Tšehhi metamfetamiin (ka pervitiin) vs kristallmetamiin

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
40
Reaction score
29
Points
18
Traditsiooniline tšehhi metamfetamiin, mida kohapeal tuntakse pervitiinina, valmistatakse (pseudo)efedriinist joodi ja punase fosfori abil. Nagu ma aru saan, ei muuda see protsess algmolekuli kiraalsust ja seega toodetakse 100 % d-metaani.

Kristallmetat reklaamitakse samuti d-metana, kuid see tundub võrreldes algse tšehhi metaga tunduvalt nõrgem. Ma ei tea, miks see nii on, kuna see peaks olema sama asi. Kas kellelgi on mingeid ideid, mis seletaks seda erinevust?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
See on tõesti lihtne. Kui te redutseerite efedriini/pseudoefedriini, siis see, mis redutseeritakse, on esimene kiraalne süsinik ( neil on 2each), nii et kui te kasutate 1R 2R efedriini või 1S 2R pseudoefedriini, siis saate R met (1 on esimene kiraalne süsinik ja see redutseeritakse). Enamus amfetamiini tehakse tänapäeval (salaja) P2P/pmk/BMK/fenüülatsetoonist, milles on nii 2R kui ka 2S, nii et kui te ei tee aeganõudvaid ja kalleid lisatoiminguid, on kristalliline amfetamiin D L (R/S) ratseemiline amfetamiin ja on 50% nasaalselt dekongestantne.
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
40
Reaction score
29
Points
18
Minu arusaamise kohaselt ei kristalliseeru raseemiline aine ja ainult enam-vähem puhtad D- ja L-variandid kristalliseeruvad, mistõttu eeldasin, et kristallmetüül on lihtsalt d-metüül (või võimalik, et l-metüül). Kas see oli vale oletus? Põhjus, miks racemic ei kristalliseeru, mida ma leidsin, on see, et D- ja L-isomeerid lihtsalt ei moodusta kristallstruktuuri, kuna nad on erineva kujuga molekulid.

See, et kristalliline metamfetamiin oleks tegelikult ratsemiline (kui ei ole tehtud täiendavaid samme), seletaks paljusid asju.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Jah, see oli vale eeldus. Racemic met kristalliseerub lihtsalt hästi ja selle kuju on D pikkade kitsaste killustike ja L lamedate kandiliste kujude vahepealne. Ma arvan, et koolitatud silm võiks mõistlikult hinnata entomeeride ülejääki, vaadates kuju (ma arvan, et suudan)
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
PZJ6YgHOFv
heres mõned L-meth, et ma tuvastasin selle foorumi ja op kinnitas ta ümberkristalliseeritud vale rm. See näitab ilmselt samast partii edasi https://bbgate.com/threads/recrystallization-problem.7247/#post-31029 clearnet link
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Kasutan L-viinhapet (87-69-4) metüülvaba aluse eraldamiseks. Pärast tahkumist lisan metanooli ja segan tahke aine eraldamiseks. Seejärel ekstraheerin metanoolilahusest võltsitud metüülvaba aluse. Vaba alus peaks sel ajal olema D-FB, eks? Ma sain pärast hapestamist ja ümberkristalliseerimist sellise kristalli, kuid see peaks olema D-metüül. Miks on kristalliseerumise olek sama, mida te mainisite ruudukujulise helbe puhul? Praegu ütlesite, et see on L-metüül. Kas mul on õigus? Kas ma tegin midagi valesti.
 

Attachments

  • fEsbizhgXK.jpeg
    fEsbizhgXK.jpeg
    4 MB · Views: 73
  • hjMrXy2PNi.jpeg
    hjMrXy2PNi.jpeg
    3.8 MB · Views: 76

Gustavoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 22, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Tere, proovige toodet. Välimuse järgi ei ole kindel, et tegemist on L-methiga. Kui SWIM ta jagas toote, kristallid nägid välja sarnased ja see oli D-isomeer. Kui saate teada, mis see on pildil, andke palun teada
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Okei, ma palun inimestel seda toodet kasutada, sest mul ei ole selle tootega kogemusi, nii et ma ei tea, milline on õige D-METH ja rassemiline maitse ja tunne. Ma tulen siia uuesti pärast selle proovimist vastata.

