα να φτιάχνει και να πουλάει MDMA στο BB! Αυτό είναι φοβερό αδερφέ! Στην πραγματικότητα συνάντησα το όνομά σου σε ένα διαφορετικό τμήμα και σου έστειλα ένα DM ρωτώντας τι είδους συμφωνία θα μπορούσες να μου δώσεις για ένα γραμμάριο από το σκατό σου, αν υποσχόμουν να σου γράψω μια λεπτομερή κριτική; Δεν είχα ποτέ την ευκαιρία να δοκιμάσω mdma αδερφέ, αλλά πάντα ήθελα να το κάνω! Απλά δεν υπήρχε τοπική πηγή για αυτό στους κύκλους που έτρεχα υποθέτω. Αλλά ούτως ή άλλως, αναφέρετε μου μια καλή τιμή και θα παραγγείλω τώρα και θα αφήσω μια λεπτομερή κριτική για το προϊόν σας μόλις φτάσει!
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Ω, δεν ανέφερα ότι μεγάλωσα επίσης στη δυτική ακτή! Γεννήθηκα στο Όρεγκον, μεγάλωσα στο Marysville, NorCal, και μετακόμισα στην Οκλαχόμα και αγόρασα κάποια ιδιοκτησία πριν από περίπου 10 χρόνια. Οπότε βάζω στοίχημα ότι έχουμε πολλές από τις ίδιες εμπειρίες και συμπεριφορές!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Το Wal-fed είναι εκεί που βρίσκεται αυτές τις μέρες, το Sudafed 12 hour, η γενική μορφή. Μοιάζουν με ακεταμινοφαίνη, μακρόστενα και λευκά και 120mg, 20 μετρήσεις. Δεν έχουν τίποτα κακό μέσα τους. Ψευδο-άμυλο. Και γλάσο.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Γεια σας!
Μόλις είδα ότι δεν μπορούμε να πούμε όπου έχουμε άλλες μορφές επικοινωνίας. Χαίρομαι που το είδα γιατί θα το είχα κάνει χωρίς να το σκεφτώ. Έχω τα στοιχεία μου στην αγγελία μου. αν θέλετε να μιλήσουμε χωρίς αυτό το περιβάλλον. Θα απαιτήσω πάντα τη χρήση escrow εδώ στο bb, αλλά μισώ την αποστολή μηνυμάτων
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Για να δω λοιπόν αν σας καταλαβαίνω σωστά, αγοράσατε όλες αυτές τις πρόδρομες ουσίες και κάψατε την πλειονότητά τους μαθαίνοντας να φτιάχνετε MDMA; Και πιστεύετε ότι ξέρετε τι κάνετε τώρα και θα είχατε καλύτερα αποτελέσματα; Είχατε μόνο μια επιτυχημένη σύνθεση; Και αυτή έδωσε μερικές ουγκιές καλό MDMA; Το έχω καταλάβει αυτό; Γαμώτο, ακούγομαι σαν να γίνομαι μαλάκας όταν τα διαβάζω αυτά, αλλά στην πραγματικότητα δεν είμαι! Απλά διευκρινίζω αν κατάλαβα τι μου είπατε. Σίγουρα θαυμάζω την αποφασιστικότητα και το στυλ σας! Φίλε, είσαι φοβερός!
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Μπορεί κάποιος να μου το εξηγήσει αυτό; Ποιος είναι ο σκοπός του στοιχείου αγγελιοφόρου;
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Το χρησιμοποιώ για κουβέντα
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Όπως μια εντελώς ξεχωριστή εφαρμογή του εκτός του ιστότοπου bb; Υποθέτω ότι είναι κρυπτογραφημένη και ασφαλής; Προσπάθησα πριν από λίγες εβδομάδες να το ρυθμίσω, έλαβα ένα σωρό σφάλματα και τα παράτησα. Απλά αναρωτιέμαι αν αξίζει τον χρόνο μου.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Είχα κι εγώ προβλήματα. Νομίζω ότι πολλοί άνθρωποι έχουν.

