• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Breaking Bad Δημόσια [ΗΠΑ] Ομάδα κοινότητας BB στο Messenger Element

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Έχω την έδρα μου στις ΗΠΑ.
Midwest
Από τη δυτική ακτή, το Κάλι και το Σιάτλ.
Ζω μεσοδυτικά τώρα
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Γεια σου Τζέσι Τζέιντς, κι εγώ είμαι στην Οκλαχόμα. Χάρηκα για τη γνωριμία! Τι είδους ναρκωτικά χρησιμοποιείς, φτιάχνεις ή πουλάς; Ποιο είναι το αγαπημένο σου ναρκωτικό;
 
View previous replies…

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Αυτό είναι στην πραγματικότητα όπου έχω την περιορισμένη επιτυχία μου στην πραγματικότητα, αλλά τα κονιοποίησα και στη συνέχεια τα διέλυσα σε 90% ισοπροπυλική αλκοόλη και τα φιλτράρισα και στη συνέχεια τα απέφυγα, στη συνέχεια έπλυνα τους προκύπτοντες κρυστάλλους με 2 μέρη ακετόνης πριν εμπιστευτώ ότι μια προσπάθεια θα ήταν πιθανό να πετύχει σίγουρα. Και ακόμη και τότε πήρα μόνο 1,5 γραμμάρια ψευδο και ένα τελικό 0,7 γραμμάρια καλής παλιάς σχολής meth..... ΑΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΤΙΚΟ!
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Φίλε, δεν έχεις δοκιμάσει ποτέ το mdma; Νομίζω ότι σου απάντησα σε προσωπικό μήνυμα. αν όχι στείλε άλλο. πρέπει να σε συνδέσουμε. όλοι πρέπει να δοκιμάσουν μια φορά στη ζωή τους. Εγώ έφαγα λίγο το 92 και από τότε προσπαθώ να φτάσω να το φτιάξω. Δεν τρώω αυτά τα πιεσμένα σκουπίδια χάπια που πουλάνε οι άνθρωποι. ό,τι και να είναι, δεν είναι mdma. Τα παράτησα με τα χάπια. Τελευταία παρτίδα που έκανα με χάπια ήταν το 07 όταν με έπιασαν. επειδή έκανα αρκετά για δική μου χρήση. Ξόδεψα 20 δολάρια την εβδομάδα και έφτιαχνα αρκετά για όλη την εβδομάδα. η γριά μου ήταν στρέιτ και δεν ήξερε ότι το έκανα.
Τελευταία η οργή είναι η p2p ντόπα. όταν ξεκίνησα, αυτό είχε μόλις βγει από τη μόδα και πάντα το έβλεπα ως την καρφίτσα της κατασκευής. μαζί με το mdma. έτσι πήρα ένα κιλό γλυκιδικό bmk και ένα κιλό μεθυλαμίνη από την Κίνα. το κατάλαβα τελικά. έκαψα ένα κάρο πριν αρχίσω να έχω αποτελέσματα. Είχα μια παρτίδα των 100 γραμμαρίων που επέστρεψε.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Όπως 2 ουγγιές. οι υπόλοιπες ήταν τρομερές ζυγώσεις. Νομίζω ότι το κατάλαβα και θα το έκανα καλύτερα τώρα. το ίδιο πράγμα με το pmk gycidate. το κατάλαβα στο τέλος. το σκατά είναι καθαρό και αγνό
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Ιδιωτικό μήνυμα μου και εφόσον είστε πρόθυμοι να χρησιμοποιήσετε escrow, μπορούμε να βρούμε κάτι. αν θέλετε μόνο μερικά χτυπήματα, μπορώ να πιέσω καθαρούς κρυστάλλους. ή ένα γραμμάριο. η ζητούμενη τιμή έχει οριστεί, αλλά μπορώ να προσθέσω κάποια επιπλέον αν παραγγείλετε και γράψετε μια κριτική. Μπορώ να στείλω το γραμμάριο που αγοράζετε καθώς και μερικά πιεσμένα τραβήγματα πλήρους ισχύος superman. η πλήρης ισχύς είναι 160 mg. Δεν θα έπαιρνα περισσότερα. Προτιμώ τα 120 περίπου mg, αλλά κάνω μια πλήρη δόση περιστασιακά. Δεν μπορώ να περπατάω πολύ καλά σε τόσο πολύ, αλλά συνιστώ ανεπιφύλακτα να το δοκιμάσετε σε υψηλό επίπεδο και στη συνέχεια να το μειώσετε σε αυτό που σας αρέσει. επίσης, η ανοχή ενός ατόμου πηγαίνει πολύ πιο γρήγορα και υψηλότερα από οποιοδήποτε άλλο φάρμακο που έχω κάνει. Δεν παίρνω back to back ημέρες. αν χρησιμοποιείται καθημερινά
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
GGoddammit. 3 φορές η πληκτρολόγησή μου εξαφανίστηκε σε αυτή τη γαμημένη εφαρμογή με τις δυσλειτουργίες.
Pm me. Δεν θυμάμαι καν τι έγραψα. Δεν προσπαθώ να το ξαναπώ.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Γεια σας!
Μόλις είδα ότι δεν μπορούμε να πούμε όπου έχουμε άλλες μορφές επικοινωνίας. Χαίρομαι που το είδα γιατί θα το είχα κάνει χωρίς να το σκεφτώ. Έχω τα στοιχεία μου στην αγγελία μου. αν θέλετε να μιλήσουμε χωρίς αυτό το περιβάλλον. Θα απαιτήσω πάντα τη χρήση escrow εδώ στο bb, αλλά μισώ την αποστολή μηνυμάτων