Ma kristalliseerin ka teise tassi L-metüüli ja proovin seda kristalliseerida, et jälgida seisundit ja paluda teistel seda proovida.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Atden5h3Y9

See on selgelt D-meth, mida müüb üks meie Euroopa edasimüüja, ja järgmisena postitan mõned rassemilised met, mis on meil normiks, et saada kogu kartelli metat USAs
Pange tähele, et see on pikem ja õhem kui L, kuid lühem ja laiem kui D-meth.
Cz3FdtLb5y
 

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
49
Reaction score
30
Points
18
Üks üsna oluline asi Tšehhi pervitiini kohta, milles kasutatakse tolueeni. Tšehhi tänavatel saad 90% ulatuses märga kraami, mis sisaldab tolueeni. See teeb "kiire kuumuse" efekti pealekandmisel. Kristallilise metamfetamiini killudega tunned "pigistamist" HCL-i tõttu. Tšehhi pervitiin sisaldab ka palju tasakaalustamata jääke (siinsed tootjad ei hooli puhtusest) .. näiteks joodi ja mõnikord akuakudest pärit hapet. (See võib kahjustada elu!)
+On ka tavaline, et leidsid "ülekuumenenud pruuni paska", mis võib sind pikalt üleval hoida...
Tšehhi pervitin ei ole puhtusest, kuid igatahes võite tunda piisavalt speedy kui 90% + met.
Puhas met on sujuv. Pervitin on nagu liivapaberiga terav.

Ma olen võtnud palju erinevaid metasid. Tšehhi shit on hullumeelsem ja ka palju ohtlikum.

Tšehhi narkomaanid tavaliselt ei taha puhtaid kristalle, sest nad ei tunne end fetiilsena.
Mul just nüüd on Crystal Hollandist, kambad ei ole piisavalt...
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Kahju, et puudub üksikasjalik protseduur tšehhi metamfetamiini keetmise kohta.
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
40
Reaction score
29
Points
18
Mida te silmas peate? Ma saan aru, et (pseudo)efedriini pillidel põhinev standardprotsess, milles kasutatakse punast fosforit ja joodi, on hästi dokumenteeritud nii kirjanduses kui ka videotes siin BB-s.
 
View previous replies…

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Ma pean silmas "Tšehhi teed". See on reaktsioon, mis kestab umbes 1 tund, kasutades fosforhapet. Joodi lisatakse järk-järgult. Kahjuks ei ole täpne protseduur siin dokumenteeritud. Seda kasutatakse kogu Tšehhi Vabariigis.
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Tsiteerin osaliselt menetlust:
punane fosfor, jood pseudoefedriini suhe 0,3-1-1 ja fosforhape. pse segatakse fosforiga, pannakse kolbi, valatakse happega, et see oleks paksu siirupi konsistentsiga. seda kuumutatakse 110 kraadini, seejärel lisatakse joodi 10 korda 2 minuti jooksul. viimane kord on temperatuuril 127 kraadi ja hoitakse temperatuurivahemikku 127-135 vähemalt 40 minutit. kustutatakse reaktsioon veega, filtreeritakse see tooli ja leelestatakse ph13+-ni, filtreeritakse, hapestatakse ja kasutatakse parimat matrooni, mida kunagi on olnud
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Ma ei saa otse pliidi juurde. Need, keda ma teadsin, on vanglas. Siin Tšehhi Vabariigis on neid pliite palju, kuid ma ei tea kedagi, kes neid saadaks. Põhimõtteliselt keedetakse siin ainult nii. See protseduur on ohtlik, kui seda täpselt ei järgita, võib tekkida plahvatus, seetõttu ei ole seda ilmselt kuskil bbgate'is täpselt näidatud, mida ma kahetsen, sest see on kiire ja väga tõhus.
 

AmoreTossico

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 5, 2024
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
sa mõtled h3po3 fosforhapet? isiklikult ma ei ole kunagi leidnud seda suurt erinevust sudo keetmise vahel rp/i või h3po3-ga, peale selle, et happega keetmine on kiirem
 

AmoreTossico

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 5, 2024
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
paljud poisid vanades wetdream'i foorumites või vespiary's keetsid palju h3po3ga.
ma õppisin video kaudu tramp umbes 10 aastat tagasi
 

JesusCrystal

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Mar 4, 2023
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
kui ma seda siin lugesin, arvasin alguses, et see on naljakas, kuid nüüd, kui ma mõtlen selle peale, siis kõik, mida te siin kirjutate, hirmutab mind absoluutselt ja ma saan sellest lõpuks aru.

