Täielik amfetamiini freebase (A-õli) süntees P2P-st (10L skaala)

tweaker2

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 29, 2022
Messages
18
Reaction score
20
Points
3
see kirjutis on prügi.esiteks temperatuur formamiidiga on liiga madal 140-150 kõlab umbes õige, kui kasutate ammooniumformiaati, kuid formamiid vajab kõrgemat temperatuuri, kui ma mäletan õigesti ja teiseks N-formüülamfetamiin on tahke mass mitte vedelik ja miks sa üritad seda reaktsioonisegust ekstraheerida täiesti kasutu samm see ainult kahjustab teie saagist kolmandaks teie hüdrolüüs on vale te kasutate 11l hcl mis on hullumeelne isegi kui teil oleks 11 kilo N-formüülamfetamiini kogus oleks lähedal 2,5 liitrit hcl mitte 11l selle 1:1 molaarse massi, mitte mahu järgi.Miks teete kõik nii keeruliseks Leuckart on lihtne tagasivooluhüdrolüüs ja seejärel basifitseerimine ja seejärel aurudestilleerimine kõik samas potis, nii et ei ole vaja ekstraheerimist või lahusteid ma väga kahtlen, et te olete seda reaktsiooni kunagi teinud ja kui olete, siis on teie saagis nullilähedane, kui teete seda nii, nagu te ütlete. okei, häid jõule kõigile im lähen magama im purjus kui põrgu
 
View previous replies…

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
n-formüülamfetamiin on kergelt kollane õline vedelik
 
View previous replies…

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
147
Reaction score
66
Points
28
Nüüd ma tean, mida ma veel valesti teen, sünteesi puhul koos formiaadiga. Nüüd teen seda formamiidiga ja õigeid temperatuure jne. Vaatame, kuidas see läheb, kui ma olen kuumutamisega valmis ...
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
147
Reaction score
66
Points
28
See läks prügikasti. Ma ei tea, mis kurat on minu Leuckartil viga. Reaktsiooniaeg 20 tundi, temperatuur: 150-160 C (formamiid) ja kõik reagendid olid õigetes kogustes. Kas see, et mu magnetiline segisti on katki ja ma ei sega seda sagedamini või mis. Minu N-formüülamiin on alati must. Kas ma põletan seda? Ja kui ma teen alushüdrolüüsi, ei teki palju või üldse ammoniaagigaasi, nii et minu N-formüül "amiin" ei ole üldse amiin?! Kas keegi oskab mind aidata. Minu P2P oli 8 grammi kogus + muud reagendid.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
147
Reaction score
66
Points
28
OK. Mis oli valesti, see oli minu nn "P2P", mis ei olnud P2P.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Tere @btcboss2022
mis värvi on teie N-formy välja ? pH ?

Ma leidsin midagi väga kummalist. minu N-formy oli tumepruun
Ma hoian oma ammooniumkarbonaati ( segu ) eelmisest ajast ja seal oli lihtsalt natuke N-formy pudelis ülemine kiht
see oli jäänud üle eraldamisest võibolla 5ml 1 liitrisesse pudelisse. Ammooniumkarbonaat.
nüüd 6 nädalat hiljem on see muutus värvi heleroosa ja kogus on x3 minimaalselt arvan 15ml

nii et võibolla on ammooniumkarbonaadi viis ( tiitritakse ph7 ) kuldne, kui võtta aega
võibolla kasutame liiga palju soojust ja liiga vähe aega .
igatahes järgmine kord alustan mõned nädalad ilma soojuseta siis soojus ja jälle lase see jääda nädal ja siis eraldada

võibolla monster saagikus
 
Last edited:

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
147
Reaction score
66
Points
28
Mõnikord kuumutan oma reaktsioonisegu umbes 4-5 tundi, siis magan. Jällegi. Mõned magavad. jne jne ...
Üks kord võttis reaktsioon 5 päeva! :) On mingi tekst Festers Meth vol. 8:th, et kui lasta reaktsioonisegu 4-5 päeva seista ja neid kuumutada 160 C 1 tund, siis on see täielik! See oli mingi vene keemik IIRC ... Ise pole seda kunagi proovinud.
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇳🇱
Joined
Sep 3, 2023
Messages
67
Reaction score
24
Points
8
@btcboss2022 teie HCL-ga hüdrolüüsi suhtearvutus on ABSURD!

1. samm: arvutage N-formüülamfetamiini moolid

Eeldades, et:
- **N-formüülamfetamiini tihedus:** ligikaudu 0,9 g/ml.
- **N-formüülamfetamiini molekulmass:** ligikaudu 163 g/mol.

### 2. samm: arvutage vajalik 37%-lise HCl maht.

Hüdrolüüsiks on vaja ligikaudu 1 mooli HCl ühe mooli N-formüülamfetamiini kohta.

- ** 37%-lise HCl kontsentratsioon:** ~12 M.

### Lõplik arvutus:
Selleks, et hüdrolüüsida 11 liitrit N-formüülamfetamiini, on vaja umbes **5,06 liitrit 37% HCl**. ....
 
Top