Dekstroamfetamiini süntees (Nabenhauer, 1942)

yin-yang

Don't buy from me
Resident
Joined
May 18, 2022
Messages
58
Reaction score
29
Points
18

G.Patton

Sulfaat ei ole täiesti valge. Sa said lahti kõik vees lahustuvad lisandid, nüüd, mis jääb teha paar pesu atsetoon/IPA ja peaks jääma ~95% puhas sool?

Sellisel juhul pole vist vaja aurudestilleerida, või?

Küsin sellepärast, et minu käik on õpiku välimusega, aga aktiivne suurtes annustes ja kõrge tundub mõnevõrra määrdunud.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
See on. Sain täiesti valge pulbri ja nägin erinevaid hea kvaliteediga. Mõnikord on see veidi toonitud.
Jah, peaks olema. Mõned amfetamiini relaadiga kõrvalsaadused on ikka olemas. Aurudestilleerimine on hea võimalus vabaneda erineva keemistemperatuuriga kõrvalsaadustest (amfetamiini vaba aluse puhul).
 

johski

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 10, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
3 kiiret küsimust, mitte kõik siin teemasse... pesta metamfetamiini esmalt diklorometaaniga? hea või halb mõte? milline on parim viis freebase'i valmistamiseks? Kas ülaltoodud protseduurid amfetamiini puhul võivad ka metamfetamiini suhtes kehtida/võtta üle?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Saate avada Methi teemad ja lugeda/küsida seal.
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/synthesis-of-methamphetamine-from-p2p-via-aluminum-amalgam.184/
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/methamphetamine-from-p2p-by-nabh4-reduction-medium-scale.600/
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Panen selle ka siia:
Mis mind selles kirjelduses tõesti segadusse ajas, oli viinhapet puudutav nomenklatuur. Kirjelduse tekstis kasutatakse viinhappe isomeeride puhul vana nomenklatuuri, kusjuures väikse "d" tähistab dekstro-viinhapet. Kaasaegsetes tekstides ja viinhappe ostmisel kasutatakse sama isomeeri tähistamiseks suurt "L": L-viinhape. Seega on "d-viinhape" sama mis "L-viinhape".

Et asi veelgi segasemaks minna, nimetatakse teist isomeeri, levo-viinhapet, vanemates tekstides "l-viinhappeks", kuid tänapäeva tekstides ja keemiaettevõtetes "D-viinhappeks".

Nüüd on D-viinhape (endine l-viinhape) tõesti kallis ja seda on raske osta. Sageli on suuremates kogustes ostmiseks vaja lõppkasutaja deklaratsiooni.
L-viinhape (endine d-viinhape) on aga nii odav kui ka kättesaadav. See on looduslik hape, mis on saadud puuviljadest ja mida saab osta veebipõhistest veinipoodidest. See on see, mida te soovite.
see on ka väga hästi kasutatav metamfetamiini lahustamiseks (seda nimetatakse lahustamiseks, kui eraldate enantiomeerid), mis on veelgi olulisem, kuna metamfeti L-isomeer on kasutu.

Siin on päris hea artikkel amfetamiini isomeeride lahutamise kohta, mille nimi on "Hollandi lahendus": (HOIATUS clearnet) https://www.thevespiary.org/rhodium/Rhodium/chemistry/amphetamine.resolution.html

See on väljavõte tekstist, mis käsitleb metamfetamiini isomeeride eraldamist:

Raseemilise metamfetamiini eraldamine

85 osa ratseemilist metamfetamiini viiakse 100 osa d-viinhappe lahusesse 1000 osas metüülalkoholi. Pärast pikaajalist seismist imetakse umbes 100 osa sadestunud soola välja ja ekstraheeritakse kuuma etüülalkoholiga. Kuna dekstrorotaarse metamfetamiini d-tartraat lahustub kergesti nii metüül- kui ka etüülalkoholis, samas kui levorotaarse metamfetamiini d-tartraat lahustub halvasti nii metüülalkoholis kui ka kuumas etüülalkoholis, on aluse optiliste antipoodide d-tartraatide eraldamine äärmiselt lihtne.