Olen pärit Tšehhist ja olen aktiivselt kokanud peaaegu 10-12 aastat ja enne seda olen 15-16-aastaselt regulaarselt aidanud kahte vanakooli meistrit, kes on kokanud juba minu sünnist saadik.


see, mida te kõik siin kirjutate, on poolik jama või pigem lihtsalt teoreetiline keemia, millest pole mingit kasu.


Olen üle aasta otsinud siin kõrgemaid teadmisi, olen vaimustunult üllatunud, kui targad inimesed siin on, kes kõike teavad ja oskavad.


Mõnda aega oli mul see pettekujutelm, et ma olen lihtsalt alaväärne kokk, kellel on ainult mingid üldised teadmised keemiast... iga hinna eest tahtsin õppida teisi teid kui meie, tšehhi...


nüüd ei ole ma üldse üllatunud, et siin ravimiturul kiidetakse mingit toodet ja samal ajal ei teata isegi, kuidas päris PIKO töötab ja vaieldakse ühe-kahe inimesega, kellel on õigus, et see on sittagi väärt.


Ma otsisin midagi, mida ei ole olemas... Ma tegelikult leidsin - minu uhkus.

JA LÕPETAGE KUTSUMA PERVITINAKS, nii nimetas Temler Werke firma seda II maailmasõja ajal


MEIL ON PIKO, TE MOTHERFUCKEEEEEERS :-*
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
40
Reaction score
29
Points
18
Chill dude, meil on hea meel, et sa oled siin. Enamik meist siin ei ole kunagi kokanud, ei oma mingit formaalset haridust orgaanilises keemias ega väida ega teeskle vastupidist. Igasuguseid nõuandeid või väiteid, mis puudutavad kokkamist väljaspool videoõpetusi või põhjalikke kirjutisi, tuleks võtta suure näputäie soolaga.

Kui te soovite kogukonnale kasu tuua ja jagada oma retsepti või arutada keetmise konkreetseid aspekte (suhtarvud, ajastus, koostisosade kiire/halvem lisamine jne), oleks teie teadmised väga teretulnud. Te võite seda teha siin teemas või https://bbgate.com/b/Czech/ või kus iganes te seda vajalikuks peate.

Mis puudutab nime, siis kasutasin "pervitin" kui pooleldi ametlikku nimetust, mida kasutatakse kõige sagedamini uudistes ja kirjanduses, mis sobiks kõige paremini ingliskeelsele publikule.
 

miketate

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 30, 2024
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
Kartell kolis p2p laboritesse umbes 08/09 pseudo sai krakitud... Ma imestasin, et miks nad ei saa lihtsalt Indiast elavat kultuuri ja ei tee oma L-PACi & siis teevad lpacist pseudo (pseudo on ainus, mis EI ole mingil moel racmic... )pseudo meth on parim, sest see on kõik õige molekul dopamiini reup inhibitsioonide ja suurenenud dopamiini tootmise jaoks, samas kui race mic sisaldab pool head eufoorilist dopamiini dope ja pool seda speedy paska, mis töötab norepinefriini tootmise ja reup inhibitsioonide jaoks...

Kartell palkas tegelikult uurimis- ja arendustegevuse meeskonna, et luua protsess, et taaskasutada pool racmic met, mis töötab norepinefriini... nad kasutavad mitte racmic katalüsaatorit ja destilleerivad seda, et toota umbes 85/15 dopamiini narkootikumi ja kiiret norepinefriini narkootikumi ja palju lisandeid tulevad koos sellega (nad kasutavad moon shine still destilleerimiseks) ja siis nad puhastavad pruuni kristalli/vedela metsa suppi atsetooniga ja siis on sul puhtad selged/valged kristallid....

Hullu asi on see, et mõned inimesed eelistavad ramic meth üle valitud isomeeri ja nad isegi kasutavad protsessi racemization kristall met

Pseudo asi on see, et see sisaldab sõna otseses mõttes metamfetamiini molekuli ja ainus asi, mida sellega tehakse, on redutseerimine, et murda 1 tükk pseudomolekule ja bam sul on met...

P2p met on kõrge puhtusastmega, kuid lõpptootesse jäävad mürkained on äärmiselt toksilised.
 
Top