Dekstroamfetamiini süntees (Nabenhauer, 1942)

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Vabandust spämmimise eest, kuid ma leidsin võtme. Teie postitatud pilt on pärit wikipedia artiklist stereokeemia kohta. See on vigane. See artikkel on Talk-peatükis üsna tugevalt kritiseeritud.

Minu postitatud pilt on õige.

Eesliited l ja d on lihtsalt lühendid dextrorotary või levorotary: millises suunas molekul polariseeritud valgust pöörab. "l" =levo = vasakule, "d" = dextro = paremale. Kuid need eesliited on vanad ja neid ei kasutata enam.
Tänapäevases nomenklatuuris on need asendatud (+) dextro ja (-) levo jaoks.

Eesliited L ja D (suurtähed ) viitavad molekulide Fischer-projektsioonidele ja neil ei ole midagi pistmist sellega, kuidas nad valgust pöörlevad, vaid sellega, millises suunas molekuli põhiosad on joonistatud. Sellisel juhul on need tegelikult ümberpööratud eesliidete d ja l suhtes: d on L ja l on D.

Seega L-(+)-viinhape tähendab: "viinhappe molekul, mis on joonistatud nii, et kõrgeima prioriteediga rühm on Fischeri projektsioonis üleval ja asjaomane rühm on suunatud vasakulening pöörleb polariseeritud valgust paremale", ehk dekstrorotar, ehk dekstro, ehk d-viinhape. See on viinhappe looduslik vorm.

Ja muidugi vastupidi D-(-)-viinhappe puhul.

Niipalju kui ma aru saan, saab mõlemat viinhappe isomeeri kasutada amfetamiinide enantiomeeride lahustamiseks. Kui te kasutate D-(-)-viinhapet, siis saate d-amph/D-viinhappe kristallid välja kukkuda, ja kui te kasutate L-(+)-viinhapet , siis saate l-amph/L-viinhappe kristallid välja kukkuda.
DL-viinhappe kasutamine oleks täiesti kasutu, sest see ei eraldaks midagi: mõlemad enantiomeerid kukuksid välja.

Puhh.
Ma olen rääkinud.
 

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
teie selgitus siin üle kolme kommentaari siin on olnud kõige selgitavam ja absoluutselt kasulikum asi, mida ive fucken lugenud mõnda aega. tänan teid. Ma tean, et sa postitasid selle umbes 8 kuud tagasi, nii et ma lihtsalt ütlen seda nüüd, juhul kui keegi teine seda ei tee, see on see, mida ma vajasin, et kogu selle jama kohta selgust saada... aastaid ma ei saanud sellest aru ja olin liiga segaduses, et proovida ja jõuda selle mõtestamiseni.... aitäh... tõsiselt...
 

xxxx-8888

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 6, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Grandmaster. Lahustasin 11,8 gd viinhapet (cas:147-71-7) 118 g metanoolis, segasin ja kuumutasin, et see lahustuks. Seejärel valasin sisse 10g eksporditud Xuani vaba aluse. Pidev vaikimine. Kuid midagi tahket ei tekkinud. Kas minu lähenemine on vale? Kas te saate mind aidata?
 

Attachments

  • iPoJw7SVNH.jpeg
    iPoJw7SVNH.jpeg
    5.7 MB · Views: 520

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Mis on Xuani vaba alus?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Olen saatnud teile videoõpetuse, kuidas. See postitus amfetamiini kohta. Vaadake hoolikalt ja lugege kommentaaride osa. Kui teil on veel küsimusi, kirjutage DM (meie chat).
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
@G.Patton Ma olen veidi segaduses, mis on mis ja milleks kasutatakse enantiomeeri, seega palun parandage mind, kui ma eksin.

Nii et looduslikult esinev ja kergesti saadav enantiomeer on: L-(+)-viinhape, dekstrotuviinhape, d-viinhape, (2R,3R)-viinhape
Looduslikult mitte esinev ja raskesti saadav on: D-(-)-viinhape, viinhape, (2S,3S)-viinhape.

Seega kui ma kasutan L-(+)-viinhapet ratsemilise amfetamiini puhul, siis levoamfetamiini sool sadestub välja ja dekstroamfetamiini sool jääb lahusesse?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Miks te küsite? Kas sa tahad seda kasvatada? lol
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
Ei xD, D-(-)-viinhapet on lihtsalt tülikas saada ja ma ei olnud kindel, kas seda saab teha L-(+)-viinhappega. Ma saan sellest alati segadust, sest ilmselt d-viinhape on ka L-(+)-viinhape ja ma siis ei tea kumb on kumb
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Alati otsite "looduslikku" ja "odavat", viinhapet, siis olete kindlal poolel.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Võite kasutada ka raseemilist segu.
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
Kuna ma tean, et see toimib, siis ma lähen selle peale, kas te teate, kas see toimib ka MDMA puhul?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Lihtsalt hind või/ja d-viinhappe puudus.
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Jah, see peaks töötama ka mdma jaoks, ainult et nad peavad hoidma sademete, mitte lahuse. Ma eelistan ka eraldamist h20/viinhappe puudusega vähemalt 2 korrata eraldamist. Aga kulutehnilistel põhjustel on see minu arvates mõistlikum.
 

JoshL1221

Don't buy from me
Member
Language
🇪🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
tere, vabandust, kui te ütlete "Me sadestame d-amfetamiini täiendava koguse d-viinhappega.", siis kui palju d-viinhapet kasutatakse? aitäh.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Sama, mis eelmises täienduses väikese ülejäägiga.
 
Top