Viide: Briti patent 508,757


Nii et põhimõtteliselt lahustate meta- või amfofreebaasi peaaegu keevas metanoolis koos L-viinhappega. Kui lahus jahtub, hakkavad L-viinhappega seotud l-amph/l-meth kristallid välja kukkuma. Need lihtsalt filtreeritakse välja ja visatakse ära või säilitatakse.
Seejärel ma põhitaksin lahuse NaOH-ga ja aurustaksin suure osa alkoholist ära ning lisaksin vett, et vababaasikiht hästi eralduks, ekstraheeriksin selle sep-sahvris ja seejärel mullitaksin HCl gaasiga läbi, kui tegemist on d-metüül vababaasiga, või lisaksin väävelhapet, kui tegemist on d-amf vababaasiga, et saada kenad d-kristallid.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Tere, te eksite. Need on erinevad isomeerid. Palun lugege viinhappe isomeeride kohta siit.
MN73pAa9XG
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Wikipedia artiklist, millele te just viitasite:

___________________________
Happe looduslikult esinev vorm on dextroviinhape ehk L-(+)-viinhape (vananenud nimetus d-viinhape). Kuna see on looduslikult kättesaadav, on see odavam kui selle enantiomeer ja mesoisomeer. Eesliited dextro ja levo on arhailised terminid.[13 ] Kaasaegsed õpikud nimetavad looduslikku vormi (2R,3R)-viinhappeks (L-(+)-viinhape) ja selle enantiomeeri (2S,3S)-viinhappeks (D-(-)-viinhape). Mesodiastereomeeri nimetatakse (2R,3S)-viinhappeks või (2S,3R)-viinhappeks.
___________________________

Mis on vastupidine sellele, mida sa just postitasid? Ja täpselt see, mida ma kirjutasin? See pilt on samast wikipedia artiklist:
 

Attachments

  • TLzZERWe4x.png
    TLzZERWe4x.png
    192.6 KB · Views: 296
Last edited:

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Nii on L-(+)-viinhape sama mis d-viinhape ja (2R,3R)-viinhape, mis on dekstro-viinhape.
D-(-)-viinhape on sama mis l-viinhape ja (2S,3S)-viinhape , mis on levo-viinhape.

Ja DL-viinhape oleks lahustuseks kasutu. Kuna see on ise racemaat ja kristalliseeruksid mõlemad amfetamiini isomeerid.

Kuradi keemiline nomenklatuur on iseenesest halb trip.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Ma ei lugenud hoolikalt. Tegelikult ei ole. Ma arvan, et Wikis on viga, sest see väide on selle pildiga vastuolus. Ma saatsin selle pildi, mis näitab selgelt, et tegemist on erinevate isomeeridega. Ma saan aru, et seda on raske mõista, kuid...
 
Last edited:

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Vabandust spämmimise eest, kuid ma leidsin võtme. Teie postitatud pilt on pärit wikipedia artiklist stereokeemia kohta. See on vigane. See artikkel on Talk-peatükis üsna tugevalt kritiseeritud.

Minu postitatud pilt on õige.

Eesliited l ja d on lihtsalt lühendid dextrorotary või levorotary: millises suunas molekul polariseeritud valgust pöörab. "l" =levo = vasakule, "d" = dextro = paremale. Kuid need eesliited on vanad ja neid ei kasutata enam.
Tänapäevases nomenklatuuris on need asendatud (+) dextro ja (-) levo jaoks.

Eesliited L ja D (suurtähed ) viitavad molekulide Fischer-projektsioonidele ja neil ei ole midagi pistmist sellega, kuidas nad valgust pöörlevad, vaid sellega, millises suunas molekuli põhiosad on joonistatud. Sellisel juhul on need tegelikult ümberpööratud eesliidete d ja l suhtes: d on L ja l on D.

