Question Kokaiini HCL-i kristalliseerumine. (Aidake mind palun ma olen keset ekstraheerimist)

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇳🇱
Joined
Sep 3, 2023
Messages
67
Reaction score
24
Points
8
Tere,



Ma olen keset ekstraheerimist ma tean, et mul on 5% väävelhappe lahus koos kokaiini alkeloididega ma tean, et järgmine samm on oksüdeerimine, kuid kas keegi teab, milliseid lahusteid ma pean kasutama, et saada kena kristalliline kalakala kokaiini? Nagu see:
PUAhlKJ2VI


Ma kuulsin teha kokaiini baasi Aceton ja siis teha ümberkristalliseerimine Diethyl Ether.

Kas see võiks olla kõik või on veel midagi muud ?

Palun aidake mind, et ma saaksin jätkata

Tänud ette.
 

NobodyYouKnow

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 17, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
1) Ma kasutaksin ammoniaaki 4% baasiks muutmiseks. Pärast purustamist ja veega loputamist paar korda kuumutada vees õli ja külmšokki, seejärel purustada see üles.

2) Lahustage alus 15 ml atsetoonis g kohta.

3) Lisage 0,25 mL 37% soolhapet g kohta ja 0,5 mL metüülalkoholi (ehk metanooli) g kohta.

4) segage minut aega, seejärel katke kinni, et niiskus ei satuks välja. Laske paar tundi seista.

5) filtreerige sade läbi filtri ja lehter. Kuid aurustage ka lahustid, mis jooksid läbi truubi, sest nii saate rohkem tagasi. Alati on natuke vett olemas ja ma olen liiga laisk, et teha veevaba. Aga äsja ostetud ei tohiks palju olla. See on siis, kui see on istunud 9 kuud ja pooleks läinud saad probleeme.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Paljud inimesed ei ole seda vee ja veevaba ja atsetooni kohta läbi mõelnud. Atsetoon EI lahusta kokaiin hcl. See hoiab 1g/100ml 20c juures. Veekogus, mida 1/2 kvartali õhku mahutab, on vähem kui 1 tilk, seega peaksite avama pudeli ja laskma atsetoonil kogu õhus oleva niiskuse endasse imeda, seejärel vahetama õhku ja kordama seda 20 korda, et saada 1ml vett sisse. Umbes 5 grammi molekulaarset seibikut töötab alla 0c ja võib nädala jooksul kuivada alla 1 miljondikosa. See on korduvkasutatav, töötab paljude lahustite puhul, lukustab väga hästi vett ja on odav. 5 grammi 3A tõmbab 1 g h2o.
 
Top