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Για να δω λοιπόν αν σας καταλαβαίνω σωστά, αγοράσατε όλες αυτές τις πρόδρομες ουσίες και κάψατε την πλειονότητά τους μαθαίνοντας να φτιάχνετε MDMA; Και πιστεύετε ότι ξέρετε τι κάνετε τώρα και θα είχατε καλύτερα αποτελέσματα; Είχατε μόνο μια επιτυχημένη σύνθεση; Και αυτή έδωσε μερικές ουγκιές καλό MDMA; Το έχω καταλάβει αυτό; Γαμώτο, ακούγομαι σαν να γίνομαι μαλάκας όταν τα διαβάζω αυτά, αλλά στην πραγματικότητα δεν είμαι! Απλά διευκρινίζω αν κατάλαβα τι μου είπατε. Σίγουρα θαυμάζω την αποφασιστικότητα και το στυλ σας! Φίλε, είσαι φοβερός!
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Λοιπόν, για να είμαστε δίκαιοι, δεν είχα καμία μετρική για το πώς υποτίθεται ότι έπρεπε να μοιάζει κάτι ή ακόμη και να αποδίδει. ή αν οι πρόδρομες ουσίες ήταν σωστές. Δεν έχω δει ποτέ mdp-2-p. Δεν ήμουν σίγουρος αν είχα καν τη σωστή κετόνη.
Επίσης, δεν έκανα ποτέ την αντίδραση αργιλίου του χλωριούχου μεκουρίου. Περιμένω να έχω παρτίδες που δεν δίνουν καλό αποτέλεσμα, ενώ καταλαβαίνω τι δουλεύει και τι δεν δουλεύει.
Για όλα αυτά που έχουν σημασία, δεν έχω ξαναφτιάξει νιτρικό οξύ. ούτε έχω στήσει εργαστηριακή γυάλινη εγκατάσταση. όταν έτρεχα REI dope, όλα ήταν diy. μπορείς να διαβάζεις βιβλιογραφία για δεκαετίες(και το έκανα), αλλά αυτές οι αντιδράσεις ποτέ δεν πάνε ακριβώς όπως γράφονται. υπάρχουν παραπληροφορίες γραμμένες σε μεγάλο μέρος της παλιάς κυψέλης σκόπιμα για να μην μπορούν να χρησιμοποιήσουν τις πληροφορίες όσοι δεν καταλαβαίνουν χημεία. ακόμα και το βιβλίο strikes είχε τα πράγματα ανάποδα για το ποιο στρώμα ήταν οργανικό.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Το να περιμένετε από μια σύνθεση να πάει σύμφωνα με το εγχειρίδιο δεν είναι ρεαλιστικό. και όταν τα πράγματα αρχίζουν να πηγαίνουν στραβά, το να ξέρετε τι να κάνετε για να το διορθώσετε χρειάζεται εμπειρία.
Για παράδειγμα... ένας λογαριασμός σε έβαζε να ενεργοποιείς το αλουμίνιο και μετά να το βάζεις στη φιάλη που βράζει.....
Έχεις προσπαθήσει ποτέ να βάλεις 54 γραμμάρια αλουμινόχαρτο που ζεσταίνεται ραγδαία και είναι σίγουρα ακόμα μολυσμένο με αλάτι υδραργύρου που σημαίνει ότι δεν έχεις την πολυτέλεια να σκίσεις ένα γάντι και να το βάλεις στο δέρμα σου μέσα στο λαιμό μιας φιάλης που βράζει 24/40; ούτε εγώ. ούτε το καλύπτουν οι οδηγίες. υπάρχουν ένα εκατομμύριο πράγματα που χρειάζεται απλά να τα κάνεις για να καταλάβεις τη διαδικασία. Εγώ δεν κατάλαβα ότι δεν το άφηνα να ζεσταθεί αρκετά τις πρώτες φορές. Δεν θα έλεγα ότι είχα μόνο μία παρτίδα ποδιών. κάθε μία επέστρεφε διαφορετικές ποσότητες προϊόντος.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Ξέρω ότι δεν προσπαθούσες να γίνεις μαλάκας και δεν ξέρω ποιο είναι το επίπεδο των δεξιοτήτων σου στη χημεία. Έχω μηδενική σχολή. Έχω μαγειρέψει μεθαμφεταμίνη κατά διαστήματα εδώ και 28 χρόνια. red phos και μετά lith. καμία εμπειρία με prope dope μέχρι τώρα. υπάρχουν εκατομμύρια μικρές λεπτομέρειες που δεν γράφονται σε αυτές τις περιγραφές που διαβάζουμε. Κατέληξα να χρησιμοποιώ κανάτες γάλακτος για να την κάψω μέσα. επιτρέπει το ανακάτεμα. και όταν συνειδητοποίησα ότι είναι ένα μάτσο μεθυλαμίνη3 που διαφεύγει από τη στήλη παλινδρόμησης, ή αυτό που κατέληξε να είναι ένας σωλήνας παλινδρόμησης, άρχισα να τον βουλώνω και να τον αφήνω να αναπτύσσει πίεση για να την επανασυμπυκνώσει ακόμα στις κανάτες μένει εκεί που χρειάζεται.
 

Stars and sea

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 9, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
1
Γεια σας, έχετε προϊόντα για μένα στις Ηνωμένες Πολιτείες;
 
Top