Question Alternatiivsed äriideed, mis kasutavad eskrooni, krüpto ja turvaliselt viibimist

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Küsimus, või ma arvan, et see on pigem küsitlus. Märkan, et enamus turgudel kasutatakse ainult XMR-i. Milline on teie eelistus krüptograafia kasutamisel? Ja kui oleks veel üks võimalus teha eskrootehinguid ilma krüpto kasutamiseta, jäädes siiski anonüümseks, kas kellelgi oleks idee, kuidas seda teha, ja kui jah, kas seda oleks võimalik rakendada? Ilmselt on hea sularaha ja dead drops või dead drops ja võrdse väärtusega toodete kauplemine. Aga online-turu jaoks peab olema võimalus rakendada turvaline integreeritud süsteem, mis ühendab maailma eri osi, kus saab teha tehinguid, mis hoiavad kõik turvalisemad, kuna isegi XMR-i kasutamisel on riskid. Lõppkokkuvõttes peaks nii ostjate kui ka müüjate riskide minimeerimine olema eesmärk, mida me kõik jagame, isegi kui see tähendab, et siin ja seal kaotame veidi kasumit. Ma arvan, et see kõlab hullumeelselt, kuid selles äris üles kasvades õpetati mulle, et inimesi tuleb seada kasumi asemel ja eelkõige minimeerida riski, isegi kui see tähendab, et kaotan veidi raha.
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
84
Reaction score
90
Points
18
Deals
16
Kui soovite kaitsta oma anonüümsust kasutada "külmad rahakotid " parimad minu arvates on Edge rahakott ei ole KYC kontroll või usaldus rahakott, ma kuulsin, et Trezor rahakott töötab sama, kuid ma ei ole t proovinud seda veel. Kui te saate Bitcoin vahetada monero ,kuid parim viis see s vastu võtta ainult XMR rohkem turvaline ja madalam tasu ilma excange vaja it.Another valik on Electrum rahakott Tails.Edge rahakott on parim ja on väga madalad tasud .:)
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Nii et paljud turud kasutavad XMR-i koos turgude eskroomisega. Ma arvan, et see on sellepärast, et see on hetkel parim asi. Ma arvan, et kauplemine on siiski väga huvitav idee
 

QueenNefer

Don't buy from me
Member
Joined
May 13, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Kuidas toimiks kauplemine ? Mõni idee ?

Töötame praegu täiesti uue struktuuri kallal, millel on täiesti uus standard privaatsuse ja anonüümsuse osas.

Igasugune ülevaade on teretulnud
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Teie müüja? Ma arvan, et te võiksite kaubelda teise müüjaga lahtiselt, nii et teil mõlemal võiks olla klientidele erinevaid tooteid
 
Top