Täielik MDMA süntees Sassafras-õlist koos Al/Hg-ga

smokeyltda

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2022
Messages
10
Reaction score
6
Points
3
Milline hape on oksüdeerimise tegemiseks parem, et anda suurem saagis, sipelghape või äädikhape?
 

Hungtuan

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Acid formic on bestter...!
 

Camilo

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2023
Messages
16
Reaction score
2
Points
3
Kas see võib töötada MDA sünteesi puhul M.D.fenüülatsetoonist?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
View previous replies…

erstwhile

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
25
Reaction score
11
Points
3
Huh, see pisiasi on mulle täielik uudis. Samas tundub, et onu Fester süveneb aeg-ajalt fantaasiakirjanduse hiinakate tasemele, nii et kes teab. Kas sul on ehk selle raamatu DL olemas?

Mind on viimasel ajal väga huvitanud MDMA/MDA erinevused.
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Kui te näete, millal MDA esimest korda ebaseaduslikuks muudeti, ja asjaolu, et MDMA oli populaarne alles umbes kümme aastat pärast seda, siis tundub see kuidagi ilmne.
 

agapitolopez

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 8, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Tere , kas on võimalik saada safrooli Piper auritiumile ja ,teine lahusti nitroetaani asendamiseks
 

DarkMarlboro

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 12, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Jah on võimalik saada väga puhas safrooli vorm piper a. Õli, kuid peate puhastama ja destilleerima, 28% äädikhappega ja teraviljaalkoholiga, mõte on eraldada eugenool naftast ja muud ühendid, kasutage nitrometaani asemel nitroetaani, võite leida selle kemikaali 50/50 metanooli nitrometaani valemiga 1 gaasipurgis
 

tinaprochem

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 3, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Professionaalsed, üksikasjalikud videojuhised(y)
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Tere, see ei ole meie video. See on pärit Hamiltoni farmakopöa stuudiost. See video kustutati YT-st kui meie.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Minu sõber, millal kavatsete teha video MDP2P keemilise sünteesi kohta PMK etüülglütsidaadist ja MDMA keemilise sünteesi kohta MDP2P-st? paljud selle foorumi kasutajad vajavad neid sünteese, olen valmis tegema majanduslikult koostööd.
Tänan teid!!!
 

Maya

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 18, 2022
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Tere,kui mul oleks mpk või 2-prepanon,
Mis tahes sammudest võin ma alustada.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Tere, tänan teid, et osutasite mulle õige teema Patton. Nii et kui mul on MeNH2 lahustatud MeOH-s vastavalt teie generaatorile, siis lihtsalt segada MDP2P õli sellesse MeOH-sse ja lisada see segu AlHg amalgaamile? Kas selles reaktsioonis ei pea üldse vett olema (täiesti kuiv)? Mulle meeldib üsna hästi P2NP amfetamiini sünteesi amalgaami valmistamine, sest sellega loputatakse veega välja igasugune üleliigne HgCl2, võib isegi paar korda pesta (nagu videos soovitatakse), aga selle amalgaami genereerimisel on võimatu kogu veest vabaneda. Kas see oleks antud marsruudil probleemiks? (Kas siis väike kogus vett oleks MDP2P reduktiivsel aminatsioonil problemaatiline?)
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Tere, kas te arvate, et see on mõistlik protsessi täiustamine (amalgaami valmistamine esmalt vees, seejärel pesemine vähemalt korra ja alles siis metanooli-MeNH2-MDP2P segu lisamine veidi märjale amalgaamile) või on see täiesti ebavajalik. Mulle ei meeldi mõte, et minu toote valmistamise ajal hõljub palju elavhõbedasoola, isegi kui ma tean, et see eemaldatakse hiljem ja et lõpptoode ei saa olla HgCl2-ga saastunud. See lisaks lisaturvalisuse või lihtsalt lisatöö?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Ma arvan, et see ei ole vajalik. Tegelikult ei ole see protseduur liiga raske ja ei nõua palju pingutusi.
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Kust te ostate sassafrasõli?
 

erstwhile

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
25
Reaction score
11
Points
3
Kui te ei ole veel võrgustiku liige, on üldiselt soovitatav seda ise destilleerida, kuna koor on mõnevõrra vähem jälgitud.
 

Glocker

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 15, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Ma elan Argentinas on lihtne saada Sassafras õli.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Vaatasin paar nädalat tagasi uudistesaateid pargivandalismi kohta. Mõne sekundi pärast sain aru, et kogu park selle mehe taga oli asustatud noorte Sassafras-puudega. Nad olid kõik umbes meetri kõrgused ja näisid olevat istutatud samal ajal. Ma arvasin, et see oli kuidagi naljakas, sest kas linn istutas need või kasutab keegi parki MDMA-farmina. 😏

Tegelikult kasvab see USA kaguosas kõikjal. Seda kasutatakse paljudes looduslikes ravimites ja see on juuretiseõlle maitseaine. Ka indiaanlased kasutasid seda meditsiiniliselt.
 
Top