Praegune lihtsaim meetod metamfetamiini sünteesimiseks efedriinvesinikkloriidist

oppengruppen

Don't buy from me
New Member
Joined
May 26, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
1
Hei! Väga uus siin ja kontrollitud peaaegu igas kohas efedriini ümberkujundamise kohta metamfetamiiniks kogu tumedas võrgus. Nüüd, mul ei ole keemia taustaga, kuna see on nii, ma olen hädas, et leida kõige optimaalsem meetod, kuidas seda teha.

Niipalju kui ma aru sain, kui teil on efedriinvesinikkloriid käepärast, on kõige "puhtam", lihtsaim, kõige vähem keerukas ja kõige "teostatavam" meetod esmakordselt on läbi HI/redP?

Ma sain üldised meetodid, mille kaudu Methamphetamine sünteesitakse efedriinist HI/redP abil, kuid mu mõistus läks segi, sest nii palju erinevaid postitusi ja blogisid...

Minu küsimus on, milline on praegu aktsepteeritud "kõige mugavam viis efedriinvesinikkloriidi tablettide muundamiseks metamfetamiiniks"? Ja milline juhend on kõige põhjalikum ja kõike sisaldav juhend selle konkreetse viisi kohta?

Kõik vastused oleksid väga teretulnud! Vabandust, kui see on liiga palju küsida btw, sai tõesti pettunud viimased 3 päeva minu "uurimistöö" üritab järeldada ühe täiemahulise juhendi...
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Kiire ja räpane 1 2 3 tiitrige oma lähteaineid see ilmselt lõpuks on rohkem nagu üks punkt viis punkti kolm, kuid see kõik sõltub teie algtoodetest vanamoodne push and pull ma võiks isegi teha ühe poti vana kooli idee on mitte minna mikro sellega päris alguses ei ole kiire jumal sugu ei ole kõrge, kui saate punase pissi silma sa oled seatud mu sõber suurim viga see sõnum ei lähe piisavalt kaugele või freaking out kui see hakkab mullima see kohtuprotsess seal mu sõber hoia mingisuguseid märkmeid aga sa soovid neid kindlustada kuni sa teed märkmeid väga konkreetseid märkmeid ja eesmärgiks pole kunagi teha sama viga kaks korda ei aja temperatuure meeleolusid kõike ja this goes without saying but burn the entire process you're using how it works what's actually happening this will save you many headache or you can throw all three of those into glass toss it on on the burner and the hope you get something and then just never ever ever ever ever ever ever mention you're the source should be golden I'm sorry I could go into teaduse ma võiksin minna keemia ma võiksin minna laboritehnika ma võin minna vigu ja lõkse ma olen teinud, kuid kui kõik reisid ei ole seda väärt teile siis lihtsalt osta seda odavamalt see on lihtsam viis parem teie tervisele ja see hoiab teid sellest, et teie perse rõngastatud välja suurus veini pudel neitsi esimene parim õnne godspeed mu sõber
 

oppengruppen

Don't buy from me
New Member
Joined
May 26, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
1
Tänan teid, mu sõber, edu teilegi! Järgin kindlasti teie nõuandeid. :D
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Jood, hüpofosforhape
 

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
59
Reaction score
33
Points
18
Ekstraheerige tabletid metanooliga, filtreerige, visake filtris olev rämps ära ja aurustage metanoolfiltraat aeglaselt, siis saate efedriini. Segage hästi punase fosfori efedriini ja joodikristallid 1:3:5, lisage 1:2 koguses vett: Kogu segu kaal (soovitan lisada läbi tagasivoolukondensaatori, kui see on kinnitatud, sest vabanev gaas on surmav) tagasivool 24 tundi madalal kuumusel, jahutada, filtreerida, küllastada sama koguse veega, põhja ekstraheerida 20%-25% naohwater lahusega ekstraheerida dcm 3-4 korda, koguda ekstraktid, kuivatada need MGSO4 või NA2SO4 abil, aurustada dcm, mullida HCL gaasi läbi allesjäänud õli pärast dcm aurustamist, koguda tahke aine, jätta filtrilehele kuivatamiseks.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Ahh päeva rohke joodivesiniku 57% 1 2 3 push pull punane valge ja sinine sama protsess põhimõtteliselt ma ei teadnud kedagi, kes võiks teha seda kaussi pidevalt lisades joodi ei olnud kõige teravam banaan ja vööripakki, kuid see töötas
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
siin! Proovige seda, ei saa olla rohkem otsekohene kui see.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ammooniumsool, leelis(=ammoniaak) ja liitium patareist. Stardivedelikus (etüüleeter ja heptaan) on video, mida ma otsin, mis demonstreerib seda meetodit. Iga nurk oli lõigatud, kuni 3. klassi õpilane oskab seda teha
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
Athena lekkeid
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Õige. Olen näinud ka paar varianti, mis olid ikka "solvatud elektron" aka kaskareaktsioonid. Mõned puhastavad pillid, mõned teevad se kõigepealt (ja teised segavad kõik korraga... kui sul on laboriklaas, siis saad meetodit parandada, kui sa lihtsalt tööd teha, aga ma ei ole lugenud arutelu selle üle, kas 2 tundi heptaani destilleerimist eetrist välja on mõttekas ülesanne
 

Honky

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Jul 19, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Mis vahe on fosforhappel H3PO4 ja hüpofosforhappel H3PO2 ja kes sobib?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
TRBCMeAaEu


H3PO2 on happelisem kui H3PO4 ja on parem redutseerija. selles meetodis kasutatakse nii efedriini kui ka H3PO2. kas see on see, mida otsite? ^_^
 

Honky

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Jul 19, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Seal, kus ma elan, on fosforhape H3PO4 kergesti kättesaadav, samas kui hüpofosforhape H3PO2 on väga haruldane.
 
Top