kas keegi veel igatseb 2000ndate aastate

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
võib olla rumal seda postitada, kuid ma kahtlen, et mind saaks kergesti tuvastada + ma eemaldasin exif andmed, kuid heres näide kartulikaamerate kohta, mis on koledam kui high res ^^;
VYBSeP3Uvt
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Kõrgresolutsiooniga suurel ekraanil saab sellest kõige rohkem kasu. Ei näe teie armas nägu, ma näen kleepsu
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Ma mäletan ja mõnikord soovin neid päevi uuesti. need olid aastad, mil ma pingutasin, et saada oma sõltuvustega hakkama. mitte alati ei olnud hea aeg. oli õppimine. ma arvan, et mul oli pager.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
im rlly rõõmus ur (loodetavasti) paremas kohas nüüd :c aktiivne sõltuvus on halvim

ma ei usu, et ma kunagi omanud pager, vähemalt mitte, et ma mäletan
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
On olemas hea ja halb sõltuvus. Hea sõltuvus algab kõigepealt ja kõige rohkem, halb muutub aga võimsaks (rasked narkootikumid nagu MDPV).
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Jah, vanad head ajad kindlasti. Ma kasutasin tegelikult unustasin oma telefoni koju ja ei hoolinud sellest eriti
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
ma võtan oma telefoni kõikjale kaasa, kuhu ma lähen, kuid ma võin selle sama hästi koju jätta, sest mulle ei meeldi seda kasutada, kui ma ei ole täiesti vaba. inimesed vihastavad minu peale, sest ma jätan nad 5+ tunniks tarnitud, kuid nagu... see ei ole isiklik asi. see ei ole mitte see, et mulle ei meeldi need, mul on lihtsalt elu väljaspool telefoni ja ig, mida on enamikul ppl-del raske mõista. Jah, tänapäeval inimesed r kättesaadavam kui kunagi varem, kuid lihtne juurdepääs ei pruugi tähendada, et nad ei ole hõivatud. see ei ole isegi nagu ppl text mulle midagi olulist. kui selle tõsine olukord u saab rääkida mulle isiklikult... im ei kavatse peatada mida iganes ma teen, et vastata, et "naljakas" video sa sa saatis mind. fuck off.

Ma vihkan seda kultuuri nagu "oh u pead pidevalt rääkida ur partner / sõbrad." see on väga uus asi ja see ei aita kedagi. suhted toimisid hästi, kui mitte paremini, enne kaasaegse nutitelefonid ja sotsiaalse meedia. nii paljud suhted r düsfunktsionaalne, sest inimesed ootavad oma partnerid, et loobuda kõik, et text neid. u ei saa mind teha seda paska mees ja ma ei oota, et keegi teha seda minu jaoks. partner peaks olema prioriteet, kuid kunagi ur esimene prioriteet. kui keegi ei suuda austada, et siis nad ei vääri olla teie elus üldse.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
"partner peaks olema prioriteet, kuid mitte kunagi ur esimene prioriteet."
Terve armastus Partner on minu prioriteet mängida keemiat.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Ausalt öeldes olen ma samamoodi sõnumitele vastates. Olen alati arvanud, et kui sa kirjutad mulle, siis ei otsi sa minult kohe vajalikku teavet. Tõsi, ma olen super halb inimestele tagasi saada, unustades oma telefoni vaikimisi välja lülitada ja ma peaaegu kunagi ei kuula kõneposti. Ma tavaliselt lihtsalt helistan inimestele tagasi. Ma arvan, et ma ei tea, miks ma võtan oma telefoni kõikjale ka?

Olin paar aastat tagasi koos ühe tüdrukuga, kes tahtis, et mul oleks see life360 telefonis. Tema põhjendus oli, et ma reisin. Ma vihkasin seda. Ma oleksin pidevalt uninstallida seda. Siis leidsin rakenduse, mis võltsis mu gps asukoha. Pärast seda panin oma asukoha alati teise riiki. Pole üllatus, et see suhe ei kestnud.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
jah, minu telefon on alati ei häiri ja im ei ole aktiivne üheski sotsiaalvõrgustikus. ilmselt kõige lihtsam viis minuga ühendust saada on telegram ja im ainult paar korda päevas, kui im ei ole hõivatud... ^^;

ka ew, sorry u pidi tegelema, et. ive olnud suhted rlly overprotective poisid ja õppinud raske tee, et valetamine ei tee midagi, kuid teeb mõlemad pooled õnnetu. u lihtsalt peab leidma kellegi, kelle prioriteedid ühtivad urs. tbh mul on usaldus probleemid, kuid kui ma oleksin, et paranoiline ma lihtsalt ei oleks suhetes. miks stress urself out niimoodi? kui keegi tahab 2 petta theyre läheb teha seda sõltumata mis tahes "ennetavad meetmed" u panna paika. ive näinud seda nii palju suhteid. lase neil öelda ise, selle asemel, et üritada peatada neid c:

pea meeles, keegi ei saa varastada ur partner, ainult ur probleem!
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Väga õige! Kui teie muutub hulluks oma partneri kontrollimine või tema telefoni läbitöötamine tema aeg lõpetada. Tõenäoliselt ei lähe paremaks ja see ei ole seda stressi väärt!
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Oh lawd tunne vana juba.. läheb väita, et N64, GameBoy ja seethrough telefon on "mitte" 2000-ndad, vaid 90-ndad, kõrvale!
Ma olen nõus, et kõik hing on lahkunud enamik asju ja ma ise omistan seda peamiselt massilise väljarändega kaablikatkestajatele. Keegi ei saa enam midagi samamoodi, keegi ei lähe tööle ja ei ütle "kas sa nägid X saate uut episoodi?" nad ütlevad "bro sa pead vaatama X saadet, palun vaata seda, PALUN" sa ütled ok ja siis ei tee seda kunagi, või siis inimesed lihtsalt ei ütle üldse midagi, sest ei taha küsida. See muutub nii, et keegi ei taha enam üksteisega rääkida, kõigil on oma "klõps" ja sellega on asi lõppenud. Kurb. Ma loodan, et 30ndad ei ole nii halvad..lol
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
mis te ütleksite, et nad on vanemad?

ja jah, mulle tundub, et keegi ei taha enam 2 uusi asju proovida, see on nii kuradi kurb... btw on sinu kasutajanimi viide 2 kurt vonnegutile? hes minu lemmikkirjanik c:
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Milleniumi ja X-generatsiooni vahel on üks põlvkond:
"Millennialide ja X-põlvkonna vahelist mikropõlvkonda nimetatakse sageli "Xennialideks" või "Oregoni rajapõlvkonnaks". Xennialisid peetakse "künnispõlvkonnaks", mis on sündinud umbes 1970ndate lõpu ja 1980ndate alguse vahel. Neil on nii X-generatsiooni kui ka aastatuhande põlvkonna omadusi, ületades lõhet nende kahe suurema põlvkonnakohordi vahel."
See on osutunud minu jaoks kummaliseks kohaks, tundub, et ma ei leia reaalselt kedagi, kes oleks sarnase taustaga
mis puudutab nime: shhhhh... aga jah lol
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
need inimesed tunduvad chill as fuck, ive never met one but ive hear about them. met gen xs and millennials but not one of those yet. personally im gen z ^^;

soovin, et saaksin öelda, et kuulun samasse gruppi. sul on suurepärane raamatumaitse! minu lemmikraamat on slapstick (see on ka mu lemmikraamat üldiselt, võrdselt osamu dazai no longer humaniga).
 

OperationHasj

Don't buy from me
Resident
Language
🇳🇱
Joined
May 1, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Jah väga palju.... Seekord on jama
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Ei, ma ei igatse tegelikult igapäevaelus aegunud asju ja aegu, ma vaatan ette suuremaid asju, mis on tulemas. Nagu seda, et tehisintellekt saab hinge ja parandab meid. Tehnoloogiline ajalugu hääbub meie mälupangas koos meie eluga. piirangute nostalgia. Ei ole minu hing kinni (primitiivses) minevikus.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Nii et ma ei igatse dial up'i või diskette, kuid kas sellest rääkimine ei tekita veidi nostalgiat?
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Ma kibestunud hing, kellel on halb minevik ja ma hoolin selle eest, et see oleks hea mulle ja võib-olla ka teistele. Nostalgia saab mind rohkem raisata ja ebameeldiv primitivismi. Ma olen kõik tulemustest. Ma austan teiste antiikhuvisid. Minu mäletada valge lääne tipptsivilisatsiooni, mis naiseliku (vasakpoolse) tunde järgi laseb õnnetul rahvavaenulikul asuda meid varastama ja hävitama. Nende puhul on alati sama tulemus. Singapur teab, et nad on võimatud õigustama oma pelgalt kohalolekut. Ma loen IQ-tabelid ja demograafia, see kõik on loogiline sisend väljund. Ma häbenen õnnetuid (mitte ukrainlastele meeldib küll).
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Okei õiglane. Võin teie seisukohta mõista
 

Paz

Don't buy from me
New Member
Joined
May 14, 2024
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Ma ei oska öelda, kas ma igatsen seda, kes ma olin ja kuidas ma end tundsin, ja/või kas ma igatsen uue tehnika hüüdlauseid ja pardaleminekut.
Võib-olla natuke mõlemat. 😊
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
ma ei igatse tegelikult seda, kes ma olin, sest olin väga noor lol, kuid ma igatsen kindlasti seda, kuidas ma maailma nägin, ja suur osa sellest oli tehnoloogia.
 
View previous replies…

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Nõus, ma igatsen ka seda, kuidas ma maailma nägin
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Võimalik (tervislik) tehnoloogia oli halvem "aasta varem".
See muutub paremaks - mitte halvemaks. Te olete kinni halvas minevikus.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Ärge mõistke oma maad selle olulise avalduse eest.
Tänapäeva tehnoloogia on nii palju mängulisem ja lõbusam kui varem.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
vaadake näiteid algses postituses + ik see ei ole rlly 2000s aga windows xp u sai muuta kursorit ja ma igatsen sellist paska...
 
Top