Γι' αυτό θα πω ότι δεν είναι τόσο ενεργό όσο το φόρουμ. Αν μπορείτε να το ρυθμίσετε φοβερό, αλλά δεν ξέρω πόσα χάνετε αν δεν το κάνετε. Δεν νομίζω ότι είναι κάτι σημαντικό.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Χρειάζομαι βοήθεια και συμβουλές σχετικά με την opsec σε εμάς.
Έχω μια αγγελία εδώ που πουλάει mdma. Είχα κάποιον που με προσέγγισε ζητώντας να αγοράσει μερικά γραμμάρια. ποιες είναι οι πιθανότητες να έχουμε ομοσπονδιακούς που προσπαθούν να μας πιάσουν ενεργά;
Είπε ότι δεν θα χρησιμοποιήσει το bbgate escrow επειδή είναι απάτη. είπε ότι θα χρησιμοποιήσει ένα διαφορετικό onion escrow. Του είπα να βρει ένα και μου έστειλε πληροφορίες για το escrow.com.
Για να χρησιμοποιήσω αυτό το escrow, πρέπει να εγγραφώ και θέλουν πληροφορίες. όπως νόμιμες πραγματικές πληροφορίες. φωτογραφία της άδειας, τραπεζικό λογαριασμό, αριθμό κοινωνικής ασφάλισης....
Καθώς το γράφω αυτό. Συνειδητοποιώ αυτό που ακούγεται ότι πιθανότατα είναι ομοσπονδιακός και μου την έστησε. φυσικά μια escrow εταιρεία θα συνεργαστεί με το LE. Υποθέτω ότι δεν χρειάζομαι συμβουλές εκτός από το να μου πείτε αν έχω δίκιο στη σκέψη μου.
 
View previous replies…

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Έχετε δίκιο. Μην χρησιμοποιείτε αυτό το escrow. Υπάρχουν και άλλα. Θα πρέπει όμως να το ψάξω. Το Fairtrade ήταν το αγαπημένο μου, αλλά δεν ξέρω την κατάστασή τους αυτή τη στιγμή.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Εάν κάποιος πιστεύει ότι το σύστημα μεσεγγύησης είναι απάτη, παρακαλούμε να εγκαταλείψει το φόρουμ. Αν κάποιος γράψει ότι το σύστημα escrow μας είναι απάτη, να μου πει ποιος και πού και θα τον αποκλείσω αμέσως.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Ofc είναι απάτη. Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε την υπηρεσία BB Escrow. Προστατεύουμε μια συμφωνία από οποιαδήποτε απάτη.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
το κατάλαβα. ήταν απλά μια παρεξήγηση. ή είναι ένας ομοσπονδιακός που εργάζεται σε μια έρευνα. ό,τι και να είναι, δεν θα σπάσω την ανωνυμία και αυτό κάνει για εμάς αυτός ο σπουδαίος ιστότοπος. στην πραγματικότητα, επιμένω να συνεχίσω να χρησιμοποιώ escrow εδώ ακόμα και αφού αποδειχθεί ότι ένας πελάτης είναι έμπιστος. ό,τι και να γίνει, η αμοιβή για escrow πηγαίνει στο bbgate. Σωστά; Μέχρι να έχω αρκετές πωλήσεις για να κάνω πραγματική δωρεά στην ιστοσελίδα, αυτό που μπορώ να κάνω είναι να συνεχίσω την υποστήριξη μέσω escrow. όσο για το όλο θέμα της απάτης μπορώ να δώσω το σύνδεσμο που έδωσε αν ενδιαφέρεται κάποιος. είναι κάποια ιστοσελίδα που λέει ότι έχει μια λίστα με κάθε ιστοσελίδα κρεμμυδιού που είναι απάτη. το bbgate είναι καταχωρημένο, η διεύθυνση του είναι ένας νεκρός σύνδεσμος και