Narkootikumid posti teel

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
kas alumiinium ei teeks seda kahtlasemaks? siis on selle omamoodi ilmne, et sa varjad midagi. aga ma ei tea, ma pole kunagi varem narkootikume välja postitanud.
 

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Paljud inimesed ütlevad, et alumiinium aitab blokeerida röntgenkiirgust, kuid ma arvan, et see on müüt
Plii aitab blokeerida röntgenkiirgust tänu oma tihedusele 11400kg/m³, kuid alumiiniumil on ainult 2700kg/m³, nii et ma arvan, et see on kasutu.
lihtsalt hea mähise jaoks, et mähkida narkootikumi
 

Pororo

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
79
Reaction score
35
Points
18
Deals
11
jama! alumiiniumfoolium ei blokeeri röntgenkiirgust.
teie dote on hunnik orgaanilisi molekule. orgaaniline näeb röntgenil välja teisiti kui metall ja on eristatav.
kui sa tahad röntgenkiirgust blokeerida, pead sa oma dope uputama sarnasesse orgaanilisse enveronmenti, et see näeks välja nagu midagi süütut. aga siinkohal ma lõpetan, sest ma ei taha oma salamismeetodeid avalikustada.
 

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
!!! Leidsin selle teabe alles nüüd, nii et tehke mõned katsed ja oma uurimistöö ma ei vastuta, kui te hävitada oma dope või midagi muud !!!


Tina, antimon, volfram, vismut on hea, et blokeerida X ray kuid keegi ei kasuta seda, et varjata dope nii et ma leidsin midagi paremat ;

Üks firma teeb haiglatele katteid, mis aitavad neil röntgenkiirgust blokeerida.
Nad kasutavad baariumsulfaati, ma leidsin prantsuse veebilehe, kes müüb seda odavalt (15€/5kg).
(nad müüvad ka teisi odavaid kemikaale, mida saab kasutada sünteesiks)


Oma katte valmistamiseks kasutage 5 kg baariumsulfaati ja 2 l vett.

!!! Idk kui kuiva katte saab murda nii et proovi enne määrida sa pakend !!!
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
AITÄH teile uurimistöö eest @HewHiSt, väga teretulnud! Võtan täna selle ettevõttega ühendust.

Prantslased tulevad nüüd mitu korda minu jaoks läbi klambriga lol
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Ma ei tea, mida veel peale koerte vaakumpakkimise. Ütleksin ka, et pakendi väliskülg näeks samuti normaalne välja. Kui te teesklete, et saatja aadress on ettevõte, siis tehke pakend nii, et see näeks välja. Ei mingeid käsitsi kirjutatud aadresse. Hoidke see teravana. Kui teie aadress on võltsitud elukohast, siis tehke see sellisena välja.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Nii et seeni kasutatakse ka toiduvalmistamiseks, eks ole? Kirjutage võltsitud kokandusklubi tervituskiri koos kuivatatud supi näidispakendiga tervituskingituseks
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
See on tegelikult suurepärane idee. See on igal pool erinev, kuid Ameerika Ühendriikides ei ole ühtegi illegaalset seent. Seen on ebaseaduslik, kui selle testid on positiivsed narkootikumide suhtes. Selleks, et saaks süüdistada valdamises Seadus peaks seened konfiskeerima ja neid testima. Ma tunnen praktiliselt kõiki märkimisväärseid seeniorid ja ma ütlen teile: Politseinikud, advokaadid, kohtunikud. Arstid. Ükski neist ei oska seeni identifitseerida ja ma panen neid tihtipeale piinlikusse.
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Kas mõned saavad suurendada võib-olla, kui nad vajavad saada pakett ja mis on tagajärg ...
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ma pooldan alati, et inimesed teeksid omaenda uurimistööd ja käiksid läbi posti röntgen. Tolli röntgen-ECT. Google'i piltidel või mida iganes te kasutate. Lugege 20 lõiku lugu, mis räägib sellest. Pärast seda, kui olen seda ise teinud, usun kindlalt, et postiga on väga raske narkootikume peita, kui see läheb läbi röntgenaparaadi, nii et parem võltsige seda.
EZDJ3yk6B2

KnFMmE53xz
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
See sõltub sihtriigist. Kuid hea pakend ja väikesed kogused suurendavad oluliselt teie edukuse määra.
 
Top