Tasuta näidised BB foorumilt kõigile!

itnomnuso%^

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 20, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Ma olen uudishimulik 🤔 Püüan näha, kas uudishimu tappis Kat
 
View previous replies…

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Mida see peaks tähendama? See on ülesehitus ja plaan on panna inimesed hätta ja keelata Khati seemned kogu maailmas?! Huh? HUH?!?!? Ja ei mingeid uurimiskemikaale?!
 

LederLappenNiere90

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jul 5, 2024
Messages
30
Reaction score
21
Points
8
Hei Dude palun ärge unustage mind 25 postitusi jõuda varsti, ma olen aktiivne siin õppida iga päev uusi asju ja see on kunagi lõpeb. Bb gate reeglid! Kui teil on mõned proovi üle palun saatke, ma teen vastuse teile. Ma arvan, et ma ostan alates kauaaegne teie poolt. uurimistöö kemikaalide niit ja e-bike. 5 aastat teie lehel parim rc tarnija eu! Lugupidamisega.
 

Dopedomain

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 20, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Ma arvan, et te olete Walter White 😜, ja ma tahan kontrollida teie näidistoodet cus ma olen suur fänn Breaking Bad.❤️
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
165
Points
43
Juba teiega kontaktis :)
 

krka2y2

Don't buy from me
Member
Language
🇵🇱
Joined
Aug 10, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
hi!
kuidas ma seda taotlen?
kuidas ma saan tasuta proovi?
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Tõenäoliselt on tegemist lõksuga ja uurimiskemikaalide tasuta näidiseid ei ole. Üks inimene ütleb, et nad kavatsevad Khati tappa! Ei ole 2-FMA ja 4F-MPH.
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Vabandust, millest te räägite 😨?
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
165
Points
43
See, kes sööb paska, on see, kes postitab paska lol nii nvm :D
 

qTb2

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 25, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Tere, Kui võimalik ja kui pakkumine veel kehtib, sooviksin samuti osaleda ja oleksin väga hea meelega nõus proovi testima.
 

luia

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 5, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Kas reklaam on ikka veel üleval?:)
 

LederLappenNiere90

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jul 5, 2024
Messages
30
Reaction score
21
Points
8
Ma ei jõua ära oodata, et seda katsetada. Kasutaja frome siin tähendab, et minu staatus peaks olema knewn kui Tester :ROFLMAO:.
 

xirmsx12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 20, 2024
Messages
8
Reaction score
12
Points
3
Aruandluskogemus siin. Pildid puuduvad sorry kaamera purunes minu telefon. Olin natuke kannatamatu ja arvasin alguses, et see on liiga hea, et olla tõsi, sest Glitchy võttis minut aega, et kõik kätte saada, kuid pärast ootamist paistis valgus läbi. Ma olen tugevalt kogenud katinooni kasutaja, kurat ma olen ise teinud paar korda, kuid mul ei ole kunagi olnud rõõmu proovida mefedrooni. Proovi jõudmine USA-sse võttis umbes 8 päeva. Kui see jõudis, pidin ma seda proovima. Kaalusin 0,22 g ja sulatasin selle 1,5 ml vees ja läksin esimesel korral nõela kasutamise asemel pistmist. Kulus hea 15 min, et täielikult käima saada, kuid kuum kurat see on palju nagu MDMA, kuid pisut vähem empaatiline parema sõna puudumisel. Võrdluseks ma olen 31, olen olnud välja täies ulatuses sõltuvusest heroiini, crackist ja kõigest, mida ma sain, eriti katinoonidest, umbes 1,5 aastat pärast 13i rasket kasutamist. Nüüd läheb mul hästi koos aeg-ajalt lõbusate aegadega. See oli üks parimaid kogemusi, mis mul on olnud mis tahes narkootikumidega, nii et see ütleb palju. Minu tüdruk ei teinud seda, kuid ta tõesti nautis seda ka, kui sa tead, mida ma räägin ;). Jagab seda saiti sõpradega ja jätkab ettevõtmisi siin ise. Minu sõber proovis ka mõned ja oli valgustatud.
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Lõpuks mate sai, et proovi ☺️ ma mäletan, et sa postitad küsides selle kohta, kui see on saabub, tüdruk küsimusi bla bla jne, hea meel, et see juhtub
Ja kõik nautisid 🍀
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
165
Points
43
Thx teie läbivaatamise eest, vend <333
 
Top