Alprasolaami (Xanax) süntees. Väikeses mahus.

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Oleme parandanud tehnoloogiat ja saavutame kindlalt väga kõrge saagise.
Ma saan hõlpsasti 2-amino-5-klorobensofenooni 4-kloroaniliinist ja bensoüülkloriidist, mida on väga lihtne ise sünteesida. 4-kloroaniliini alusel saadakse 68% 2-amino-5-klorobensofenooni (sulamistemperatuur on ~ 96-101 ° C).

Olles saanud 2-amino-5-klorobensofenooni, panen selle kuiva lahustiga inertne atmosfääri reaktorisse ja lisan tilkhaaval kloroatsetüülkloriidi tagasilöögisegamisel ja jahutan. Pärast jahutamist pesen eraldatud kristallid lahustiga ja kristallitsen ümber etanooli + vees. Olles saanud ilusad 2-(2-kloroatsetamido)-5-klorobensofenooni nõelad, mille sulamistemperatuur on 123-126 ° C...
Saagis on 82%.

2-(2-kloroatsetamido)-5-klorobensofenoon tuleb teisendada normetüüldiasepaamiks.
See toimub väga lihtsalt... 2-(2-kloroatsetamido)-5-klorobensofenoon pannakse lahustisse ja sellele lisatakse ammooniumkloriid, seejärel Urotropiin. Kõik see pannakse tagasilöögile segades, mille järel normetüüldiasepaam isoleeritakse ja kristalliseerub. Normetüüldiasepaami saagis oli 76%, sulamistemperatuur oli 217-219 °C.

Järgmise sammuna saadakse tionordiasepaam.
Selleks valatakse püridiin kaltsiumkloriiditoruga varustatud reaktorisse. Segades lülitan kütte sisse ja kui soovitud temperatuur on saavutatud, lisan tetrafosforiiddekasulfiidi... segan 10 minutit ja lisan normetüüldiasepaami osade kaupa. Pärast tagasivoolu... jahutan ja neutraliseerin.
Filtreerin ja kristalliseerin ümber tionordiasepaami, mille saagis on 68% ja sulamistemperatuur on 240-250 ° C.

Viimane etapp on kõige lihtsam.
Tionordiasepaam > alprasolaam

Panen tionordiasepaami kaltsiumkloriiditoruga varustatud reaktorisse ja valan reaktorisse kuiva n-butanooli ning lisan atsetüülhüdrasiidi. Refluks, lahusti destilleerimine ja Alprasolaami eraldamine. Sain valget läbipaistvat Alprasolaami hüdraati, mille sulamistemperatuur on pärast ümberkristalliseerimist vees ~ 120 °C.
Minu ülesanne oli aga saada veevaba alprasolaami. Kuivatan hüdraati 65° juures 24 tundi ja saan veevaba alprasolaami (kristallid on kaotanud oma sära), mille sulamistemperatuur on termomeetril 229-232 °C.
Kui see veevabast lahustist ümberkristalliseerida, saame kristallid lahtiste pikkade nõelte kujul.
Kuiva alprasolaami saagis oli ~75%.

Alprasolaamhüdraadi moodustumist tõestab infrapunaspektris laia OH-riba olemasolu 3420 cm - 1 juures.
C17H13ClN4 - 2H2O (MW = 344,80).
Teine vorm (tõenäoliselt solvaat) kristalliseerub dioksaanist sulamistemperatuuriga 236-239°C,
ja kloroform-metanoolist sulamistemperatuuriga 240-243°C, väikesed nõelad...

Mul on täielik tehnoloogia alprasolaami saamiseks suure saagise ja madala hinnaga ning kättesaadavate reaktiividega, mis on kergesti kättesaadavad avalikult kättesaadavad.
Ma olen õnnelik, et müüa sellist tehnoloogiat 25 000 dollari eest.

Pidage meeles, et 1kg alprasolaami annab 500k tabletti annusega 2mg, mis maksab mustal turul vähemalt 3-5 dollarit. 1,5-2,5m $
Sellise kilogrammi maksumus tootmises ei ole rohkem kui 300-400$. Suur hulk lahusteid regenereeritakse ja kasutatakse uuesti.
 

bigrob

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 30, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Kiire küsimus selle sünteesi kohta
  • Hüdrasiinhüdraat (N2H5OH) 4 mmol, 0,2 ml
Ma saan oma hüdrasiini monohüdraat 40 protsenti tänu minu asukohale, kas seda saab kasutada
 

bigrob

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 30, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
jah ma arvan, et nii ma püüan leida linki
 
Top