Seega L-(+)-viinhape tähendab: "viinhappe molekul, mis on joonistatud nii, et kõrgeima prioriteediga rühm on Fischeri projektsioonis üleval ja asjaomane rühm on suunatud vasakulening pöörleb polariseeritud valgust paremale", ehk dekstrorotar, ehk dekstro, ehk d-viinhape. See on viinhappe looduslik vorm.

Ja muidugi vastupidi D-(-)-viinhappe puhul.

Niipalju kui ma aru saan, saab mõlemat viinhappe isomeeri kasutada amfetamiinide enantiomeeride lahustamiseks. Kui te kasutate D-(-)-viinhapet, siis saate d-amph/D-viinhappe kristallid välja kukkuda, ja kui te kasutate L-(+)-viinhapet , siis saate l-amph/L-viinhappe kristallid välja kukkuda.
DL-viinhappe kasutamine oleks täiesti kasutu, sest see ei eraldaks midagi: mõlemad enantiomeerid kukuksid välja.

Puhh.
Ma olen rääkinud.
 

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
teie selgitus siin üle kolme kommentaari siin on olnud kõige selgitavam ja absoluutselt kasulikum asi, mida ive fucken lugenud mõnda aega. tänan teid. Ma tean, et sa postitasid selle umbes 8 kuud tagasi, nii et ma lihtsalt ütlen seda nüüd, juhul kui keegi teine seda ei tee, see on see, mida ma vajasin, et kogu selle jama kohta selgust saada... aastaid ma ei saanud sellest aru ja olin liiga segaduses, et proovida ja jõuda selle mõtestamiseni.... aitäh... tõsiselt...
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Vabandust, ma olin segaduses. L(+)-isomeeri saab kasutada (-)D-amph/methamph saamiseks. Menetlus veidi erinev minu omast ja saate teise isomeeri. Ma töötasin ainult D-isomeeriga. Saate D-amph L-viinhappe sademetena.
 

Mr.Blanks00

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
43
Reaction score
19
Points
8
hi, kas see toode on sama mis L- ja kas seda saab kasutada?
 

Attachments

  • TjYHvmPVOz.jpg
    TjYHvmPVOz.jpg
    333.7 KB · Views: 305

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

otsige lable'ile cas nr

D-viinhape CAS 147-71-7,
L-viinhape CAS 87-69-4,

(1) dekstrorotseeruv viinhape (d-viinhape), mida leidub viinamarjades ja mitmetes teistes puuviljades,

(2) levorotatoorne viinhape (l-viinhape), mis saadakse peamiselt ratseemilise viinhappe lahustamisel,
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
lugege palun minu eelmist sõnumit
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Jah. Absoluutselt. Tegemist on L-(+)-viinhappega ehk dekstro-viinhappega.
See on sama mis d-viinhape.

Menetlus: nagu selle teema kirjelduses (amfetamiini puhul) või nagu selles artiklis (clearnet).
 
Last edited by a moderator:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Miks te viitate kõrvalressurssidele, samas kui selles teemas on seda protseduuri kirjeldatud?
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Viitasin küll teemas olevale kirjeldusele. Lugege vastus uuesti läbi.

Teine viide on laiem ja annab teavet ka meta ümberkristalliseerimise kohta ja kuidas kasutada muid lahutusaineid kui puhast L-(+)-viinhapet. Ma arvan, et see annab teemale lisaväärtust. Kindlasti on ok anda viiteid, kui siia foorumisse infot postitad? Vähemalt on seda juba mitu korda tehtud. Kui sul on probleem selle viitega, siis palun ütle, mis see on.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Ma ei leidnud selles artiklis ühtegi muud võimalust. Samuti on ümberkristallisatsiooniprotseduur sama, mis tavalise metamfetamiini puhul. Muide, isomeeride eraldamiseks võib kasutada flash-kromatograafiat, kuid see meetod on liiga keeruline.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Haha, vabandust! Ma arvasin, et kleepisin lingi roodiumi artiklile :). Ma parandan oma vea.
 
Top