το κομμάτι της απάτης λέει απάτη φόρουμ. Είμαι πεπεισμένος ότι είναι πραγματικός αγοραστής και σκόπευε να κάνει τη συμφωνία μέσω αυτής της εταιρείας escrow. η αποσύνδεση που είχαμε ήταν ότι είχε εξαπατηθεί πολλές φορές προσπαθώντας να αγοράσει. Είχα την ίδια εμπειρία, οπότε καταλαβαίνω. Το άλλο μισό της αποσύνδεσης είναι ότι δεν είμαι σίγουρος αν είναι dea ή fbi ή οτιδήποτε άλλο. ίσως είναι. αν είναι θα ήταν ένα μακροπρόθεσμο μέρος μιας έρευνας. Είμαι αρκετά σίγουρος ότι διάφορες χώρες task forces κάνουν έρευνες. όποιος νομίζει ότι είμαστε κάτω από το ραντάρ κοροϊδεύει τον εαυτό του. οπότε τι διαφορά έχει;. όσο τηρώ αυστηρά opsec, είμαι όσο καλά μπορώ να πάρω είτε αυτός είναι ομοσπονδιακός είτε όχι. η απάντηση ήταν απλά να του στείλω ένα γραμμάριο. η ποιότητα του προϊόντος είναι εξαιρετική. αν είναι αγοραστής και φοβάται μήπως τον κοροϊδέψουν, θα φροντίσει να πληρωθώ για να συνεχίσω να έχω πρόσβαση. και μπορώ να κατευθύνω την πληρωμή ελπίζω μέσω escrow εδώ. Καταλαβαίνω λίγο περισσότερα για το opsec και τι πρέπει να κάνω με τα χρήματα. πρέπει να μεταφερθούν και να αλλάξουν σε monero και στη συνέχεια πίσω σε ένα αξιοποιήσιμο κρυπτονόμισμα. σε αυτό το σημείο μπορώ να μεταφερθώ σε προσωπικό λογαριασμό. Ελπίζω ότι οι διαχειριστές εδώ θα μου επιτρέψουν να χρησιμοποιήσω escrow ακόμα και αν η αποστολή έχει ολοκληρωθεί. αυτό σίγουρα θα ήταν ασφαλέστερο. επίσης μπορώ να αφήσω τα χρήματα εδώ για να τα μεταφέρω στον πωλητή της Κίνας για να αποκτήσω περισσότερες πρώτες ύλες. win win. Ξόδεψα το χρόνο εξηγώντας το σύστημα εδώ και κατάλαβε. η εξήγηση ήταν μια περίπλοκη εξήγηση της διαδικασίας που χρησιμοποιούμε για escrow και δεν πιστεύω ότι έχω δει ποτέ έναν δυσαρεστημένο πελάτη που χρησιμοποίησε escrow. πολλές παρτίδες που κλαίνε που σκέφτηκαν ότι η εξοικονόμηση 5 τοις εκατό ήταν μια καλή ιδέα. στη συνέχεια έρχονται κλαίνε για κάποιον που τους ξεγελάει. lol. Έχω βαρεθεί να ακούω τις ίδιες παλιές μαλακίες και σκοπεύω να πω σε όλους όσους αναφέρουν μια απάτη ότι εξαπατήθηκαν οι ίδιοι. Εγώ τουλάχιστον εκτιμώ αυτόν τον ιστότοπο, το escrow και ιδιαίτερα τους σκληρά εργαζόμενους διαχειριστές μας. σπάνια υπάρχει μεγάλη χρονική υστέρηση μεταξύ της ανάγκης εισόδου από έναν διαχειριστή και της λήψης αποτελεσμάτων. φαίνεται ότι είναι πάντα διαθέσιμοι. Θέλω να διατηρήσω την ιδιότητα του πωλητή μου και να αποκτήσω την ιδιότητα του έμπιστου πωλητή. Ξέρω ότι το προϊόν μου είναι στο σημείο και αν μπορέσω να πετύχω το στόχο μου για επαναλαμβανόμενους αγοραστές, θα έχω μια ωραία παράλληλη δραστηριότητα.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Για να είμαι σαφής, δεν συνιστώ μια escrow που απαιτεί kyc όπως αυτό που βρήκατε στο escrow.com. Δεν μιλάω για το bbgate
 
Top